Zavrieť

Porady

Ako pridať otázku a príspevok?

admin
Ak chcete zadať novú otázku, kliknite na zelené "Pridať tému" vedľa loga Porada.sk v hlavičke stránky. Z formulára si vyberte správnu Poradu resp. rubriku do ktorej Vaša otázka či téma patrí.

Ak chcete pridať príspevok k už existujúcej téme (otázke), otvorte si najprv danú tému (napr. kliknutím na názov téme) a máte dve možnosti ako pridať príspevok:
- stalčením tlačidla "rýchla odpoveď", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu každého príspevku (stlačte to na tom príspevku, na ktorý chcete reagovať). Rýchla odpoveď znamená jednoduchý text bez formátovania
- stlačením tlačidla "ODPOVEDAŤ", ktoré sa nachádza vľavo nad alebo pod výpisom príspevkov v každej téme.
Naposledy upravil Richard : 10.01.08 at 20:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
klikni moje nastavenia....sledované témy ....tam máš všetky, ak si klikol na možnosť sledovať príspevky
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
alebo----moje nastavenia....+ ďalšie nastavenia...tam máš tiež posledné príspevky
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

mona091 Pozri príspevok
prosim o radu,

pri vyhladavani temy sa mi pri rozbaleni ukaze text:
RIEŠENIE ......

Riešenie témy "........." je prístupné len pre predplatiteľov encyklopédie pre mzdárov
Objednajte si prístup do encyklopédie ešte dnes kliknutím tu ,

pricom nie som predplatitelom, a pri kliknuti na pristup do encyklopedie dostanem odkaz, ze uz som registrovana,
no ja neviem precitat prispevky v hladanej teme, pretoze vsade mi to ukaze tie iste odkazy,

dakujem
Ak nemáš zaplateného "draka", tak sa do väčšiny príspevkov "v drakovi" nedostaneš.
Naposledy upravil Muška : 21.06.09 at 18:37
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

alla66 Pozri príspevok
klikni moje nastavenia....sledované témy ....tam máš všetky, ak si klikol na možnosť sledovať príspevky
Bohuzial nie je to co chcem. Ja nechcem aby mi na email chodili oznamy, kto kde mi prispel na moju temu. Ja chcem to aby mi na prvej navigacnej stranke, ktora sa mi zobrazi po prihlaseni a v ktorej je priecinok ,, Moje posledne prispevky ,, tak v tom priecinku aby boli vymenovane vsetky temy do ktorych prispievam alebo som zalozil a nie iba poslednych 5, ktore tam mam teraz. Ide mi o to, ze po case si uz nepametam kde vsade som prispieval a tak ked sa mi zobrazi priecinok ,,Moje posledne prispevky,, chcel by som aby tam boli vsetky aby som nemusel pracne vyhladavat cez nejake nastavenie kde som prispieval.

Neviem ci si rozumieme, ale napriklad prva tema do ktorej som ja pisal mi uz z priecinku ,, Moje posledne prispevky,, zmizla a aj dalsie starsie postupne ako stupal pocet tem do ktorych som pisal. Teraz tam ostavaju iba posledne najnovsie do ktorych som pisal, vzdy ich tam je iba 5 (päť) a ja chcem ich pocet zvysit na viac napriklad 20 a to ma zaujima ako to urobit.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Jarečko, keď sa myškou postavíš na svoje meno vo svojom príspevku a klikneš ľavým, tak tam máš možnosť "nájsť viac príspevkov od jarecko".
Tebou založené témy si vieš pozrieť v Tvojom profile.

Ale fakt si neviem predstaviť, že keď si otvorím poradu, aby mi načítalo všetky moje príspevky.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

mona091 Pozri príspevok
prosim o radu,

pri vyhladavani temy sa mi pri rozbaleni ukaze text:
RIEŠENIE ......

Riešenie témy "........." je prístupné len pre predplatiteľov encyklopédie pre mzdárov
Objednajte si prístup do encyklopédie ešte dnes kliknutím tu ,

pricom nie som predplatitelom, a pri kliknuti na pristup do encyklopedie dostanem odkaz, ze uz som registrovana, no ja neviem precitat prispevky v hladanej teme, pretoze vsade mi to ukaze tie iste odkazy,

dakujem
Aby si sa dostala do draka, musíš byť najskôr zaregistrovaná na porade. sk - to si! máš nick: mona091.
Keď sa prihlásiš svojim heslom na porada.sk, máš možnosť vojsť do draka (iná cesta tam nie je). Drak sa ti otvorí a ty opäť hore vidíš oznam, že si registrovaná ; no to je tá registrácia na porada.sk ! .
Ak však chceš mať prístup na riešenie témy, musíš si draka predplatiť. Nájdeš tam aj informáciu ako to urobíš a koľko to stojí.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

jarecko Pozri príspevok
Bohuzial nie je to co chcem. Ja nechcem aby mi na email chodili oznamy, kto kde mi prispel na moju temu. Ja chcem to aby mi na prvej navigacnej stranke, ktora sa mi zobrazi po prihlaseni a v ktorej je priecinok ,, Moje posledne prispevky ,, tak v tom priecinku aby boli vymenovane vsetky temy do ktorych prispievam alebo som zalozil a nie iba poslednych 5, ktore tam mam teraz. Ide mi o to, ze po case si uz nepametam kde vsade som prispieval a tak ked sa mi zobrazi priecinok ,,Moje posledne prispevky,, chcel by som aby tam boli vsetky aby som nemusel pracne vyhladavat cez nejake nastavenie kde som prispieval.

Neviem ci si rozumieme, ale napriklad prva tema do ktorej som ja pisal mi uz z priecinku ,, Moje posledne prispevky,, zmizla a aj dalsie starsie postupne ako stupal pocet tem do ktorych som pisal. Teraz tam ostavaju iba posledne najnovsie do ktorych som pisal, vzdy ich tam je iba 5 (päť) a ja chcem ich pocet zvysit na viac napriklad 20 a to ma zaujima ako to urobit.
Svoje nastavenia môžeš urobiť aj tak, aby ti emaily nechodili.
"Moje posledné príspevky" máme všetci nastavené tak ako uvádzaš - posledných 5 - a aj to vždy nefunguje (ale to je o inom).

Skús ešte raz : Moje nastavenia , vyber Upraviť možnosti; 4.bod je Sledovanie tém . Je tam rolovacie okienko, z ktorého vyber "neželám si upozornenia" a dole potvrď zmenu.
Od tejto chvíle každá téma do ktorej si prispel , sa ti automaticky presunie do Sledovaných príspevkov tém, pričom ti nebudú chodiť emaily o tom kto a kedy reagoval.
Pri opätovnom prihlásení sa na poradu klikneš na Moje nastavenia a vyberieš si sledované témy alebo ešte lepšie: "ďalšie nastavenia". Budeš tam mať všetky do ktorých si prispieval.
Je to veľmi jednoduché a raz-dva
Naposledy upravil liba2 : 21.06.09 at 19:25
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
jarecko Pozri príspevok
Bohuzial nie je to co chcem. Ja nechcem aby mi na email chodili oznamy, kto kde mi prispel na moju temu. Ja chcem to aby mi na prvej navigacnej stranke, ktora sa mi zobrazi po prihlaseni a v ktorej je priecinok ,, Moje posledne prispevky ,, tak v tom priecinku aby boli vymenovane vsetky temy do ktorych prispievam alebo som zalozil a nie iba poslednych 5, ktore tam mam teraz. Ide mi o to, ze po case si uz nepametam kde vsade som prispieval a tak ked sa mi zobrazi priecinok ,,Moje posledne prispevky,, chcel by som aby tam boli vsetky aby som nemusel pracne vyhladavat cez nejake nastavenie kde som prispieval.

Neviem ci si rozumieme, ale napriklad prva tema do ktorej som ja pisal mi uz z priecinku ,, Moje posledne prispevky,, zmizla a aj dalsie starsie postupne ako stupal pocet tem do ktorych som pisal. Teraz tam ostavaju iba posledne najnovsie do ktorych som pisal, vzdy ich tam je iba 5 (päť) a ja chcem ich pocet zvysit na viac napriklad 20 a to ma zaujima ako to urobit.
nemusia Ti chodiť maily,...všetko sa dá nastaviť....zadáš si "iba" možnosť sledovať svoje príspevky, bez upozornenia na email...ja sledujem 294 príspevkov....uvidíš hrubším písmom vyznačené príspevky, ktoré si nečítal ....viď.foto
Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:23
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

Muška neviem ci to zle vysvetlujem ale ja nechcem zoznam prispevkov, ale zoznam tem. Ja neviem ako sa to zobrazuje vam po prihlaseni, ale mne sa hore na prvej navigacnej liste zobrazi neviem ako to nazvat trebars priecinok, ktory ma nazov ,, Moje posledne prispevky,, a tam su nazvy tem do ktorych som pisal to jest aj do tych ktore som zalozil aj nezalozil skratka som do nich pisal, ale zobrazuje mi ich iba 5 slovom päť ako som prispel postupne do siestej , siedmej, osmej, deviatej atd. tak prva, druha, tretia, atd. zmizli z toho zoznamu a zase ich tam mam 5 a ta co bola predtym siedma je teraz prva atd. a tie povodne prva , druha atd. do ktorych som pisal najskor sa uz v zozname ,, Moje posledne príspevky nenachadzaju a ja napriklad teraz som mozno pisal do 15 tem, ale si uz ich nepametam a tak keby som ich mal vsetky vypisane v tom priecinku ,, Moje posledne prispevky,, tak si jednoducho kliknem na hociktoru temu kde som predtym pisal a pozriem sa co sa tam deje. Skratka ja chcem aby som v tom priecinku mohol zvysit pocet tem z piatich na viac je to nieco podobne ako ked mas emailovu schranku, kde ti sa ponuka moznost zobrazit pocet emailov na strane napr. 5, 10, 20, 30, 50........ atd. Ide o moje osobne nastavenie, aby som mal vsetky temy do ktorych pisem na prvej navigacnej liste. Teraz je to tak, ze ich iba zobrazuje 5 najnovsich a zmenit pocet nemozem alebo neviem ako nato alebo ci sa to vobec da.

Dufam ze som to uz jasne vysvetlil o co mi ide.

Ja nechcem aby mi to vypisovalo vsetky moje prispevky vo vsetkych temach, ale iba nazvy tem v ,, priecinku Moje posledne prispevky,, kde som pisal a to je rozdiel.
Naposledy upravil jarecko : 21.06.09 at 19:26
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

jarecko Pozri príspevok
Muška neviem ci to zle vysvetlujem ale ja nechcem zoznam prispevkov, ale zoznam tem. Ja neviem ako sa to zobrazuje vam po prihlaseni, ale mne sa hore na prvej navigacnej liste zobrazi neviem ako to nazvat trebars priecinok, ktory ma nazov ,, Moje posledne prispevky,, a tam su nazvy tem do ktorych som pisal to jest aj do tych ktore som zalozil aj nezalozil skratka som do nich pisal, ale zobrazuje mi ich iba 5 slovom päť ako som prispel postupne do siestej , siedmej, osmej, deviatej atd. tak prva, druha, tretia, atd. zmizli z toho zoznamu a zase ich tam mam 5 a ta co bola predtym siedma je teraz prva atd. a tie povodne prva , druha atd. do ktorych som pisal najskor sa uz v zozname ,, Moje posledne príspevky nenachadzaju a ja napriklad teraz som mozno pisal do 15 tem, ale si uz ich nepametam a tak keby som ich mal vsetky vypisane v tom priecinku ,, Moje posledne prispevky,, tak si jednoducho kliknem na hociktoru temu kde som predtym pisal a pozriem sa co sa tam deje. Skratka ja chcem aby som v tom priecinku mohol zvysit pocet tem z piatich na viac je to nieco podobne ako ked mas emailovu schranku, kde ti sa ponuka moznost zobrazit pocet emailov na strane napr. 5, 10, 20, 30, 50........ atd. Ide o moje osobne nastavenie, aby som mal vsetky temy do ktorych pisem na prvej navigacnej liste. Teraz je to tak, ze ich iba zobrazuje 5 najnovsich a zmenit pocet nemozem alebo neviem ako nato alebo ci sa to vobec da.

Dufam ze som to uz jasne vysvetlil o co mi ide.

Ja nechcem aby mi to vypisovalo vsetky moje prispevky, ale temy a to je rozdiel.
Počet tých príspevkov na prvej strane si Ty sám nemôžeš nastaviť, ak si dobre pamätám, tak to nastavil Richard na ten počet tak ako to je, čiže 5.
Vždy sa Ti tam zobrazí téma do ktorej prispevaš 1. krát.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Olice Pozri príspevok
Počet tých príspevkov na prvej strane si Ty sám nemôžeš nastaviť, ak si dobre pamätám, tak to nastavil Richard na ten počet tak ako to je, čiže 5.
Vždy sa Ti tam zobrazí téma do ktorej prispevaš 1. krát.
nielen 1x....to sú " Moje posledné príspevky"
na hlavnej lište sa nedá upraviť počet....zvyšok máš v sledovaných príspevkoch.....alebo.... +ďalšie možnosti,..... alebo .....vo svojom profile...tam máš témy, ktoré si založil a príspevky, ktoré si napísal....
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

Olice
tak konecne som sa dopracoval k vysledku, ze to sam zmenit nemozem, ale iba pouzit ine moznosti ako odporuca liba2, alla66 atd.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

alla66 Pozri príspevok
nielen 1x....to sú " Moje posledné príspevky"
na hlavnej lište sa nedá upraviť počet....zvyšok máš v sledovaných príspevkoch.....alebo.... +ďalšie možnosti,..... alebo .....vo svojom profile...tam máš témy, ktoré si založil a príspevky, ktoré si napísal....
Ja som napísala prvý krát, nie jeden krát. Ak do niektorej témy prispievaš viackrát a už sa medzitým z hlavnej stránky skryla, už ju viackrát nevidíš na hlavnej stránke. Ak si medzitým neprispela do viacerých tém prvý krát, stále tam tie témy máš, až pokiaľ sa neposunú.
Neviem, či som to vysvetlila dosť jasne, ale skús si to sledovať a uvidíš.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

....ja teda neviem, ale asi aj v tých "sledovaných témach" bude asi obmedzenie počtu....či nie?
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

Moj poznatok je taky. Ked som prispel do prvych piatich tem stale boli v priecinku ,, Moje posledne prispevky,, na hlavnej liste aj keby som do niektorej pisal po 500 raz, ako nahle som napisal do siestej prvy raz tak prva najstarsia mi z toho zoznamu zmizla a tak postupne dalej ako sa zvysoval pocet tem do ktorych som pisal, ten zoznam sa postupne posuval tak, ze najstarsie temy zmizli a mam ich tam iba 5 najnovsich.

Myslim, ze by nebolo na skodu keby si pocet tem v priecinku ,, Moje posledne prispevky,, do ktorych prispieval mohol nastavit kazdy poradak individualne. Tak som mal hned na prvej strane zoznam tem do ktorych som pisal a mohol som si vybrat do ktorej sa pozriem, bolo to v pohode pokial som ich mal iba maximalne 5. Teraz uz mi je ten priecinok k nicomu ako nahle mam tych tem viac. Priecinok by som premenoval na ,, Moje témy ,, alebo ,, Zoznam mojich tém ,,
Naposledy upravil jarecko : 21.06.09 at 20:12
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
oki...vďaka, možno som to v rýchlosti prehliadla, mám problémy
s netom a v nevhodnom okamžiku sa odpojí....sorry
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

liba2 Pozri príspevok
Aby si sa dostala do draka, musíš byť najskôr zaregistrovaná na porade. sk - to si! máš nick: mona091.
Keď sa prihlásiš svojim heslom na porada.sk, máš možnosť vojsť do draka (iná cesta tam nie je). Drak sa ti otvorí a ty opäť hore vidíš oznam, že si registrovaná ; no to je tá registrácia na porada.sk ! .
Ak však chceš mať prístup na riešenie témy, musíš si draka predplatiť. Nájdeš tam aj informáciu ako to urobíš a koľko to stojí.

dakujem,

idem si precitat, co v tom Drakovi je, vies, ja nie som mzdarka, a v opise Draka bolo, ze pre Mzdarov,

dakujem, mona
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Jarečko, ale niektorí sme tu 5 rokov.....a ani radšej nechcem vedieť do koľkých tém som prispievala.
A nie som teda "cez PC", ale nebol by to dosť veľký problém, pri takom počte prispievateľov??....a pri toľkých témach?....
Už sa tu riešilo všeličo.....aj sme chceli aby sa niektoré príspevky z "roku Pána" už radšej nezobrazovali, lebo sa stalo, že niekto nový si nevšimol a preklikávaním sa dopracoval k otázke aj 3 roky dozadu...a rozvinul "kritiku" nesprávnej odpovedi /ale vtedy platnej/.

Skús navrhnúť adminovi....a ak to nebude problém...určite to zváži.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
jarecko Pozri príspevok
Bohuzial nie je to co chcem. Ja nechcem aby mi na email chodili oznamy, kto kde mi prispel na moju temu. Ja chcem to aby mi na prvej navigacnej stranke, ktora sa mi zobrazi po prihlaseni a v ktorej je priecinok ,, Moje posledne prispevky ,, tak v tom priecinku aby boli vymenovane vsetky temy do ktorych prispievam alebo som zalozil a nie iba poslednych 5, ktore tam mam teraz. Ide mi o to, ze po case si uz nepametam kde vsade som prispieval a tak ked sa mi zobrazi priecinok ,,Moje posledne prispevky,, chcel by som aby tam boli vsetky aby som nemusel pracne vyhladavat cez nejake nastavenie kde som prispieval.

Neviem ci si rozumieme, ale napriklad prva tema do ktorej som ja pisal mi uz z priecinku ,, Moje posledne prispevky,, zmizla a aj dalsie starsie postupne ako stupal pocet tem do ktorych som pisal. Teraz tam ostavaju iba posledne najnovsie do ktorych som pisal, vzdy ich tam je iba 5 (päť) a ja chcem ich pocet zvysit na viac napriklad 20 a to ma zaujima ako to urobit.
Nastav sa na Tvoj profil, klikni na štatistiku a tam máš všetky Tvoje príspevky, len si na ne klikni.Toto si chcel?

Pokiaľ nechceš, aby Ti na email chodili správy o reagovaní na tú - ktorú tému, musíš si v Tvojich nastaveniach nastaviť, že nechceš posielať upozornenia.
1 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

terezamaria Pozri príspevok
Nastav sa na Tvoj profil, klikni na štatistiku a tam máš všetky Tvoje príspevky, len si na ne klikni.Toto si chcel?
...všetky veru nie .....môj najstarší je zo 7.5.2009......a to som tu už inventár
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať