Zavrieť

Porady

Odstupné a výpoveď zo strany zamestnanca

Prosím poradiť, či zamestnanec, ktorý podal výpoveď z dôvodu dlhodobej straty spôsobilosti vykonávať doterajšiu prácu pre zlý zdravotný stav po
nadobudnutí nároku na invalidný dôchodok má nárok na odstupné aj odchodné v prípade, že pracovný pomer rozviaže dohodou pred začatím
plynutia výpovednej doby a či zamestnávateľ je povinný pristúpiť na rozviazanie pracovného pomeru dohodou. Zdôrazňujem, že výpoveď podá
zamestnanec.
Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Treba postupovat v zmysle § 69 ZP. Zamestnanec môze skoncit okamzite PP, ak podla lekárskeho posudku nemôze vykonávat prácu bez vázneho ohrozenia svojho zdravia, a zamesntávatel ho do 15 dní po predlození tohto posudku neprelozil na inú vhodnú prácu. V takomto prípade má nárok na 2 mescné odstupné.

    Ak ho zamenstávatel prelozí na inú pozíciu, tak pokracuje v PP. Takto môze skoncit jedine výpovedou (§67) alebo dohodou (§ 60), v tom prípade vsak na zákonné odstupné nemá nárok.

    Co sa týka odchodného, tak pri skoncení PP má nárok na 1 mesacné odchodné, ak prvý krát nastupuje na invalidný dôchodok (§ 76 odst. 6).

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Jara
    Áno, § 76, ods.1 a ods.6 ZP.
    Ale to by mu musel dat výpoved zamestnávatel. Milios vsak uvádza, ze výpoved by dával zamestnanec.

    Miloš je offline (nepripojený) Miloš

    Miloš
    Chobot
    Ale to by mu musel dat výpoved zamestnávatel. Milios vsak uvádza, ze výpoved by dával zamestnanec.
    Podľa formulácie §76 ods.1 zákon nekonkretizuje zo strany koho bola výpoveď daná a pokiaľ ide o odvolávku na §63 ods.1 písm. a) až c) tá
    vymedzuje len výpovedné dôvody.
    Mýlim sa?

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    Ak skončí okamžite podľa § 69 odst. 1 písm a) ZP, má nárok na náhradu mzdy podľa toho itého § 69 odst. 4.

    Pepa je offline (nepripojený) Pepa

    Pepa
    Miloš
    Podľa formulácie §76 ods.1 zákon nekonkretizuje zo strany koho bola výpoveď daná a pokiaľ ide o odvolávku na §63 ods.1 písm. a) až c) tá
    vymedzuje len výpovedné dôvody.
    Mýlim sa?
    Hej - výpovedné dôvody zo strany koho? Zamestnávateľa.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Zita4
    Ak skončí okamžite podľa § 69 odst. 1 písm a) ZP, má nárok na náhradu mzdy podľa toho itého § 69 odst. 4.
    Hej, plne súhlasím, len podotýkam, ze musí to oznámit zamestnávatelovi a ak ten ho premiestni na iný druh práce (napr. by robil v lisovni plechov, mal by vázne problémy so sluchom a zamestnávatel by ho porelozil do skladu), tak nemôze okamzite skoncit PP.

    Pepa je offline (nepripojený) Pepa

    Pepa
    Chobot
    Hej, plne súhlasím, len podotýkam, ze musí to oznámit zamestnávatelovi a ak ten ho premiestni na iný druh práce (napr. by robil v lisovni plechov, mal by vázne problémy so sluchom a zamestnávatel by ho porelozil do skladu), tak nemôze okamzite skoncit PP.
    Tak, tak, tak.

    Miloš je offline (nepripojený) Miloš

    Miloš
    Pepa
    Hej - výpovedné dôvody zo strany koho? Zamestnávateľa.
    Výpovedný dôvod podľa §63 ods.1 písm.c by nemohol byť aj zo strany zamestnanca?

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    § 63 hovorí o výpovedi zo strany zamestnávateľa. Zamestnanec môže žiadať o skončenie pracovného pomeru len podľa § 60, 67 a 68 ZP.
    Naposledy upravil Zita4 : 08.08.05 at 05:29 Dôvod: upresnenie informácie

    silvuša je offline (nepripojený) silvuša

    silvuša
    Som tehotná a môj zamestnávateľ je o tom informovaný. Uvažujem o okamžitom skončení prac.pomeru so zamestnávateľom dohodou-s 2-mesačným odstupným. Mám prac. zmluvu na dobu neurčitú. -navrhol to zamestnávateľ-mne a ešte jednej kolegyni-aby sme sa medzi sebou rozhodli. kôly psychickému nátlaku som sa rozhodla ja. Je možný takýto postup?-dám výpoved o okamžitom skončení prac.pomeru-s tým, že dostanem 2mesač.odstupné-ešte pred odchodom si vyčerpám zvyšnú časť dovolenky-alebo mi ju preplatí?-a hned na druhý den nastúpim na rizikové-pnku... Je to podla zákona možné? dakujem za rýchlu odpoved

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    silvuša
    Som tehotná a môj zamestnávateľ je o tom informovaný. Uvažujem o okamžitom skončení prac.pomeru so zamestnávateľom dohodou-s 2-mesačným odstupným. Mám prac. zmluvu na dobu neurčitú. -navrhol to zamestnávateľ-mne a ešte jednej kolegyni-aby sme sa medzi sebou rozhodli. kôly psychickému nátlaku som sa rozhodla ja. Je možný takýto postup?-dám výpoved o okamžitom skončení prac.pomeru-s tým, že dostanem 2mesač.odstupné-ešte pred odchodom si vyčerpám zvyšnú časť dovolenky-alebo mi ju preplatí?-a hned na druhý den nastúpim na rizikové-pnku... Je to podla zákona možné? dakujem za rýchlu odpoved

    AKo zamestnanec môžeš dať výpoveď z akéhokoľvek dôvodu a aj bez dôvodu. AK však dáš výpoveď, plynie Ti dvojmesačná výpovedná doba, jej trvanie v prípade výpovede z tvojej strany nemôžeš ovplyvniť , takže do práce budeš musieť chodiť aj tak a žiadne odstupné nedostaneš. (to by bolo možné len v prípade, ak by zamestnávateľ dal výpoveď tebe, a ty by si súhlasila so skončením PP ešte pred tým ako začne plynúť výpovedná doba)

    okamžité skončenie PP je úplne iný inštitút, tam výpovedná doba neplynie, ale je možné takto postupovať iba pri splnení zákonom predpokladaných podmienok.

    Dovolenku budeš môcť čerpať len vtedy ak s tým zamestnávateľ súhlasí, bez jeho súhlasu to nie je možné.

    Nerozumiem hlavne tomu, to chceš tehotná zostať nezamestnaná

    Tým vlastne vyhrá zamestnávateľ.

    Keď chceš mať od neho pokoj, choď na PN,alebo na rizikové, a nikto ti nič nemôže urobiť, zamestnávateľ nad tebou nemá absolútne žiadnu moc.

    Rozdýchaj zážitok z toho, čo ti šéf urobil a mysli na seba a mimino Ako tehotná máš v rukách všetky tromfy, byť na tvojommieste šéf skáče ako na gumičke.

    Ešte ho uopozorni, že dáš podnet na SOI a ak máš dôkazy o tom, že máte na pracovisku mobbing (kolegyňa by mohla eventuelne svedčiť) tak ho upozorniť aj na možnosť, že ho dáš na súd.

    dana

    ivička je offline (nepripojený) ivička

    ivička
    Prosím poraďte aj mne:
    Zamestnanec je na maródke od 15.11.2006,
    nedostal výplatu za október a pravdepodobne ju ani nedostane do 15 tich dní po splatnosti teda po 30.11.2006
    chce dať výpoveď podľa § 69 ods. 1 b) nevyplatená mzda

    - môže dať výpoveď, keď je na maródke?

    - má v tomto prípade nárok na odstupné?

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    ivička
    Prosím poraďte aj mne:
    Zamestnanec je na maródke od 15.11.2006,
    nedostal výplatu za október a pravdepodobne ju ani nedostane do 15 tich dní po splatnosti teda po 30.11.2006
    chce dať výpoveď podľa § 69 ods. 1 b) nevyplatená mzda

    - môže dať výpoveď, keď je na maródke?

    - má v tomto prípade nárok na odstupné?
    Môže dať výpoveď podľa § 69 ods. 1 b) aj keď je na PN. Avšak na odstupné nebude mať nárok (pozri § 76 a násl. § 63 ods. 1 písm a) až c), čiže iba ak ZĽ dá výpoveď), ale má nárok na náhdradu mzdy podľa § 69 ods. 4.
    Naposledy upravil Gabi03 : 28.11.06 at 09:52

    ivička je offline (nepripojený) ivička

    ivička
    Veľmi ďakujem za rýchlu odpoveď!
    Kukla som do toho a vyšlo mi toto:

    Zamestnanec aj keď je na PN dá: Okamžité skončenie pracovného pomeru § 70 odvolávajúc sa na §69 odst. 1b) a v tom prípade má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.

    Je to takto dobre????? Vďaka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.