Zavrieť

Porady

Ako pridať otázku a príspevok?

admin
Ak chcete zadať novú otázku, kliknite na zelené "Pridať tému" vedľa loga Porada.sk v hlavičke stránky. Z formulára si vyberte správnu Poradu resp. rubriku do ktorej Vaša otázka či téma patrí.

Ak chcete pridať príspevok k už existujúcej téme (otázke), otvorte si najprv danú tému (napr. kliknutím na názov téme) a máte dve možnosti ako pridať príspevok:
- stalčením tlačidla "rýchla odpoveď", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu každého príspevku (stlačte to na tom príspevku, na ktorý chcete reagovať). Rýchla odpoveď znamená jednoduchý text bez formátovania
- stlačením tlačidla "ODPOVEDAŤ", ktoré sa nachádza vľavo nad alebo pod výpisom príspevkov v každej téme.
Naposledy upravil Richard : 10.01.08 at 20:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
smajercik smajercik

smajercik je offline (nepripojený) smajercik

Prosím, som zúfalá, som tu začiatočník, dám si pridať otázku, napíšem ju jednou vetou, tak, ako mi to prikazuje pokyn, ale za nič ju neviem odoslať....Neviem čím, tak aby sa mi zobrazila v komunikácií s ostatnými. Prosím, pomôžte - keď aj lopatisticky, ďakujem....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

smajercik Pozri príspevok
Prosím, som zúfalá, som tu začiatočník, dám si pridať otázku, napíšem ju jednou vetou, tak, ako mi to prikazuje pokyn, ale za nič ju neviem odoslať....Neviem čím, tak aby sa mi zobrazila v komunikácií s ostatnými. Prosím, pomôžte - keď aj lopatisticky, ďakujem....
Nepises tu otazku nahodou celu namiesto nazvu temy? Potom sa moze stat, ze ti neodosle prispevok, lebo v nom nemas nic napisane

A aky pokyn ti to prikazuje? Fakt netusim,kde sa pise o tom, ze musis svoju otazku zadat jednou vetou.
Napis trochu konkretnejsie,aby sme vedeli poradit, kde robis chybu,preco ti to nefunguje
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ahojte...neviem pridat prispevok...zdochla mi tato dolna tabulka do ktorej sa pise.....v mobiteli to mam.....ale v NT nie...restart a odhlasenie som spravila som stale cez chrome...
dakujem za pomoc...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Niekoľko dní som tu nebola, ale ako pozerám, problémy aj tu v starej Porade, aj v novej verzii, čo bolo dobré, všelijako všelikomu prestáva fungovať, ako keby sa tie dve Porady "bili", ktorá je lepšia a ktorá chce alebo nechce ktorý prehliadač ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Neviem holky, ale mne v Líške bežia súbežne obe Porady a nehádajú sa.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duški mne cez mobil ide...tiez som cez chrome
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

mne cez chrome idu obe aj v mobile aj v PC
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Funguje mi iba mini koment a cez povhvalu inak nic....ani do profilu neviem napisat ...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

stara porada uz dosluhuje, Richard uz asi nebude riesit chyby...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

A nova kedy nabieha na ostro...?
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

misoft Pozri príspevok
Neviem holky, ale mne v Líške bežia súbežne obe Porady a nehádajú sa.
Tak mne čo v novej testovacej verzii fungovalo, už zase nefunguje, tu problémy nemám, tam mám, už som dostala aj otázku, aký mám prehliadač ... a nemienim ho meniť, však prečo, keď tu mi to šliape bez problémov ...
Tu mám všetky ikony, tam nie, tu mi formátovanie funguje, tam nie, tam mi zmizlo, čo som najprv nemala, potom to bolo opravené a mala som a teraz zase nemám... prečo v inom prehliadači, ako mám ja, sa niečo tam dá a v tom mojom sa tam nedá, ale tu sa mi bez problémov dá ... tam som zahlcovaná nezmyselnými hieroglyfmi a tu také niečo nepoznám ...
Ja som laik, aby som tomu rozumela, s takýmto niečím som sa doteraz nestretla ... ale však ako dôchodkyňa, ktorá zažila dlhú éru bez mobilov a počítačov, asi mám aj nárok nechápať, prečo tu áno, tam nie, prečo najprv nie, potom áno a potom zase nie, prečo by mal mať v tom prsty nejaký prehliadač a práve ten môj, ktorý sa všeobecne používa a odporúčal mi ho a dal do môjho PC ajťák, lebo ja by som ani to sama nevedela ...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

arizona Pozri príspevok
stara porada uz dosluhuje, Richard uz asi nebude riesit chyby...
len akosi neviem, či sa riešia chyby aj v novej Porade
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať