Zavrieť

Porady

kam na nákupy z BA?

ahojte,

kde sa najviac oplatí nakúpiť v zahraničí z okolia Ba, v maďarsku,česku alebo rakúsku?

Nákup oblečenia, topánok, drogérie, doplnkov do domácnosti ako rozne dekoračné doplnky, vešiaky atd, potraviny.

prakticky mi to je jedno ktorým smerom.

ďakujem za rady
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

NO my radi chodíme na nakupy do Pandorfu a Brucku. Ked vieme že ideme kupovať športové oblečenie tak Pandorf. V pandorfe sme napr. kupili aj výborné kufre a hrnce za super ceny.
Do Brucku chodím väčšinou sama ked chcem niečo na seba.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Napr. v Bipe v Hainburgu si vybavit zakaznicku kartu a rozna drogeria tam v akciach vyjde este lacnejsie ako v madarsku - sampony, prasky. Ale na drogeriu je super aj madarske tesco.
V Hainb. je aj kik, da sa tam dobre nakupit oblecenie, dokonca lacnejsie ako u nas v kiku. Maju tam aj rozne doplnky do domacnosti.
V Gyori v Arkadii / nieco ako nas polus,../ sa dobre kupuje oblecenie. Krmivo pre psov, macky bezkonkurencne v madarsku v tescu.
Znackovy textil a obuv - jednoznacne anglicko. Aj po zaratani jednej noci v lacnejsom hoteli / da sa aj za 30-40 eur/, a letenky, ak ide clovek nakupit viac, prip. pre viacerych - usetri vela penazi. Tenisky aj za 20 eur, tricka, topy za 10 eur, atd. Znacky u nas nad 100 eur za kus su tam aj o 2/ 3 lacnejsie - ale taky pomer je asi aj u tych lacnejsich znaciek.

Cigarety v madarsku.
0 0
Reprografia Reprografia

Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

My veľmi radi chodíme tiež do Rakúska. Za Hainburgom cca 1-2 km na takom nadjazde odbočka na Bruck. Prejde sa asi cez tri dedinky Pachfurth, Rohrau (neovládam to presne ani poradie ako idú za sebou). Prejdeš cez nadjazd (pod ním je diaľnica) a hneď vpravo je veľké nákupné centrum s množstvom obchodov - Kik, C&A, Newyorker, Orsay, Pimkie, Vogele Deichman, Muller, Tchibo a plno ďalších, už si ani neviem spomenúť ako sa volajú. Teraz by tam mal byť výpredaj. Zajtra sa tam chystáme. Minulý rok som 16-ročnej neterke nakúpila moderné trička za cca 1-2 € asi 10 ks.
Chodíme tam veľmi radi nakupovať aj na Vianoce. Tak skúste
0 0
Clone1 Clone1

Clone1 je offline (nepripojený) Clone1

ok dakujem , ak sa vrátite napášte prosím čo ste nakúpiôi a či sa oplatí

dakujem
0 0
Reprografia Reprografia

Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

Clone1 Pozri príspevok
ok dakujem , ak sa vrátite napášte prosím čo ste nakúpiôi a či sa oplatí

dakujem

Dnes ideme, potom napíšem
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
aj Rakúsko aj Maďarsko...
0 0
Reprografia Reprografia

Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

Reprografia Pozri príspevok
Dnes ideme, potom napíšem
Tak sme boli včera. A čo sme kúpili?
Chalanom 11 ročným rifle zlacnené z 11 € na 3,19 €, tričká s krátkym rukávom za 2,19 €, dcére 9 ročnej tirčká tiež za 2,19, tričko s dlhým rukávom za 3,19 a 5,49 - tot bolo v KIKu. Švagrina si kúpila nejaké poťahy do auta, nádoby na desiatu, ceruzky ...
V Newyorkeri sme si kúpili my dospelé také tričkoblúzky z 10 € zlacnené na 4,59€, bižutériu za 1€. V Tchibo sme si kúpili kozmetické taštičky aj závesné zlacnené z 9,99 € na 3 a 4 €. V C & A, chalanom pyžamá a dcére tričká s dlhým rukávom za 4,90 € neterke čierne riflvé nohavice za 9,99€. Do Orsay a Pimkie sme sa už nedostali, ale ja som si tam kúpila pred mesiacom šaty za 9,90 €. V Mulleri sme nakúpili nejakú kozmetiku, sladkosti, zubné pasty, WC papier a veľmi dobré papierové vreckovky 4-vrstvové 30 balíčkov za 1,65 €. Ale sú skutočne super.
Už ma nič nenapadá, ale sme spokojné. Cestou naspäť sme sa zastavili v Hoferi a Lidli a kúpili sme hrozno 1kg za 1,14 € múky na chleba do pekárne. U nás v Lidli 1 kg za 1,49, v Rakúskom Lidli 0,99 za 1 kg tej istej múky.
0 0
Clone1 Clone1

Clone1 je offline (nepripojený) Clone1

dakujem pekne
a kdeže to je ak pojdem cez hohenau?
to sú všetko velke nakupne obchody kde je dostať všetko ako spomínate poťahy do auta?budem potrebovť aj veci do auta, tak či je špeciolizovaný obchod alebo len obchod typu kaufland kde mali práve akciu na ne
dakujem
0 0
Reprografia Reprografia

Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

Nie to nie je taký veľký obchod, ale niekedy sa tam nájdu aj také veci, ale nie je to taká kvalita ako v predjniach autopríslušenstva. Ak niečo do auta - tak potom špeializovaný obchod napr. Forstinger.
Ako sa dostať cez Hohenau - tak to vám neviem povedať. Ja som z BA, takže my klasicky cez Wolfstahl, Heinburg a ďalej tak, ako som popisovala
0 0
wajda wajda

wajda je offline (nepripojený) wajda

My sme vyskusali nakupne centrum Arkad v Gyori, je to tusim 80 km, dobry pristup, z Bratislavy sa ide cez Rusovce a stale rovno az kym neprides pred nakupne centrum. Ceny OK, Slovakov ako v Auparku, osobne odporucam obchod Jeans Shop, dobre ceny a pekne veci.
0 0
kamakorka kamakorka

kamakorka je offline (nepripojený) kamakorka

Aké sú napr. obchody v Hainburgu (oblečenie a bytové doplnky) alebo ktoré je ešte dobré mesto na nákupy medzi BA a Viednou okrem Pandorfu, kde sa oplatí zastaviť a ako je to s Humou a nákupmi - aké sú tam ceny a tak. Kedy sú zľavy, výpredaje.
Ďakujem.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Chcel som si kúpiť v Parndorfe nejaké dobré tenisky na univerzálne použitie, turistiku a bežné nosenie. Samozrejme za rozumnú cenu. Pochodil som všetky značkové obchody, nič som si nevybral. Teda v Puma mali jedny čo som chcel, ale mali všetky čísla len moju veľkosť nie. Takých sieťkovaných bolo dosť, no ja potrebujem do pohody aj nepohody. Vykašľal som sa na to a na spiatočnej ceste som sa zastavil v Brucku a v stejnom obchode kde som vlani kúpil Adidas som teraz našiel Nike podľa mojej predstavy. Teda aj materiál aj cena bola priaznivá.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

deane7 Pozri príspevok
Chcel som si kúpiť v Parndorfe nejaké dobré tenisky na univerzálne použitie, turistiku a bežné nosenie. Samozrejme za rozumnú cenu. Pochodil som všetky značkové obchody, nič som si nevybral. Teda v Puma mali jedny čo som chcel, ale mali všetky čísla len moju veľkosť nie. Takých sieťkovaných bolo dosť, no ja potrebujem do pohody aj nepohody. Vykašľal som sa na to a na spiatočnej ceste som sa zastavil v Brucku a v stejnom obchode kde som vlani kúpil Adidas som teraz našiel Nike podľa mojej predstavy. Teda aj materiál aj cena bola priaznivá.
tam iba bez "cielu" kúpiť iba ak náhodou niečo majú...je to tam bieda...ja som potrebovala tenisky na moje skákavičné cvičenie...pochodila som tiež všetko...hovorím si, že v "ríboku" už musím kúpiť ved oni takéto vždy mali....vyložené nič..už som mala nervy..dcéra potom vyhatlala na predavačku , že čo chcem a ona niekde z útrob predajne priniesla presne to čo som chcela....za super 35e...
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

lujza.j Pozri príspevok
tam iba bez "cielu" kúpiť iba ak náhodou niečo majú...je to tam bieda...ja som potrebovala tenisky na moje skákavičné cvičenie...pochodila som tiež všetko...hovorím si, že v "ríboku" už musím kúpiť ved oni takéto vždy mali....vyložené nič..už som mala nervy..dcéra potom vyhatlala na predavačku , že čo chcem a ona niekde z útrob predajne priniesla presne to čo som chcela....za super 35e...
suhlasim, ze je to v Parndorfe bieda, nechapem co tam tie kvanta Slovakov kupuju, my to vzdy obehneme max za 2 hodiny, a na 90% odchadzame s prazdnymi rukami
najlepsie tenisky Nike sme si aj s priatelom kupili na Malorke v podobnom outlete, ale Malorka je trochu daleko z BA
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

myara Pozri príspevok
suhlasim, ze je to v Parndorfe bieda, nechapem co tam tie kvanta Slovakov kupuju, my to vzdy obehneme max za 2 hodiny, a na 90% odchadzame s prazdnymi rukami
najlepsie tenisky Nike sme si aj s priatelom kupili na Malorke v podobnom outlete, ale Malorka je trochu daleko z BA
ani ja... my akurát tak v mustangu rifle, to kúpim vždy ked treba, ale ako hovorím bez cielu a bez očakávania, ked niečo zaujímavé... tak kúpim
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Kupujete v Rakúsku zrnkovú kávu? Ktorá je dobrá? Nepotrebujem nejakú extra značku, nejdem hostiť Fica, len do expresa pre rodinu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

deane7 Pozri príspevok
Kupujete v Rakúsku zrnkovú kávu? Ktorá je dobrá? Nepotrebujem nejakú extra značku, nejdem hostiť Fica, len do expresa pre rodinu.
ja nie....a to okrem vody tam kupujem všetkokupujem tu:http://www.cafepoint.sk/, už majú tri predajne v BA...naposledy som si do zásoby 3kg aby som nemusela behať
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
lujza.j Pozri príspevok
ani ja... my akurát tak v mustangu rifle, to kúpim vždy ked treba, ale ako hovorím bez cielu a bez očakávania, ked niečo zaujímavé... tak kúpim
V Mustangu Rifle?
Veď sú to preboha dve rozdielne značky, to ako keby niekto išiel do predajne FIAT kupovať Renault alebo naopak...
http://www.mustang-jeans.com/
http://www.riflejeans.com/en/default.asp.
To je asi tým, že za socíku sa, a aj to iba v Tuzexe, predávala iba jediná značka jeansov, a to Rifle!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať