Zavrieť

Porady

Pls pomozte poradte, ak som dostal vypoved pre financne problemy firmy...

Zdravim Vas, mam na Vas prosbu naco mam narok ak mam odpracovane 7 rokov vo firme na TPP a firma mi dala vypoved paragraf 63 ods.1, písmo b. ZP
Na zaklade zhorsenej ekonomickej situacie spločnosti sa vedenie spolocnosti rozhodlo ukonciť s Vami pracovny pomer.

Mam v takomto pripade narok na odstupne?

Mam v tomto pripade vypovednu dobu 2 alebo 3 mesiace?

Velmi pekne dakujem za radu, zakonnom sa vobec nerozumiem a nechcem sa nechat podviest.

Vdaka za pomoc

Peter
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    grammatika je offline (nepripojený) grammatika

    grammatika
    Ak si odpracoval viac ako 5 rokov, tak výpovedná doba je 3 mesiace.
    Ak si dostal výpoveď podľa §63 odst.1b, tak máš nárok na 3-násobok priemernej mesačnej mzdy.
    Vdaka, ale ak mi firma tvrdi ze mam narok len na 2 mesacnu vypovednu dobu a max. 2 mesacne odstupne? Ako im to mam argumentovat? Rozpraval som sa s personalnym-ekonomickym oddelenim nasej firmy.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Petrovic1 Pozri príspevok
    Vdaka, ale ak mi firma tvrdi ze mam narok len na 2 mesacnu vypovednu dobu a max. 2 mesacne odstupne? Ako im to mam argumentovat? Rozpraval som sa s personalnym-ekonomickym oddelenim nasej firmy.
    Ty nemusíš nič argumentovať. Ak si tam naozaj odpracoval viac ako 5 rokov, ukážeš im § 62, ods. 1 Zákonníka práce - výpovedná doba a §76, ods. 1 Zákonníka práce - odstupné.

    Dožaduj sa svojich práv. Prípadne sa dohodnite.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Petrovic1 Pozri príspevok
    Zdravim Vas, mam na Vas prosbu naco mam narok ak mam odpracovane 7 rokov vo firme na TPP a firma mi dala vypoved paragraf 63 ods.1, písmo b. ZP
    Na zaklade zhorsenej ekonomickej situacie spločnosti sa vedenie spolocnosti rozhodlo ukonciť s Vami pracovny pomer.

    Mam v takomto pripade narok na odstupne?

    Mam v tomto pripade vypovednu dobu 2 alebo 3 mesiace?

    Velmi pekne dakujem za radu, zakonnom sa vobec nerozumiem a nechcem sa nechat podviest.

    Vdaka za pomoc

    Peter
    Pokiaľ už máš doručenú výpoveď podľa §63, ods. 1, písm. b/ ZP tak od prvého dňa nasledujúceho mesiaca Ti začne plynúť 3 - mesačná výpovedná doba.

    Taktiež máš nárok na 3 - mesačné odstupné, § 76, ods. 1 ZP , nakoľko máš vo firme odpracovaných 7 rokov / § 76, ods. 1 hovorí najmenej päť rokov/.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Petrovic1 Pozri príspevok
    Vdaka, ale ak mi firma tvrdi ze mam narok len na 2 mesacnu vypovednu dobu a max. 2 mesacne odstupne? Ako im to mam argumentovat? Rozpraval som sa s personalnym-ekonomickym oddelenim nasej firmy.
    Kvoli tomu som ti sem prilepila zakon a dievcata doplnili prislusne paragrafy - nemas co vysvetlovat, zakon nepusti.

    Jedine, ze by si mal v zmluve nieco ine, ako si nam tvrdil (napr. menej odpracovanych rokov v tejto firme).

    brčko je offline (nepripojený) brčko

    brčko
    Len podotknem, že v prac.zmluve nemôžu byť dohodnuté podmienky v nižšom rozsahu ako stanovuje Zákonník práce. Takže tie 3mesiace VD + 3mesiace odstupné, ak ozaj PP trva aspon 5rokov a aspon 5rokov je odpracovaných, sú najmenej, na čo máš nárok pri výpovedi podla § 63 ods.1 písm.b)



    A s tým, že netreba argumentovať mám tiež svoje skúsenosti. Nuž ak je človek neznalý zákona, nezistí si na čo má nárok a nevie ukázať, kde v zákone je to uvedené, tak nemá napr. ako dokázať šefovi, že má pravdu, ak mzdár hovorí niečo iné. Predsa šéf uverí skôr mzdárovi ako pracovníkovi, čo nemá zo ZP nič spoločné, ak to nikto neukáže priamo v zákone.

    No a ak by to len šef skúšal a vedel aká je pravda, tak môžeš prípadne podotknúť, že ti odpovedali na tvoju otázku mailom priamo z inšpektorátu práce, ostatne môžeš tak aj urobiť.

    No a tiež námietky treba radšej riešiť popredu, ako sa potom ťahať niekde po súde. To už je potom možno viac energie a času ako výsledku.
    Naposledy upravil brčko : 25.07.09 at 08:20

    Pls pomozte poradte, ak som dostal vypoved pre financne problemy firmy...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.