Zavrieť

Porady

Ako pridať otázku a príspevok?

admin
Ak chcete zadať novú otázku, kliknite na zelené "Pridať tému" vedľa loga Porada.sk v hlavičke stránky. Z formulára si vyberte správnu Poradu resp. rubriku do ktorej Vaša otázka či téma patrí.

Ak chcete pridať príspevok k už existujúcej téme (otázke), otvorte si najprv danú tému (napr. kliknutím na názov téme) a máte dve možnosti ako pridať príspevok:
- stalčením tlačidla "rýchla odpoveď", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu každého príspevku (stlačte to na tom príspevku, na ktorý chcete reagovať). Rýchla odpoveď znamená jednoduchý text bez formátovania
- stlačením tlačidla "ODPOVEDAŤ", ktoré sa nachádza vľavo nad alebo pod výpisom príspevkov v každej téme.
Naposledy upravil Richard : 10.01.08 at 20:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

renocka99
Richard prosím napíš mi postup ako zrušiť sledovanie témy.
Už zase mám ten problém že sa mi to nedá a nechcem Ťa s tým furt otravovať.
Keď na moju tému nik neodpovedal a asi ani nik neodpovie tak ako ju zrušíme?
Keď do nejakej témy odpoviem niekomu, tak sa mi zaradí automaticky medzi sledované. To asi tiež niej je dobre. Čo s tým mám urobiť?
nič také som nenašla aby som to "vypla".
Vopred ďakujem.
renocka99.....ak si niekomu odpovedala, asi si tým dala najavo, že chceš, aby tvoja odpoveď bola čítaná a teda sledovaná. To nie je dobre? Vyveď ma z omylu, ak som ťa zle pochopila. A prepáč, že nie som Richard, ktorý ti teraz odpovedá.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

[QUOTE=renocka99]Richard prosím napíš mi postup ako zrušiť sledovanie témy.
Už zase mám ten problém že sa mi to nedá a nechcem Ťa s tým furt otravovať.
Keď na moju tému nik neodpovedal a asi ani nik neodpovie tak ako ju zrušíme?
Keď do nejakej témy odpoviem niekomu, tak sa mi zaradí automaticky medzi sledované. To asi tiež niej je dobre. Čo s tým mám urobiť?
nič také som nenašla aby som to "vypla".
-------------
Ja tiež nie som Richard, čo ti odpovedá, ale chcem pomôcť. Over si nastavenia:
Nastavenia...Konfigurácia+možnosti...upraviť možnosti...zasielanie notifikácií a správ... v časti "sledovanie tém-nastavenia" je rolovacie okno, kde treba vybrať "neželám si upozornenia". Ak si niektorú tému chceš naozaj odsledovať, potom hore v rolovacom okne Práca s témou klikneš na sledovanie témy. Ak tému nechceš viac sledovať, opäť klikneš v tomto rolovacom okne.
Pokiaľ ide o tvoju tému na ktorú ti nik neodpovedal, tak ja som ju našla a odpovedala som ti. Ďalšie je na tebe.
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

Richard, keď dávam rýchlu odpoveď, tak sa mi objaví hotový text na stránke tak "haky-baky", potom chcem úpravy a niečo postláčam a potom to je už dobre. Dnes sa mi to stalo aspoň 2x. Prečo???? Ako to mám robiť správne?
Za poučenie ďakujem a želám krásny deň.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

hogo
Prajem pekný deň, ako "nováči" rád by som
hogo, otvor si svoj vyššie uvedený príspevok, klikni na "uprav" máš možnosť ho potom vymazať. Správne si ho zadal aj v inej časti, odpovede tu by neboli správne zaradené.
0 0
myrjam myrjam

myrjam je offline (nepripojený) myrjam

Pre Richarda
dobrý deň, niekoľkokrát som sa pokúšala zadať školenie na 14.12.2005 a nepodarilo sa mi to (pokiaľ som stihla na niekoľkýkrát rozlúštiť odkaz, zadanie mal schváliť moderátor?). Tak neviem, robila som ja chybu, alebo sú nejaké nové pravidlá? Ďakujem.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Už je to v poriadku, tie školenia sa už zobrazujú...
0 0
myrjam myrjam

myrjam je offline (nepripojený) myrjam

Ďakujem, potešili ste ma. Prajem príjemný deň. M
0 0
myrjam myrjam

myrjam je offline (nepripojený) myrjam

Dobrý deň,
môžem Vás poprosiť o zrušenie 2 školení STAVEBNÝ ZÁKON V PRAXI 13.januára 2006? Ešte celkom neovládam funkciu zadávania školení a nejakým "zázrakom" sa mi to odoslalo 4 x. Raz sa mi to podarilo zrušiť, k ostatným sa neviem prepracovať - už sa mi tam nezjavuje "upraviť udalosť".
Priznám sa, že som zúfalá :-))))))))). Čo robím zle? To je básnická otázka.
Ďakujem a príjemný zvyšok dňa. M
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
už je to vymazané
0 0
BEBANT BEBANT

BEBANT je offline (nepripojený) BEBANT

Prosím Vás, reagovala som na niečo jednému členovi porady, kde si pozriem, čo mi odpovedal? ak vás možem poprosiť, odpovedzte mi aj súkromnou správou radšej lebo ja to v tejto spleti tém ani nenájdem xi xi ďakujem ))
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

BEBANT
Prosím Vás, reagovala som na niečo jednému členovi porady, kde si pozriem, čo mi odpovedal? ak vás možem poprosiť, odpovedzte mi aj súkromnou správou radšej lebo ja to v tejto spleti tém ani nenájdem xi xi ďakujem ))
Klikni si na svoj nick dole na hlavnej stránke, potom si môžeš vyhľadať všetky svoje príspevky. Tak nájdeš aj prípadné reakcie .
Naposledy upravil Paula : 03.01.06 at 19:49
0 0
korka korka

korka je offline (nepripojený) korka

aj ja som z toho debil.
tusim som nesvojpravna...
fakt to mohlo byt jednoduchsie, nuz co, budu to pokusy a omyly,
hadam sa prepracujem aj k normalu
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

korka
........ nuz co, budu to pokusy a omyly, hadam sa prepracujem aj k normalu
Vitaj na porade :p !

Všetci sme raz začínali a mali "problémy". Odporúčam začať čítať túto tému od samého začiatku - od prvého príspevku, všetko je tu už napísané, treba si len osvojiť určité úkony ........ a tiež odporúčam prečítať a osvojiť si etiketu porady a vyhľadávanie. Veľa zdaru :p
0 0
Zužu Zužu

Zužu je offline (nepripojený) Zužu

Môžem poprosiť o radu? Keď odpoviem na príspevok vždy sa mi obajví okienko so slovíčkom "uprav" všetci ostatní majú "súhlasím". Dá sa to niekde nastaviť? Nie je to moc blbá otázka? Som na porade určitú dobu, ale neviem sa asi správne orientovať. ďakujem za pomoc
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zužu
Môžem poprosiť o radu? Keď odpoviem na príspevok vždy sa mi obajví okienko so slovíčkom "uprav" všetci ostatní majú "súhlasím". Dá sa to niekde nastaviť? Nie je to moc blbá otázka? Som na porade určitú dobu, ale neviem sa asi správne orientovať. ďakujem za pomoc
Svoj príspevok nemá súhlasím. Nie je tam možnosť dať súhlas sebe samej.
0 0
Zužu Zužu

Zužu je offline (nepripojený) Zužu

Mohlo ma to napadnúť aj samu, že každý vidí ten svoj príspevok tak ako ja, ináč by sa nedal opravovať. Pripadám si ako blbec .... ale čo už, asi som prepracovaná, už aby bol koniec marca. Ďakujem
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Tak ešte sa načakáme, a potom budeme dobiehať to, čo sme vďaka daňovým veciam nestíhali a nechali na lepšie časy.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Tweety
Svoj príspevok nemá súhlasím. Nie je tam možnosť dať súhlas sebe samej.
Súhlasím si nemôžem dať, ale je tam tlačidlo oceňujem.
Teraz sa ma syn pýtal: Mami ty môžeš oceniť samu seba? No to je super.
No vidíte to som si nikdy nevšimla. :p Musí prísť takýto krpec.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Simonab
Súhlasím si nemôžem dať, ale je tam tlačidlo oceňujem.
Teraz sa ma syn pýtal: Mami ty môžeš oceniť samu seba? No to je super.
No vidíte to som si nikdy nevšimla. :p Musí prísť takýto krpec.
cha, tak to je dobré - kukla som a aj som to skúsila - nepústí Ťa prideliť si bodík :p
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

sway
cha, tak to je dobré - kukla som a aj som to skúsila - nepústí Ťa prideliť si bodík :p
Ja som neskúšala, ale myslela som si že ma nepustí. Šak keď ťa nepustí dvakrát za sebou dať tomu istému poraďákovi, sám sebe už stopro nedáš bod.:p :p Ale aj tak je to sranda.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať