Zavrieť

Porady

Ako pridať otázku a príspevok?

admin
Ak chcete zadať novú otázku, kliknite na zelené "Pridať tému" vedľa loga Porada.sk v hlavičke stránky. Z formulára si vyberte správnu Poradu resp. rubriku do ktorej Vaša otázka či téma patrí.

Ak chcete pridať príspevok k už existujúcej téme (otázke), otvorte si najprv danú tému (napr. kliknutím na názov téme) a máte dve možnosti ako pridať príspevok:
- stalčením tlačidla "rýchla odpoveď", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu každého príspevku (stlačte to na tom príspevku, na ktorý chcete reagovať). Rýchla odpoveď znamená jednoduchý text bez formátovania
- stlačením tlačidla "ODPOVEDAŤ", ktoré sa nachádza vľavo nad alebo pod výpisom príspevkov v každej téme.
Naposledy upravil Richard : 10.01.08 at 20:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Bardejov = BJ, žiaľ, ešte som nebola, no ak je pod patronátom UNESCO, tak musí byť ozaj krásne.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Ukazuje, že to má ešte stranu 25, ale nedá sa načítať?
Vymazané príspevky?
Asi...
Určite...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
No, a už sme na strrane 25...!!!
Hurááááá....
0 0
Galius Galius

Galius je offline (nepripojený) Galius

športujem a mám rád život
Liba 2 prečo si dodržala slovo?§ že budeš mazať svoje príspevky?! To som nechcel. Preto píš a nabudúce nemaž áno?§ Ja som vedel, že sa nič nedeje ale naozaj ešte vždy nik mi nenapísal čo je blog-akú má fintu.
Tetris to čo Ti navrhol Riblbak nie je na zahodenie, aj moja teta o tom uvažuje veľmi silno. Chcela by ísť na architektúru, prípadne psychológiu a nevie sa rozhodnúť. Niektorí z rodiny hovoria áno, aspoň by si oddýchla ale zasa jej známi ju odhovárajú, že potom by už ani na nich čas nemala
No a nakoniec vážne sme tu v tejto téme úplne mimo, veď má názov ako pridať otázku a príspevok. Ja som len nevedel kde sa a ako dozvedieť veci, o ktorých som písal. Liba a vieš, že si mala pravdu, lebo sme mimo, ale verím že sa určite ešte stretneme na inej téme. a že z akého mesta som?§ nooooo z toho pre mňa najkrajšieho, ale nevyzradím pokiaľ ma niekto neobjaví, lebo tuším, že vie môj nicka potom jooooj dostanem fassung.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

cactus Pozri príspevok
No, a už sme na strrane 25...!!!
Hurááááá....
až tam? Ja na siedmej
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

kukučka Pozri príspevok
až tam? Ja na siedmej

Ja som na 49-tej . Asi preto, že chcem 7 x menej príspevkov na stranu než Ty ....a či čo .

Aha, týmto som sa prešupla na 50-tu.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

sa naklikáš a opravujem, ja mám síse sedem strán príspevkov, ale som na prvej
0 0
2lubos 2lubos

2lubos je offline (nepripojený) 2lubos

dobry deň.vie my niekto poradiť.
zamestnavateľ my nechce dať nahradne voľno za pracu v sobotu a nedeľu,
ktoru som vykonal naviac.povedal my že my to zaplati ale mne su peniaze nanič keď som musel robiť cele vianočne sviatky.na otazku kedy mám byť s rodinou my povedal že mám si zobrať dovolenku.za skoru odpoveď vopred Ďakujem
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Chcela by som sa opytat. Je chybou, ze zverejnujem svoju skusenost z podnikania, ktora sa mi stala a podla niektorych poradakov je to na odstranenie mojej odpovede? Dakujem
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

wegamizi Pozri príspevok
Chcela by som sa opytat. Je chybou, ze zverejnujem svoju skusenost z podnikania, ktora sa mi stala a podla niektorych poradakov je to na odstranenie mojej odpovede? Dakujem
Odpoviem Ti- nie je chybou, že zverejňuješ svoje skúsenosti z podnikania, ale nemôžeš ich vydávať za 100% pravdu bez prečítania si napríklad toho, čo Ti druhí poskytujú a ukazujú Ti na to /závisí síce od roku /, že pokuta z DÚ Ti v tom danom prípade bola vyrubená neoprávnene /aj to sa stáva bihužiaľ/.
ja som do tzv. tmy síce Tvoj príspevok neposlala, ale ten, ktorý tak urobil myslím urobil tak preto, že tá odpoveď a doporučenie na vystavenie PPd s časovým posunom nie je správna - a aj vtedy sa posiela príspevok do tmy, aby nemýlil druhých.. Najprv musíš "pokukať" písané i nepísané pravidlá na POrade, ktoré máme a nemusíš byť hneď na začiatku rozčarovaná. Ohľadom práve tejto témy sme tu diskutovali veľmi veľakrát a naozaj to tak neplatí. Novým zákonom však už i v tejto oblasti bude situácia iná. Ale keby si si prečítala linky , t.j. témy, kde sme to rozoberali, ktoré pripol Ekopo a i ja, tak by si pochopila, že nikto nič nechcel, len aby si niekto nemyslel, že je to tak-lebo opakujem znova naozaj to je v rozpore s predpismi, aby to bolo pokutované

http://www.porada.sk/t99246-p2-potre...tml#post920025
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

..doplním Evku
klikni: http://www.porada.sk/t46230-prehladn...tlo-a-tma.html
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Dakujem za rozumne vysvetlenie. Nechcela som mojim prispevkom nikoho zmiast, ale pisala som, bohuzial, z mojej praxe. Chcela som len povedat to, ze ako malo staci, aby bol clovek v neistote a toho sa treba vyvarovat. Zakon znie tak ako znie, ale v skutocnosti sa moze vysvetlovat roznym sposobom, o com ma presvedcili danovi pracovnici v roku 2008. Ty si sa nikdy nestretla s tym, ze skutocnost je ina, ako je pisane? Co som sa mala ist sudit s DU? Nechce sa mi komplikovat si zivot, radsej chcem predist takymto situaciam. A o to mi od zaciatku islo
Dufam, ze uz mi budes davat len " suhlasim "
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

wegamizi Pozri príspevok
Dakujem za rozumne vysvetlenie. Nechcela som mojim prispevkom nikoho zmiast, ale pisala som, bohuzial, z mojej praxe. Chcela som len povedat to, ze ako malo staci, aby bol clovek v neistote a toho sa treba vyvarovat. Zakon znie tak ako znie, ale v skutocnosti sa moze vysvetlovat roznym sposobom, o com ma presvedcili danovi pracovnici v roku 2008. Ty si sa nikdy nestretla s tym, ze skutocnost je ina, ako je pisane? Co som sa mala ist sudit s DU? Nechce sa mi komplikovat si zivot, radsej chcem predist takymto situaciam. A o to mi od zaciatku islo
Dufam, ze uz mi budes davat len " suhlasim "
Ak si tú pokutu dostala v roku 2008 podnikla by som kroky na jej vrátenie-nie je to premlčané. Ale k bližšiemu vysvetleniu by som si trúfla len po bližšom vysvetlení toho prípadu, čo môžeš urobiť v tej téme o ERP. Zarazila ma i výška pokuty 25 000 ak bola len za tieto dátumy. K stanovisku DRSR sa dá krásne využiť i celá téma, na ktorú som Ťa upozornila
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
zalozte si temu a nediskutujte v tejto odbornych veciach prosim.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Richard Pozri príspevok
zalozte si temu a nediskutujte v tejto odbornych veciach prosim.
OK Richard, tému aj riešime v odbornej časti, len sa tom sem trochu osobnostne prelialo
http://www.porada.sk/t99246-potrebuj...-pokladnu.html
0 0
ednett ednett

ednett je offline (nepripojený) ednett

potrebujem radu ci pomoc!!! je povinnostou alebo može vlastnik bytu prihlasit na svoju adresu podnajomnika,kedze ten podnajomnik nema nikde trvale bydlisko?co s takym clovekom?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ak sa chcete niečo spýtať, nájdite si buď tému ktorá priamo súvisí s vašou otázkou, alebo si založte novú.

Ste
0 0
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, ako môžem opraviť dokument, ktorý som pridala do časti dokumenty, alebo ako ho môžem odstrániť a vložiť opravený.
0 0
dopravca dopravca

dopravca je offline (nepripojený) dopravca

Prosím, ako sa dostanem k svojim príspevkom? Potrebujem si prečítať odpovede a nepamätám si ako a kde som zadal otázku. Ďakujem
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
dopravca Pozri príspevok
Prosím, ako sa dostanem k svojim príspevkom? Potrebujem si prečítať odpovede a nepamätám si ako a kde som zadal otázku. Ďakujem
klikni si na svoj nick a otvor si "nájsť viac príspevkov"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať