Zavrieť

Porady

Ako pridať otázku a príspevok?

admin
Ak chcete zadať novú otázku, kliknite na zelené "Pridať tému" vedľa loga Porada.sk v hlavičke stránky. Z formulára si vyberte správnu Poradu resp. rubriku do ktorej Vaša otázka či téma patrí.

Ak chcete pridať príspevok k už existujúcej téme (otázke), otvorte si najprv danú tému (napr. kliknutím na názov téme) a máte dve možnosti ako pridať príspevok:
- stalčením tlačidla "rýchla odpoveď", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu každého príspevku (stlačte to na tom príspevku, na ktorý chcete reagovať). Rýchla odpoveď znamená jednoduchý text bez formátovania
- stlačením tlačidla "ODPOVEDAŤ", ktoré sa nachádza vľavo nad alebo pod výpisom príspevkov v každej téme.
Naposledy upravil Richard : 10.01.08 at 20:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

miro+epi Pozri príspevok
oprava: Ďakujem!
opravu rob cez tlačidlo UPRAV v tvojom "akože chybnom" príspevku..
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Chcem sa spýtať, prečo nemám možnosť v starých príspevkoch úpravy. Konkrétne mám na mysli to, že chcem zmenšiť obrázky, ale nemám možnosť "úpravy". Prečo? alebo ako to môžem v tom príspevku upraviť, aby mi nezaberali toľko miesta?
0 0
brunetka22 brunetka22

brunetka22 je offline (nepripojený) brunetka22

Ahojte, som tu prvý krát, a skúšala som nájsť hore v lište, ale nenašlo mi čo som potrebovala. Aj by som založila novú tému, ale neviem kam. Jedná sa o bytové družstvo ktorého sme členmi. Požiadala som nech mi predložia súhrnný výpis kedy, komu a kam boli vyplatené peniaze z nášho účtu. Oni mi povedali že si vydali interní predpis, a nič mi nedajú. Vraj mám ísť na bytové družstvo a tam mi to ukážu, ale nesmiem si nič opísať, ani urobiť kópiu. Len nahliadnuť. Je to právne v poriadku. Majú na to právo? Ved sú to naše peniaze.
A ešte jedna otázka. Ako postupovať keď nás vlastníkov bytov bytové družstvo vedome klame vo svoj prospech, v podstate nás vydiera, a domový dôverník nezastupuje práva vlastníkov bytov, ale obhajuje postup družstva hoci tiež vie že ten postup je protizákonný.

Ďakujem
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Vitaj na Porade.
Otázku môžeš položiť tu http://www.porada.sk/f109-spolocenst...bytov-svb.html
0 0
brunetka22 brunetka22

brunetka22 je offline (nepripojený) brunetka22

Už som tam pridala tému. Som rada, že sa mi tu nikto nevysmial, ale snažíte sa ľudom pomôcť. Ďakujem
0 0
Zlata Zlata

Zlata je offline (nepripojený) Zlata

Prosím Vás, to je nejaká úprava na PORADE v rámci šetrenia priestoru, že sa mi po otvorení kociktorej porady zobrazí len "Príspevok je pod hranicou videteľnosti" a musím každý jeden prípevok otvoriť. Pri otváraní príspevkov zabudnem aj čo čítam a hľadám. Alebo som si niečo stračila aby sa mi to tak zobrazovalo?
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Zlata Pozri príspevok
Prosím Vás, to je nejaká úprava na PORADE v rámci šetrenia priestoru, že sa mi po otvorení kociktorej porady zobrazí len "Príspevok je pod hranicou videteľnosti" a musím každý jeden prípevok otvoriť. Pri otváraní príspevkov zabudnem aj čo čítam a hľadám. Alebo som si niečo stračila aby sa mi to tak zobrazovalo?
Pozri tu najmä príspevok č. 3 od Richarda

http://www.porada.sk/t52304-prispevk...ene-preco.html
0 0
Zlata Zlata

Zlata je offline (nepripojený) Zlata

Olice Pozri príspevok
Pozri tu najmä príspevok č. 3 od Richarda

http://www.porada.sk/t52304-prispevk...ene-preco.html
diky moc!
0 0
anita4444 anita4444

anita4444 je offline (nepripojený) anita4444

zdravim,som tu novacik a neviem ako na to, pomoze niekto?kde by som nasla ako prejst z jednoducheho na podvojne uctovnictvo?vdaaaaaaaaaaaka
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
anita4444 Pozri príspevok
zdravim,som tu novacik a neviem ako na to, pomoze niekto?kde by som nasla ako prejst z jednoducheho na podvojne uctovnictvo?vdaaaaaaaaaaaka
daj si do vyhľadávača - prechod z jednoduchého* a:
http://www.porada.sk/t72467-prechod-...noduch%E9ho%2A
0 0
Leana Leana

Leana je offline (nepripojený) Leana

tak ja som tu tiez zaciatocnik a jak stukam tak stukam neviem prist na to ako by som mohla pridat nejaku tu otazocku..mate to vazne riadne komplikovane..
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
fakt mimo témy, pretože systém ukazuje stranu 20, ale ani za svet ma tam nechce pustiť...???
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

cactus Pozri príspevok
fakt mimo témy, pretože systém ukazuje stranu 20, ale ani za svet ma tam nechce pustiť...???
... ani mne sa to nedarí
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Leana Pozri príspevok
tak ja som tu tiez zaciatocnik a jak stukam tak stukam neviem prist na to ako by som mohla pridat nejaku tu otazocku..mate to vazne riadne komplikovane..

Leana, keď sa dobre poobzeráš, tak hore pri vyhľadávači máš zeleným napísané pridať tému.
Vyberieš si okruh, do ktorého tvoja otázka spadá a samo ťa to už bude viesť...
veď uvidíš a po čase sa tu budeš pohybovať ako ryba vo vode

a ešte doplním:
po prečítaní zadania otázky a následných otázok a odpovedí na to prídeš
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
cactus Pozri príspevok
fakt mimo témy, pretože systém ukazuje stranu 20, ale ani za svet ma tam nechce pustiť...???
liba2 Pozri príspevok
... ani mne sa to nedarí
už som na to prišla...
určite boli zmazané príspevky a preto sa to ..............
0 0
JanaJB JanaJB

JanaJB je offline (nepripojený) JanaJB

Dobrý deň, chcem sa spýtať, ak pri sledovaní porady mám zobrazené príspevky, ktoré tam boli vtedy, ako som sa prihlásila a nové príspevky sa mi nezobrazujú, čím to je? Je to chyba internetu, alebo som niečo pokazila ja.
Keď stlačím tlačítko "refresh" pribudnú mi nové príspevky. V Trnave sme mali vyše mesiaca problém s internetom /T-Com/, ale porucha je už konečne odstránená, tak neviem prečo to takto pracuje.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

JanaJB Pozri príspevok
Dobrý deň, chcem sa spýtať, ak pri sledovaní porady mám zobrazené príspevky, ktoré tam boli vtedy, ako som sa prihlásila a nové príspevky sa mi nezobrazujú, čím to je? Je to chyba internetu, alebo som niečo pokazila ja.
Keď stlačím tlačítko "refresh" pribudnú mi nové príspevky. V Trnave sme mali vyše mesiaca problém s internetom /T-Com/, ale porucha je už konečne odstránená, tak neviem prečo to takto pracuje.
Treba používať refresh.
0 0
JanaJB JanaJB

JanaJB je offline (nepripojený) JanaJB

liba2 Pozri príspevok
Treba používať refresh.
Refresh používam to je jasné. Ale preto sa pýtam, čo sa stalo, lebo predtým som ho používať nemusela. Nie som tu dlho registrovaná, tak veľa vecí ešte neovládam, čo sa týka práce s poradou.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Vždy to tak bolo, len možno predtým si si to nevšimla, resp. ja ho používam veľmi často ak chcem mať aktuálne dianie.
0 0
JanaJB JanaJB

JanaJB je offline (nepripojený) JanaJB

liba2 Pozri príspevok
Vždy to tak bolo, len možno predtým si si to nevšimla, resp. ja ho používam veľmi často ak chcem mať aktuálne dianie.
Tak asi som si to nevšimla, pretože na stránku porady som chodila len chvíľkami, pre nedostatok času a ak som sa tam dostala, tak zase spadol internet. A takto to bolo až doteraz.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať