Zavrieť

Porady

Ako pridať otázku a príspevok?

admin
Ak chcete zadať novú otázku, kliknite na zelené "Pridať tému" vedľa loga Porada.sk v hlavičke stránky. Z formulára si vyberte správnu Poradu resp. rubriku do ktorej Vaša otázka či téma patrí.

Ak chcete pridať príspevok k už existujúcej téme (otázke), otvorte si najprv danú tému (napr. kliknutím na názov téme) a máte dve možnosti ako pridať príspevok:
- stalčením tlačidla "rýchla odpoveď", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu každého príspevku (stlačte to na tom príspevku, na ktorý chcete reagovať). Rýchla odpoveď znamená jednoduchý text bez formátovania
- stlačením tlačidla "ODPOVEDAŤ", ktoré sa nachádza vľavo nad alebo pod výpisom príspevkov v každej téme.
Naposledy upravil Richard : 10.01.08 at 20:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Som na Porade začiatočník. Ako mám postupovať, keď mám pocit, že moja otázka by už nemusela figurovať a chcem ju vymazať? Dík Paula
Naposledy upravil Paula : 06.07.05 at 17:49
0006.gif  
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Paula, aj keď si sa ty dozvedela odpoveď na tvoju otázku, myslím, že by bolo lepšie tvoju tému nechať na Porade, lebo ak sa prihlásia noví členovia, určite si budú čítať všetky témy a aj keď sa to teraz nezdá možno v budúcnosti im práve tvoja téma a odpovede k nej pomôžu. Pekný deň.

To Richard: neviem o tom, žeby sa ukončené témy vymazávali, alebo sa mýlim???
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Máš pravdu, treba nechať všetko. Pekný deň prajem.Paula
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Rada by som vedela postupnosť krokov, keď chcem reagovať na tému člena "A" a použiť zároveň v citácii príspevok člena "B". Ďakujem za návod.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Zároveň sa to automaticky nedá. Buď reagujete na jedného, alebo na druhého. Dá sa to však riešiť tak, že napr. reagujete na A a vložíte text B, ktorý vložíte medzi formátovací príkaz citátu quote v hranatých zátvorkách.
Bude to vyzerať takto:
text
čiže pre textom je [ QUOTE] a za textom [ /QUOTE] (bez medzier ktoré som tam dal aby som príkaz znefunkčnil)
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

hruza, ak ja toto tu zvladnem...
0 0
valeriam valeriam

valeriam je offline (nepripojený) valeriam

gabri neboj, všetko pekne postupne
0 0
saman saman

saman je offline (nepripojený) saman

Mohli ste to aj jednoduchsie vymysliet.... V jednoduchosti je predsa krasa))
0 0
Ceniga Ceniga

Ceniga je offline (nepripojený) Ceniga

Pridal som do školení dva semináre, ničmenej výsledný efekt nie je úplne to orechové, čo som chcel. Mám možnosť to ešte nejako upraviť?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Napravo dole si zadajte "edit event" a "GO", potom si to môžete upraviť
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Richard
Napravo dole si zadajte "edit event" a "GO", potom si to môžete upraviť
a ked neviem, do akej skupiny to hodiť? :-)
potrebovala by som upgrade acrobat readeru :-)
dakujeeem :-)
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

chi-chi - znovu som tu natrafila na túto tému, páci sa mi-ja som to ako tak zvladla-síce len tak živelne, ale nad moje očakávanie ďakujem všetkým!!!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
gabri, Vy ste sa tu za tie necelé dva mesiace, čo ste členom, celkom dobre udomácnili, povedzte nováčikom (v posledných dňoch pribúda po 50 členov denne) pár praktických rád, určite si ich radi prečítajú.
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

...hm,hm...pár praktickych rád ? ja? Pripadá mi to tu fajn, nemám zábrany, jaksik sa nehanbím za svoje m e dz e r y -také veľké. Vždy, keď niekto známy zvažuje či začať s účtovníctvom, či nie - mám na to jedené "povzbudenie" - nie som na pustom ostrove. Táto stránka mi po rokoch praxe túto "mudrosť" potvrdila. vďaka
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Richard, posledné dni sa mi stáva, že po príchode na Poradu mám všetko označené ako neprečítané. Predtým som mala tak označené len skutočne neprečítané (aj v prípade, že som na Poradu prišla x-krát za deň), mala som rýchlejší prehľad o tom, že pribudol nový príspevok. Je chyba na mojej strane a či čo?
0 0
Jano1961 Jano1961

Jano1961 je offline (nepripojený) Jano1961

[QUOTE=Paula]Máš pravdu, treba nechať všetko. Pekný deň prajem.Paula[/QUOTE
Skúška Jano
0 0
homolav homolav

homolav je offline (nepripojený) homolav

Poprosil by som o radu, ako postupovať pri založení Súkromnje bezpečnostnej služby formou s.r.o. Majiteľom s.r.o. budú dvaja spoločníci a jeden z nich bude aj konateľom. Konateľ splňa všetky podmienky stanovené zákonom o SBS. Poprosil by som o informácie ako vlastne začať, čí najskôr žiadať licenciu na KR PZ resp. ak by niekto vedel elý postup bol by som mu vďačný.

Ďakujem.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

gabri
...hm,hm...pár praktickych rád ? ja? Pripadá mi to tu fajn, nemám zábrany, jaksik sa nehanbím za svoje m e dz e r y -také veľké. Vždy, keď niekto známy zvažuje či začať s účtovníctvom, či nie - mám na to jedené "povzbudenie" - nie som na pustom ostrove. Táto stránka mi po rokoch praxe túto "mudrosť" potvrdila. vďaka
Plne s Tebou súhlasim gabri, a myslím, že nikto múdry z neba nespadol a len hlupák si neprizná svoje chyby, alebo len prázdny klas hore hlavu drží a plný padá. Je úžasné, fantastické a ani neviem aké fajn, že sa môžme navzájom poradiť, utvrdiť a pomôcť si. Ja som mladším členom porady a niekedy mám pocit, že sa stávam závislákom a snažím sa vziať si z tejto porady čo najviac vedomosti... Je to proste špica...
0 0
anka1 anka1

anka1 je offline (nepripojený) anka1

Prosím Vás ako mám pridať link na už rozoberanú tému. Neviem či som sa dobre vyjadrila. Ak niekto potrebuje poradiť a ja viem kde to už bolo rozoberané, ako pripojím tú cestu k tej téme?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ja to robím tak, že v druhom okne explorera si otvorím ešte raz Poradu, nájdem si tam tému, na ktorú chcem odkázať a do clipboardu si načítam jej adresu (CTRL INSERT).
Potom v príspevku, ktorý píšem a v ktorom chcem uviesť odkaz, vysypem clipboard (SHIFT INSERT).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať