Zavrieť

Porady

Ako pridať otázku a príspevok?

admin
Ak chcete zadať novú otázku, kliknite na zelené "Pridať tému" vedľa loga Porada.sk v hlavičke stránky. Z formulára si vyberte správnu Poradu resp. rubriku do ktorej Vaša otázka či téma patrí.

Ak chcete pridať príspevok k už existujúcej téme (otázke), otvorte si najprv danú tému (napr. kliknutím na názov téme) a máte dve možnosti ako pridať príspevok:
- stalčením tlačidla "rýchla odpoveď", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu každého príspevku (stlačte to na tom príspevku, na ktorý chcete reagovať). Rýchla odpoveď znamená jednoduchý text bez formátovania
- stlačením tlačidla "ODPOVEDAŤ", ktoré sa nachádza vľavo nad alebo pod výpisom príspevkov v každej téme.
Naposledy upravil Richard : 10.01.08 at 20:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

Tam sa mi však ukážu len prílohy, ktoré som prikladala v príspevkoch, ale tie ktoré sú v časti dokumenty tak nie.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

TatianaM Pozri príspevok
Tam sa mi však ukážu len prílohy, ktoré som prikladala v príspevkoch, ale tie ktoré sú v časti dokumenty tak nie.
Ale, veď tam vidím vymenované Tvoje dokumenty, posledný je cestovný príkaz v €.
0 0
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

Aha už vidím. Ďakujem pekne. Ale keď kliknem či pravou, alebo ľavou stranou v ponuke nie je ani upraviť, ani odstrániť. Alebo zase niečo nevidím?
Naposledy upravil TatianaM : 02.02.09 at 08:33
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

TatianaM Pozri príspevok
Aha už vidím. Ďakujem pekne.
Napíš, či sa to dá tým spôsobom odstrániť alebo nie?
0 0
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

Nie, nedá, nie je tam funkcia upraviť alebo odstrániť
0 0
pacifik667 pacifik667

pacifik667 je offline (nepripojený) pacifik667

Pohodový človek
Som prihlásený na tomto portáli od 18.2. a poslal som asi 6 príspevky a neviem /resp. nechce mi dovoliť systém/ sledovanie tém do ktorých som prispel. Neviem to nastaviť ani cez moje meno, ako na to, v čom je problém?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pacifik667 Pozri príspevok
Som prihlásený na tomto portáli od 18.2. a poslal som asi 6 príspevky a neviem /resp. nechce mi dovoliť systém/ sledovanie tém do ktorých som prispel. Neviem to nastaviť ani cez moje meno, ako na to, v čom je problém?
Moje konto-upraviť možnosti-Sledovanie tém - nastavenia-okamžité upozornenie

alebo: ak si v nejakom (nemusí byť Tvoj) príspevku-hore máš políčko : práca s témou-odklikni sledovanie témy
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

pacifik667 Pozri príspevok
Som prihlásený na tomto portáli od 18.2. a poslal som asi 6 príspevky a neviem /resp. nechce mi dovoliť systém/ sledovanie tém do ktorých som prispel. Neviem to nastaviť ani cez moje meno, ako na to, v čom je problém?
Klikni hore na "obsluha" a potom hľadaj "sledované témy". Mali by tam byť všetky do ktorých si prespieval.
0 0
pacifik667 pacifik667

pacifik667 je offline (nepripojený) pacifik667

Pohodový človek
Nemôžem poslať súkromnú správu? Poradte ako na to.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

pacifik667 Pozri príspevok
Nemôžem poslať súkromnú správu? Poradte ako na to.
máš malý počet príspevkov potrebuješ asi 15 , potom budeš mať plný prístup na porade.
0 0
Lékořice Lékořice

Lékořice je offline (nepripojený) Lékořice

Ja som na porade nová už asi mesiac. Chcem tiež vidieť, či to zvládnem.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Lékořice Pozri príspevok
Ja som na porade nová už asi mesiac. Chcem tiež vidieť, či to zvládnem.
Vítaj Lékořice. Tak si to zvládla. Môžeš pokračovať.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Strana 27 z 28 &#171; Prvá < 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 > nedá sa mi vôbec prekliknúť na 28....vždy zostanem na strane 27...

skúste to .....
0 0
mekelek mekelek

mekelek je offline (nepripojený) mekelek

Skúšam... skúšam... a nejde...
Pridám tento príspevok a uvidím, či ma hodí na ďalšiu stranu.
0 0
mekelek mekelek

mekelek je offline (nepripojený) mekelek

Veď doteraz na str.28 nebolo nič
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
tak prečo sa zobrazila? .... nebýva to tak, vždy skočí ďalšia stránka automaticky
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

ahojte, ako môžem pridať smajlíka?
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

Jééééj, už som na to prišla.
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

prosim o radu,

pri vyhladavani temy sa mi pri rozbaleni ukaze text:
RIEŠENIE ......

Riešenie témy "........." je prístupné len pre predplatiteľov encyklopédie pre mzdárov
Objednajte si prístup do encyklopédie ešte dnes kliknutím tu ,

pricom nie som predplatitelom, a pri kliknuti na pristup do encyklopedie dostanem odkaz, ze uz som registrovana,
no ja neviem precitat prispevky v hladanej teme, pretoze vsade mi to ukaze tie iste odkazy,

dakujem
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

Vie mi niekto poradit v tomto: Ked sa prihlasim na Poradu, objavi sa mi hned na hlavnej strane pod oznamom ,,Upozornenia,, lista s nazvom ,, Moje posledne príspevky ,, do ktorych prispievam, ale zobrazi ich iba 5 (päť) hoci ja ich uz mam viac. Moja otazka znie:
Da sa to niekde nastavit aby mi to vypisalo vsetky temy do ktorych prispievam nie iba poslednych päť?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať