Zavrieť

Porady

Ako pridať otázku a príspevok?

admin
Ak chcete zadať novú otázku, kliknite na zelené "Pridať tému" vedľa loga Porada.sk v hlavičke stránky. Z formulára si vyberte správnu Poradu resp. rubriku do ktorej Vaša otázka či téma patrí.

Ak chcete pridať príspevok k už existujúcej téme (otázke), otvorte si najprv danú tému (napr. kliknutím na názov téme) a máte dve možnosti ako pridať príspevok:
- stalčením tlačidla "rýchla odpoveď", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu každého príspevku (stlačte to na tom príspevku, na ktorý chcete reagovať). Rýchla odpoveď znamená jednoduchý text bez formátovania
- stlačením tlačidla "ODPOVEDAŤ", ktoré sa nachádza vľavo nad alebo pod výpisom príspevkov v každej téme.
Naposledy upravil Richard : 10.01.08 at 21:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
jurkovz jurkovz

jurkovz je offline (nepripojený) jurkovz

prosim ako zadať otazku na temu DPH nadobudnutie tovaru? Uz som to skušala ale otazka sa objavila medzi vypracovanými otázkami k DPH.
0 0
jini jini

jini je offline (nepripojený) jini

Prosím o radu: som na MD, ktorá mi končí 15.7.2006 a chcem začať podnikať.
Treba niečo nahlásiť zamestnávateľovi?
Ďakujem za radu!!! )
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

jini
Prosím o radu: som na MD, ktorá mi končí 15.7.2006 a chcem začať podnikať.
Treba niečo nahlásiť zamestnávateľovi?
Ďakujem za radu!!! )
Ahoj jini, vidím, že si tu nová a tento príspevok si totálne . Presuň ho prosím ťa do Porada - Podnikanie - Začiatky podnikania, ako na to.
A daj tam nejaký príznačný názov témy, napr. Začínam podnikať po MD, alebo nejak tak. Ak ti to nepôjde, napíš. Tu si ho odpovede znalí asi nevšimnú, táto téma je o inom... (P.s. Nech sa ti darí, držím palce!)
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Viera123
Ahoj jini, vidím, že si tu nová a tento príspevok si totálne . Presuň ho prosím ťa do Porada - Podnikanie - Začiatky podnikania, ako na to.
A daj tam nejaký príznačný názov témy, napr. Začínam podnikať po MD, alebo nejak tak. Ak ti to nepôjde, napíš. Tu si ho odpovede znalí asi nevšimnú, táto téma je o inom... (P.s. Nech sa ti darí, držím palce!)
Vierka ešte že Ťa máme ......
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zita5
Vierka ešte že Ťa máme ......
No asi som zo začiatku takéto prešľapy robila aj ja...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ako vložím súbor vo formáte wmw .....prosím poraďte
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vieš zipovať súbory?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
lenkak
Vieš zipovať súbory?
Áno.................................a čo s tým ?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zazipuj si súbor, ktrorý chceš poslať ako prílohu, a už ho vieš v takomto formáte poslať - musí byť zip súbor.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
lenkak
Zazipuj si súbor, ktrorý chceš poslať ako prílohu, a už ho vieš v takomto formáte poslať - musí byť zip súbor.

Ďakujem Lenka .
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Za málo
hlavne, že splnilo účel.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Ahoj mona.na som tu prvý krát a chcem založiť novú tému ako mám postupovať? ďakujem Ľudmila
0 0
Ingrid G. Ingrid G.

Ingrid G. je offline (nepripojený) Ingrid G.

Nová téma sa zadá nasledovne:
- choď na hlavnú stranu
- vyber si poradu, ktorej sa týka Tvoja otázka
- otvor ju
- nájdi si nápis "Nová téma" - klikni a zadaj.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

ahoj, som tu dnes prvý krát, ale tlačítko nová téma nevidím nikde ludmila
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ludmilla
Ahoj mona.na som tu prvý krát a chcem založiť novú tému ako mám postupovať? ďakujem Ľudmila

Ludmilla, neviem , ale keď sa to týka niečoho, čo už je tu rozobraté, tak prosím Ťa pekne najprv si zadaj do vyhľadávača, kľúčové slovko a možno by si nemusela založiť novú tému.
alebo použi link tutok dole v mojom podpise:p a budeš to mať hneď.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

ludmilla
ahoj, som tu dnes prvý krát, ale tlačítko nová téma nevidím nikde ludmila
Musíš ísť na hlavnú stránku Porady (klikni si hore na stránke vľavo na ten pracovný stôl so stoličkami), vyber si oblasť,, ktorej sa Tvoja otázka týka a nad aj pod zoznamom tém nájdeš tlačítko "nová téma". Tam môžeš pridať novú tému. Pozor na správne zaradenie otázky, aby si ju našli správni adresáti (aby si sa o účtovníctve nepýtala v oblasti "Záhradka").
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
lenkak
Za málo
hlavne, že splnilo účel.

Mám ešte jeden problém ,ak chcem vložiť do príspevku fotku z digitálneho foťáku a má väčší rozmer , tak to potrebujem asi zmenšiť .No a tu je problém, nemôžem stiahnuť obrázok ,lebo je väčší a neviem si poradiť ako na to .Skúšala som zadať aj menšie rozmery,ale neuspela som .Prosím, čo s tým ?

Ďakujem .
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Chobot
Musíš ísť na hlavnú stránku Porady (klikni si hore na stránke vľavo na ten pracovný stôl so stoličkami), vyber si oblasť,, ktorej sa Tvoja otázka týka a nad aj pod zoznamom tém nájdeš tlačítko "nová téma". Tam môžeš pridať novú tému. Pozor na správne zaradenie otázky, aby si ju našli správni adresáti (aby si sa o účtovníctve nepýtala v oblasti "Záhradka").
pozeram, ze zatial ma iba osem prispevkov, novu temu bude tusim moct zalozit az ked bude mat desat... zda sa mi, ze nedavno to tak Richard pisal, ze to tak bude (?)... ale neviem, ci to uz je realizovane
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Zita5
Mám ešte jeden problém ,ak chcem vložiť do príspevku fotku z digitálneho foťáku a má väčší rozmer , tak to potrebujem asi zmenšiť .No a tu je problém, nemôžem stiahnuť obrázok ,lebo je väčší a neviem si poradiť ako na to .Skúšala som zadať aj menšie rozmery,ale neuspela som .Prosím, čo s tým ?

Ďakujem .
zmensit musis obrazok v tom softe, v ktorom si ho otvaras v tvojom pocitaci... niekde tam bude funkcia "resize" alebo "zmensit" .... zmenit rozmery ... alebo nieco podobne - niekedy sa to da v percentach, niekedy musis zadat inak rozmery ... chod na hornu listu programu ked mas nejaku fotku otvorenu a trosku to tam skus "prehrabat" ... skusky rob tak, ze si najprv obrazok skopirujes... keby sa ti nahodou nepodarilo nieco, tak nech ti zostane original nezmeneny

alebo - ak by si vedela ozeliet kraje toho obrazku, tak sa da aj "orezat"... cize ti zostane prostriedok a okraje sa odstrania ...


ale - to hovorim o obrazkoch, ktore sa nehybu... lebo tie pohyblive obrazky sa musia zmensovat v specialnom programe (oni sa vlastne skladaju z viacerych obrazkov, ktore sa menia ako pri premietani filmu - takze tam treba zmensit kazdy z tych obrazkov zvlast a v rovnakej mierke, lebo keby nie - tak potom by uz tak dobre nefungovali ...)
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Zita5
.....z digitálneho foťáku a má väčší rozmer , tak to potrebujem asi zmenšiť ....
joooooj, tak to bude asi velmi velky obrazok... ten radsej zmensuj na viackrat....
akoze: prvykrat o 10 %, potom ten zmenseny zas o dalsich 10 % ... a tak postupne, lebo keby si ho na jeden raz zmensila napr. o 50 % tak by si mu velmi ubrala na kvalite ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať