Zavrieť

Porady

Ako pridať otázku a príspevok?

admin
Ak chcete zadať novú otázku, kliknite na zelené "Pridať tému" vedľa loga Porada.sk v hlavičke stránky. Z formulára si vyberte správnu Poradu resp. rubriku do ktorej Vaša otázka či téma patrí.

Ak chcete pridať príspevok k už existujúcej téme (otázke), otvorte si najprv danú tému (napr. kliknutím na názov téme) a máte dve možnosti ako pridať príspevok:
- stalčením tlačidla "rýchla odpoveď", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu každého príspevku (stlačte to na tom príspevku, na ktorý chcete reagovať). Rýchla odpoveď znamená jednoduchý text bez formátovania
- stlačením tlačidla "ODPOVEDAŤ", ktoré sa nachádza vľavo nad alebo pod výpisom príspevkov v každej téme.
Naposledy upravil Richard : 10.01.08 at 20:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

TatianaM Pozri príspevok
Dobrý deň, rada by som sa opýtala, ako môžem opraviť dokument, ktorý som pridala do časti dokumenty, alebo ako ho môžem odstrániť a vložiť opravený.

Poprosím ešte raz o radu.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

TatianaM Pozri príspevok
Dobrý deň, rada by som sa opýtala, ako môžem opraviť dokument, ktorý som pridala do časti dokumenty, alebo ako ho môžem odstrániť a vložiť opravený.
TatianaM Pozri príspevok
Poprosím ešte raz o radu.
Nie som si istá, či sa to dá tak ako napíšem, ale ak je nejaký iný spôsob, tak ma určite niekto opraví.
Keď si klikneš na svoj nick, tak dolu sa Ti ukážu všetky dokumenty, ktoré si priložila. Ak chceš niektorý odstrániť, skús na názov dokumentu kliknúť pravou stranou myšky a daj odstániť alebo vystrihnúť, podľa toho, čo Ti možnosti ponúkajú.
0 0
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

Tam sa mi však ukážu len prílohy, ktoré som prikladala v príspevkoch, ale tie ktoré sú v časti dokumenty tak nie.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

TatianaM Pozri príspevok
Tam sa mi však ukážu len prílohy, ktoré som prikladala v príspevkoch, ale tie ktoré sú v časti dokumenty tak nie.
Ale, veď tam vidím vymenované Tvoje dokumenty, posledný je cestovný príkaz v €.
0 0
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

Aha už vidím. Ďakujem pekne. Ale keď kliknem či pravou, alebo ľavou stranou v ponuke nie je ani upraviť, ani odstrániť. Alebo zase niečo nevidím?
Naposledy upravil TatianaM : 02.02.09 at 08:33
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

TatianaM Pozri príspevok
Aha už vidím. Ďakujem pekne.
Napíš, či sa to dá tým spôsobom odstrániť alebo nie?
0 0
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

Nie, nedá, nie je tam funkcia upraviť alebo odstrániť
0 0
pacifik667 pacifik667

pacifik667 je offline (nepripojený) pacifik667

Pohodový človek
Som prihlásený na tomto portáli od 18.2. a poslal som asi 6 príspevky a neviem /resp. nechce mi dovoliť systém/ sledovanie tém do ktorých som prispel. Neviem to nastaviť ani cez moje meno, ako na to, v čom je problém?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pacifik667 Pozri príspevok
Som prihlásený na tomto portáli od 18.2. a poslal som asi 6 príspevky a neviem /resp. nechce mi dovoliť systém/ sledovanie tém do ktorých som prispel. Neviem to nastaviť ani cez moje meno, ako na to, v čom je problém?
Moje konto-upraviť možnosti-Sledovanie tém - nastavenia-okamžité upozornenie

alebo: ak si v nejakom (nemusí byť Tvoj) príspevku-hore máš políčko : práca s témou-odklikni sledovanie témy
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

pacifik667 Pozri príspevok
Som prihlásený na tomto portáli od 18.2. a poslal som asi 6 príspevky a neviem /resp. nechce mi dovoliť systém/ sledovanie tém do ktorých som prispel. Neviem to nastaviť ani cez moje meno, ako na to, v čom je problém?
Klikni hore na "obsluha" a potom hľadaj "sledované témy". Mali by tam byť všetky do ktorých si prespieval.
0 0
pacifik667 pacifik667

pacifik667 je offline (nepripojený) pacifik667

Pohodový človek
Nemôžem poslať súkromnú správu? Poradte ako na to.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

pacifik667 Pozri príspevok
Nemôžem poslať súkromnú správu? Poradte ako na to.
máš malý počet príspevkov potrebuješ asi 15 , potom budeš mať plný prístup na porade.
0 0
Lékořice Lékořice

Lékořice je offline (nepripojený) Lékořice

Ja som na porade nová už asi mesiac. Chcem tiež vidieť, či to zvládnem.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Lékořice Pozri príspevok
Ja som na porade nová už asi mesiac. Chcem tiež vidieť, či to zvládnem.
Vítaj Lékořice. Tak si to zvládla. Môžeš pokračovať.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Strana 27 z 28 &#171; Prvá < 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 > nedá sa mi vôbec prekliknúť na 28....vždy zostanem na strane 27...

skúste to .....
0 0
mekelek mekelek

mekelek je offline (nepripojený) mekelek

Skúšam... skúšam... a nejde...
Pridám tento príspevok a uvidím, či ma hodí na ďalšiu stranu.
0 0
mekelek mekelek

mekelek je offline (nepripojený) mekelek

Veď doteraz na str.28 nebolo nič
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
tak prečo sa zobrazila? .... nebýva to tak, vždy skočí ďalšia stránka automaticky
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

ahojte, ako môžem pridať smajlíka?
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

Jééééj, už som na to prišla.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať