Zavrieť

Porady

chcem požičať klavír - piano

Môj syn hraje 9 rokov na klavíri. Je dobrý hudobník. Klavír sme mali doposiaľ požičaný od príbuzných, teraz ho musíme vrátiť. Potrebuje dokončiť ešte 3 roky druhého stupňa ZUŠ, preto hľadám niekoho, kto by požičal na 3 roky klavír - polokrídlo, resp. piano, kúpiť elektronické piano, či klavír je pre nás nemožné. Sme z Vranova nad Topľou. Ďakujem za pochopenie.
Naposledy upravil arizona : 23.08.09 at 10:43
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    konti je offline (nepripojený) konti

    konti
    ja ti neviem, ale toto je dosť háklivá vec. Ja by som moje nepožičal, a po premiestnení by sa mal dať aj naladiť... Najjednoduchšie je buď chodiť cvičiť k niekomu, alebo elektrický...

    dušinka je offline (nepripojený) dušinka

    dušinka
    Tak to Ti poviem, príbuzní si zaslúžia obrovské ďakujem. My sme si na klavír pred 25-timi rokmi zobrali pôžičku. Ver že by som ho nikomu nepožičala. Ak to niekto urobí, klobúk dolu.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Hovorí sa, že sa nepožičiavajú 2 veci: žena a auto. Ja by som dodala, že aj klavír. Pre mňa nie je klavír kusom nábytku, ale predstavuje pre mňa kus života stráveného v jeho spoločnosti, keď som denne cvičila aj 2 hodiny a veru mala som aj krízu, keď kamarátky chodili von a ja som cvičila... Ale prešlo ma to a dnes neľutujem, keď mi je ťažko, zahrám si na ňom a hneď mi je lepšie. Je to môj kamarát. Preto som háklivá, čo sa týka klavíra, aj keď máme návštevu a ich deti si myslia že je to hračka, nedovolím na tom hrať hocikomu. Ale prajem Vám, aby sa to nejako vyriešilo, lebo by bola škoda, keby chlapec prestal hrať, keď ho to baví.

    konti je offline (nepripojený) konti

    konti
    JarkaL Pozri príspevok
    Hovorí sa, že sa nepožičiavajú 2 veci: žena a auto. Ja by som dodala, že aj klavír. Pre mňa nie je klavír kusom nábytku, ale predstavuje pre mňa kus života stráveného v jeho spoločnosti, keď som denne cvičila aj 2 hodiny a veru mala som aj krízu, keď kamarátky chodili von a ja som cvičila... Ale prešlo ma to a dnes neľutujem, keď mi je ťažko, zahrám si na ňom a hneď mi je lepšie. Je to môj kamarát. Preto som háklivá, čo sa týka klavíra, aj keď máme návštevu a ich deti si myslia že je to hračka, nedovolím na tom hrať hocikomu. Ale prajem Vám, aby sa to nejako vyriešilo, lebo by bola škoda, keby chlapec prestal hrať, keď ho to baví.
    tak toto by som ani sám nepovedal lepšie A hlavne, my sme sťahovali klavír na tretie poschodie bez výťahu, v takom nepodarenom paneláku, a zanechalo to na ňom stopy

    chcem požičať klavír - piano

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.