Zavrieť

Porady

Ako pridať otázku a príspevok?

admin
Ak chcete zadať novú otázku, kliknite na zelené "Pridať tému" vedľa loga Porada.sk v hlavičke stránky. Z formulára si vyberte správnu Poradu resp. rubriku do ktorej Vaša otázka či téma patrí.

Ak chcete pridať príspevok k už existujúcej téme (otázke), otvorte si najprv danú tému (napr. kliknutím na názov téme) a máte dve možnosti ako pridať príspevok:
- stalčením tlačidla "rýchla odpoveď", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu každého príspevku (stlačte to na tom príspevku, na ktorý chcete reagovať). Rýchla odpoveď znamená jednoduchý text bez formátovania
- stlačením tlačidla "ODPOVEDAŤ", ktoré sa nachádza vľavo nad alebo pod výpisom príspevkov v každej téme.
Naposledy upravil Richard : 10.01.08 at 20:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
anka1 anka1

anka1 je offline (nepripojený) anka1

Jozef Mihál
Ja to robím tak, že v druhom okne explorera si otvorím ešte raz Poradu, nájdem si tam tému, na ktorú chcem odkázať a do clipboardu si načítam jej adresu (CTRL INSERT).
Potom v príspevku, ktorý píšem a v ktorom chcem uviesť odkaz, vysypem clipboard (SHIFT INSERT).
Ďakujem za radu
0 0
Fatma Fatma

Fatma je offline (nepripojený) Fatma

Ja by som mala jednu otázku. Keďže som tu po prvý krát, neviem ako na to. Čaká ma daňová kontrola, mohol by mi niekto z vás priblížiť ako taká kontrola prebieha a čo môžem od nej očakávať?
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Otázku si zadal do nesprávnej témy. Ale odpovede na svoju otázku nájdeš už rozoberanú v iných príspevkoch. Hore na lište si daj "Hľadať" , uveď kľúčové slovo,napr.
"Daňová kontrola" a ponúknu sa Témy, ktoré toto spojenie obsahujú.
A mimochodom, vitaj na porade:::::::-)))))))
0 0
djcencul djcencul

djcencul je offline (nepripojený) djcencul

Prepacte ja som tu prvy krat, neviem ci mi budete vediet poradit.Mam problem skor z pravneho hladiska, potrebujem prepisat pozemok , ktory som zdedil na seba, co k tomu potrebujem?
0 0
vladoa vladoa

vladoa je offline (nepripojený) vladoa

pridal som novú tému a k nej ikonu "hurry". Prečo sa mi neznázorňuje vedľa témy, ale až po jej otvorení je vidieť túto ikonu?
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Ja som v PORADE nová, ale musím povedať,že listovať v nej je perfííííííš. Určite ju odporučím ostatným. Našla som ju náhodou pri hľadaní niečoho úplne iného, kde bola odvolávka na poradu. Páči sa mi, že je veľa ľudí ktorí chcú poradiť. Nestalo sa mi aby som sa stretla s osočovaním a vulgarizmom. Z neba sme učení nespadli, sama som sa za chybný výklad už aj ospravedlnila. Ste super,určite Vás budem navštevovať.
0 0
hviezdicka hviezdicka

hviezdicka je offline (nepripojený) hviezdicka

NEviete prečo?? niekedy mi tu na porade zhadzuje napísanú odpoveď - reakciu a píše že je nefunkčný link, tým pádom prídem o text a čas čo ma dáva do vývrtky.
To musím zmačknúť tlačítko rýchla odpoveď vždy len u aktívnejho člena ??
Teda pri jeho vyjadrení alebo to bola iná tech.chyba?Dosť ma to zdržuje, napísané mi mizne a ja rada píšem, nech si tu každý môže niečo ozaj pre seba vziať.MOJA RADA, text si vždy najprv skopíruj do bloku a až potom potvrď odoslanie reakcie - odpovede.
ADMINOVI PORADY - je to úžasná vec táto porada, mení mi život a to ju poznám jeden slovom: jeden deň. JE TO LEPŠIE AKO NOVÝ CHLAP.Tak páni....Zdravím
Naposledy upravil hviezdicka : 12.05.05 at 17:47 Dôvod: nejasnosť pôvodného
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

hviezdicka-klikni dole na odpovedať,mne to ešte v živote nespadlo.Iba keď píšeš odpoveď,klikneš mimo text a chceš ďalej písať tak to zruší odpoveď ale nenapíše že je nefunkčný link.
0 0
hviezdicka hviezdicka

hviezdicka je offline (nepripojený) hviezdicka

No dnes mi to opäť po kliknutí na rýchla odpoveď u aktívneho člena, po potvrdení odpovedať vypísalo len nefunkčný link. lenže ja mám textík už stále pekne vopred skopírovaný a keď zopakujem postup u svojho textu tak pohoda a všetko hrá.Kde je problém, nviete niekto???
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
hviezdicka
NEviete prečo?? niekedy mi tu na porade zhadzuje napísanú odpoveď - reakciu a píše že je nefunkčný link, tým pádom prídem o text a čas čo ma dáva do vývrtky.
To musím zmačknúť tlačítko rýchla odpoveď vždy len u aktívnejho člena ??
Teda pri jeho vyjadrení alebo to bola iná tech.chyba?Dosť ma to zdržuje, napísané mi mizne a ja rada píšem, nech si tu každý môže niečo ozaj pre seba vziať.MOJA RADA, text si vždy najprv skopíruj do bloku a až potom potvrď odoslanie reakcie - odpovede.
ADMINOVI PORADY - je to úžasná vec táto porada, mení mi život a to ju poznám jeden slovom: jeden deň. JE TO LEPŠIE AKO NOVÝ CHLAP.Tak páni....Zdravím
nemala by nastávať chyba, snáď iba pri "ukliknutí sa", alebo ak sú nesprávne /slabo/ nastavené cookies, môže ťa "vyhodiť"....
0 0
TESA TESA

TESA je offline (nepripojený) TESA

Ja som na Porade tiež nová, takže toto je moja skúška, či to zvládnem.
Takze ahojte. TESA
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Takže si to zvládla dokonale, a vitaj medzi nami. Nech sa Ti dobre s nami spolupracuje.
0 0
skubake skubake

skubake je offline (nepripojený) skubake

Neviem prísť na to ako mám pridať novú otázku. Vie mi niekto poradiť?
Ďakujem
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Pozri link:
http://www.porada.sk/faq.php?faq=vb_...novy_prispevok
0 0
hydina hydina

hydina je offline (nepripojený) hydina

kde je tlačidlo Nová téma ?Hela
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

hydina
kde je tlačidlo Nová téma ?Hela
Vyberieš si Poradu, do ktorej chceš vložiť novú tému, napr. Daň z príjmu, odklikneš a na ľavej strane nad otvorenou Poradou sa Ti objaví tlačidlo "Nová téma".
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pozri si aj príspevok 35.
0 0
renocka99 renocka99

renocka99 je offline (nepripojený) renocka99

Richard prosím napíš mi postup ako zrušiť sledovanie témy.
Už zase mám ten problém že sa mi to nedá a nechcem Ťa s tým furt otravovať.
Keď na moju tému nik neodpovedal a asi ani nik neodpovie tak ako ju zrušíme?
Keď do nejakej témy odpoviem niekomu, tak sa mi zaradí automaticky medzi sledované. To asi tiež niej je dobre. Čo s tým mám urobiť?
nič také som nenašla aby som to "vypla".
Vopred ďakujem.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

renocka99
Richard prosím napíš mi postup ako zrušiť sledovanie témy.
Už zase mám ten problém že sa mi to nedá a nechcem Ťa s tým furt otravovať.
Keď na moju tému nik neodpovedal a asi ani nik neodpovie tak ako ju zrušíme?
Keď do nejakej témy odpoviem niekomu, tak sa mi zaradí automaticky medzi sledované. To asi tiež niej je dobre. Čo s tým mám urobiť?
nič také som nenašla aby som to "vypla".
Vopred ďakujem.
renocka99.....ak si niekomu odpovedala, asi si tým dala najavo, že chceš, aby tvoja odpoveď bola čítaná a teda sledovaná. To nie je dobre? Vyveď ma z omylu, ak som ťa zle pochopila. A prepáč, že nie som Richard, ktorý ti teraz odpovedá.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

[QUOTE=renocka99]Richard prosím napíš mi postup ako zrušiť sledovanie témy.
Už zase mám ten problém že sa mi to nedá a nechcem Ťa s tým furt otravovať.
Keď na moju tému nik neodpovedal a asi ani nik neodpovie tak ako ju zrušíme?
Keď do nejakej témy odpoviem niekomu, tak sa mi zaradí automaticky medzi sledované. To asi tiež niej je dobre. Čo s tým mám urobiť?
nič také som nenašla aby som to "vypla".
-------------
Ja tiež nie som Richard, čo ti odpovedá, ale chcem pomôcť. Over si nastavenia:
Nastavenia...Konfigurácia+možnosti...upraviť možnosti...zasielanie notifikácií a správ... v časti "sledovanie tém-nastavenia" je rolovacie okno, kde treba vybrať "neželám si upozornenia". Ak si niektorú tému chceš naozaj odsledovať, potom hore v rolovacom okne Práca s témou klikneš na sledovanie témy. Ak tému nechceš viac sledovať, opäť klikneš v tomto rolovacom okne.
Pokiaľ ide o tvoju tému na ktorú ti nik neodpovedal, tak ja som ju našla a odpovedala som ti. Ďalšie je na tebe.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať