Zavrieť

Porady

GPS, strešný nosič na auto

môže mi niekto dať odporúčania aké GPS je dobré, ktoré je za "dobrú cenu" a aj strešný nosič na auto Opel Astra hatchback rok 2007 ale vybehový model. Chystáme sa na dovolenku v piatok 14.8. a dovtedy sme si chceli ich kúpiť.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    silviaz je offline (nepripojený) silviaz

    silviaz
    No co sa tyka navigacie ti neporadim.
    Ale co sa tyka nosicou mozno.
    Ja som zhanala nosice na fiat fiorino a nahodou som natrafila na firmu co ma internetovy obchod ale aj normalny v Bratislave. Teda neviem odkial si ale maju aj dovoz.
    Maju vyborne ceny, ked im povies typ auta tak ti poradia nosice a aj na internete si to mozes najst podla modelu svojho auta.
    Ja som tam kupila nosice aj so zamkami znackove kvalitne o 45 euro lacnejcie ako v specializovanej predajni.

    stranka je www.lacnenosice.sk

    feron je offline (nepripojený) feron

    feron
    Mám z http://www.lacnenosice.sk/product_in...n6tq1cssorjc42 na Opel Astra, je to aj so zámkami okolo 86€, na príležitostné vozenie je to fajn, vzhľadom k termínu by som volil osobný odber u nich, aby sa to nezaplietlo u kuriéra, vzorkova predajňa je v Mlynskej doline, BA.

    wajda je offline (nepripojený) wajda

    wajda
    Co sa GPS tyka, osobne som pouzival Mio a bol som spokojny, Garmin mi moc nesadol (ked ovsem neratam turisticku navigaciu eTrex, ta je skvela). Podla mojho nazoru su najlepsie softvery iGO8 a Sygic McGuider, orientoval by som sa na tie. Najlepsie na tom je, ze nie su az tak drahe (tusim do 100EUR s mapami celej Europy) a pokial mas v telefone GPS, mas vyhrate, nie je nic jednoduchsie, Sygic (a myslim ze aj iGO8) ma dokonca taky system, ze si ho kupis na pamatovej karte, ktoru len zasunies do telefonu a mas navigaciu. Nezabudni na autonabijacku, ziaden telefon s GPS nevydrzi navigovat viac nez 4-5 hodin.

    GPS, strešný nosič na auto

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.