Zavrieť

Porady

Nedá sa mi prihlásiť na notebooku

Nevie mi niekto poradiť?Ked zapnem notebook vypíše mi,že Klient sa nemože prihlásiť.žiadne iné možnosti len vypnuť,uspat a pod.OS je vista,doteraz sa nam to nestalo.čo s tým?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    skus pri starte notebooku drzat klavesu F8 a tam by ti potom mohla nabehnut ina ponuka, kde vyber spustit v nudzovom rezime, potom napis, ci ti to ide

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    LUBENKA555 Pozri príspevok
    Nevie mi niekto poradiť?Ked zapnem notebook vypíše mi,že Klient sa nemože prihlásiť.žiadne iné možnosti len vypnuť,uspat a pod.OS je vista,doteraz sa nam to nestalo.čo s tým?
    Nic si neinstalovala a neastavovala?
    Co je to hned? Ked nabehne system Vista? Alebo okamzite po otvoreni?
    Moze byt ze bol v spanku a nevie spravne nacitat pamat - skus podrzat vypinac na cca 10 sec. a potom znovu zapni.
    A nezobrazuje ti okno na prihlasenie? (kde mozes zadat meno a heslo).
    Po akej udalosti sa toto udialo? Len tak z jedneho dna do druheho?
    Stalo sa to zo dna na den,nic som neinstalovala ani nic podobne.Cez f8 sa mi podarilo nastartovat nudzovy rezim,ale ako dalej?V spanku nie je a ani nebol.Okno na prihlasenie nezobrazuje,len obrazok na prihlasenie s menom a ked nan kliknem aby ma prihlasilo,vypise,ze ma nemoze pripojit.Potom tam nabehne,ze sa odhlasuje-neviem co-a da sa uz len vypnut,uspat...

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    LUBENKA555 Pozri príspevok
    Stalo sa to zo dna na den,nic som neinstalovala ani nic podobne.Cez f8 sa mi podarilo nastartovat nudzovy rezim,ale ako dalej?V spanku nie je a ani nebol.Okno na prihlasenie nezobrazuje,len obrazok na prihlasenie s menom a ked nan kliknem aby ma prihlasilo,vypise,ze ma nemoze pripojit.Potom tam nabehne,ze sa odhlasuje-neviem co-a da sa uz len vypnut,uspat...
    V nudzovom rezime skus Start - Vsetky programy - Prislusenstvo - Systemove nastroje - Obnova systemu (cestu pisem z hlavy, takze len cca). A pri bnoveni vyber nejaky datum kedy to fungvalo.

    A vo Viste sa to da spravit aj s instalacneho CD (ak ho mas).
    Znacka je Acer,bola som s tym za povolanymi,treba preinstalovat Vistu,vraj asi virus...Tak neviem,je tam najnovsia verzia Esetu...,preinstaluju a uvidime...

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    LUBENKA555 Pozri príspevok
    Znacka je Acer,bola som s tym za povolanymi,treba preinstalovat Vistu,vraj asi virus...Tak neviem,je tam najnovsia verzia Esetu...,preinstaluju a uvidime...
    pred preinstalovanim treba skusit F8 a poslednu znamu verziu alebo by tam malo byt aj moznost priamo bod obnovenia .. ak nie stiadhu si ERD commancer je to boot cd z naho nabootujes a spustis bod obnovenia je to menej pracne ako instalacia visty ... a ak ti mozem poradit pozri sa aju mas vistu.. ci nemozes vyuzit downgrade na win XP .. wista je shit... absolutne sa im nevydarila... je to OS na testovanie nervov

    Nedá sa mi prihlásiť na notebooku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.