Zavrieť

Porady

organizovanie pomaturintného stretnutia

Ahojte pokušam sa organizovať pomaturitné stretnutie. Mená, adresy,kontaky zozbierané mám. Bol som sa i pýtať v reštauracií v ktorej sa zvykne takéto niečo robiť. No samotný šefkuchár, /alebo ako ho správne pomenovať/ nemal čas a len na rýchlo povedal, že treba vedieť počet a hodinu a aký druh jedla treba a pod. Bez toho sa nechcel baviť. Samozrejme treba zalohu,ktoru nie je problém ďať. Ale... Bojím sa toho že dám zálohou a pošle mizive percento ludi peniaze. A samozerejme každy chce vediet spolu so šekom alebo pokynmi aj datum i čas konania aby vedel či sa može zucastnit. Čo Poteboval by som od niekoho kto už takéto niečo organizoval poradiť akým sposobom vyzbierat peniaze. Či poslaním šeku a pozvanky, alebo šek a č.učtu?Kolko to vychadalo keby sa dalo 1hlavne jedlo, a nejaký nápoj... Na čo treba všetko myslieť, lebo to človeka hned nenapadne niekedy...
Celkovo každa rada pomože, budem rád
Ďakujem
Pravidlá a tipy
 • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
 • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
 • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
  Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
  Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
  Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
  ❤ Buďte priateľskí ❤
  Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
  Usporiadať podľa času

  JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

  JarkaL
  My sme mali stretnutie pred rokom, skladali sme sa tuším po 700,- Sk a prišlo nás asi 18 (z 27). V cene sme mali nejaké mäso, hranolky, ryžu, šalát, aperitív, zopár minerálok, neskôr kávu. Baby priniesli nejaké koláče, jeden spolužiak vínko (z vlastnej pivnice). Mali sme osobitný salónik a ostať sme mohli dokedy sme chceli. V pozvánke sme mali číslo účtu, kam poslať peniaze(spolužiačka) a bol stanovený termín na záväzné prihlásenie účasti - komunikovali sme cez maily. Tá suma závisí aj od miesta konania stretávky (iné ceny v TV ako v BA). Nezabudni na kyticu pre triednu. V tej reštike sa treba tiež dohodnúť na nejakom termíne, dokedy oznámiš presný počet zúčastnených. Aj na výške zálohy by sa malo dať dohodnúť. Každý majiteľ rešt. sa poteší, že má kšeft, nech Ti vyjdú v ústrety.

  marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

  I am a man marjankaj
  Nepýtaj sa šéfkuchára, ale majiteľa reštaurácie. Alebo skús inú reštauráciu.

  Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

  Darina1234
  My ked mame stretko, spolužiačka . ktora to organizuje ešte s dvoma chlapcami / teraz už panmi/ si da tu namahu a každeho obvola telefonicky a uťast si takto ešte potvrdi. Neučast ospravedlni len z važneho dovodu a možem povedať, že vdaka aj jej mame učast na stretnutiach takmer 100 percentnu, a každy sa nan teši.
  Dnes je vela reštauracii, ktore ti urobia jedlo a ponuknu samostane sukromny / uzavreto/ miestnost. Vyskušaj inde, kde sa stretneš s ustretovostou.
  Zasa sa ukázalo, že realita je vždy iná. Stretnutie sme zorganizovali so spolužiačkou, získali sme si postupne adres a telefonne čísla,zajednal sa termín s približným počtom ludí, a týžden predtým sme dali presný počet a tak nám mohli zajednat tu vačšiu miestnosť. Na mieste si ešte doplacali niektorý ktorý mali jedlo pripravené neskorej. Niečo sme dopalacali. Bol to skvelý večer stálo to za to!
  V prípade ak by sa chcel niekto niečo konkretnejšie spýtat tak cez ss.

  organizovanie pomaturintného stretnutia

  Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

  Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.