Zavrieť

Porady

nahradne vyzivne

ak som slob.mamicka,dieta mi bolo sudom zverene do opatery,som nezamestnana a jej otec neplati vyzivne/podala som aj 2x trestne oznamenie,aj som dala na exekuciu/mam narok na nahradne vyzivne???posudzuje sa aj prijem rodicov,ak s nimi zijem?dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    kelwi Pozri príspevok
    ak som slob.mamicka,dieta mi bolo sudom zverene do opatery,som nezamestnana a jej otec neplati vyzivne/podala som aj 2x trestne oznamenie,aj som dala na exekuciu/mam narok na nahradne vyzivne???posudzuje sa aj prijem rodicov,ak s nimi zijem?dakujem
    pozri tu :

    http://www.upsvar.sk/rsi/rsi.nsf/0/1...0?OpenDocument

    jaboig je offline (nepripojený) jaboig

    jaboig
    ...chcem sa spýtať, brat sa má stať čochvíľa otcom. Je zamestnaný, ale chcel by byť aj pri pôrode..takže sa chcem spýtať na čo má právo ohľadne voľna v práci na koľko dní má nárok a vlastne na čo všetko má nárok ak vôbec má na niečo?

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    jaboig Pozri príspevok
    ...chcem sa spýtať, brat sa má stať čochvíľa otcom. Je zamestnaný, ale chcel by byť aj pri pôrode..takže sa chcem spýtať na čo má právo ohľadne voľna v práci na koľko dní má nárok a vlastne na čo všetko má nárok ak vôbec má na niečo?
    Podla ZP ma narok na plateny nevyhnutne potrebny cas na odvoz mnazelky s dietatom s nemocnice domov.

    Ostatne musi riesit dovolenkou alebo nahradnym volnom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.