Zavrieť

Porady

prihlásiť?

Prosím o radu!!! Mám zamestnanca, ktorý v našej firme začal pracovať 01.08.2005. Na predchádzajúcom mieste však ešte čerpá dovolenku. Mám ho v rámci našej firmy prihlasovať do poisťovní alebo mám počkať, kým ukončí čerpanie dovolenky v predchádzajúcej firme?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    zuba
    Prosím o radu!!! Mám zamestnanca, ktorý v našej firme začal pracovať 01.08.2005. Na predchádzajúcom mieste však ešte čerpá dovolenku. Mám ho v rámci našej firmy prihlasovať do poisťovní alebo mám počkať, kým ukončí čerpanie dovolenky v predchádzajúcej firme?
    Môžeš ho prihlásiť, lebo zamestnanec môže mať viacero pracovných pomerov súčasne.

    Maňaska je offline (nepripojený) Maňaska

    Polyhistor-diletant Maňaska
    Musíš ho prihlásiť k 1.8.2005
    Naposledy upravil Maňaska : 09.08.05 at 15:28

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    zuba
    Prosím o radu!!! Mám zamestnanca, ktorý v našej firme začal pracovať 01.08.2005. Na predchádzajúcom mieste však ešte čerpá dovolenku. Mám ho v rámci našej firmy prihlasovať do poisťovní alebo mám počkať, kým ukončí čerpanie dovolenky v predchádzajúcej firme?
    U Vás čerpá tiež dovolenku? Ak nie, nezabudni, že pri neplatenom voľne treba nahlásiť aj prerušenie poistenia.

    Evaman je offline (nepripojený) Evaman

    Evaman
    Presne tak, ak má pracovnú zmluvu od 1.8.2005, už si ho mala nahlásiť najneskôr 31.7. do soc. poisťovne a do 8.8. mal oznámiť zmeny do ZP (resp. si to mohla urobiť za neho).A tú dovolenku čerpá tak , že "tam je ešte zamestnaný" a ani u vás nechodí do práce? Lebo ináč je to absencia.

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    zuba
    Prosím o radu!!! Mám zamestnanca, ktorý v našej firme začal pracovať 01.08.2005. Na predchádzajúcom mieste však ešte čerpá dovolenku. Mám ho v rámci našej firmy prihlasovať do poisťovní alebo mám počkať, kým ukončí čerpanie dovolenky v predchádzajúcej firme?
    Ak má pracovnú zmluvu alebo dohodu o vykonaní práce od 1. 8. 2005, mala si ho prihlásiť najneskôr 31.7., ako ti radia predomnou. To, že má aj inde pracovný pomer, je jeho vec, tebe to len nahlási. (Môže to byť dôležité pri podpisovaní daňového vyhlásenia.) Môže mať viac pracovných pomerov naraz. T.zn., že môže kľudne čerpať dovolenku u jedného zamestnávateľa a pracovať u iného.

    Pavol_Kr je offline (nepripojený) Pavol_Kr

    Pavol_Kr
    zuba
    Prosím o radu!!! Mám zamestnanca, ktorý v našej firme začal pracovať 01.08.2005. Na predchádzajúcom mieste však ešte čerpá dovolenku. Mám ho v rámci našej firmy prihlasovať do poisťovní alebo mám počkať, kým ukončí čerpanie dovolenky v predchádzajúcej firme?
    Musíš ho prihlásiť pokial nastúpi k 1.8.2005.
    POZOR: termín prihlášky na SP a nezabudnuť na to, že nezdaniteľnú čiastku odpočítavame vo výplate v tomto prípade len u jedného zamestnávatela, keď zamestanenc má viac pracovných pomerov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.