Zavrieť

Porady

Vôňa a chuť čaju

Čaj si dáme keď sme zdraví, šťastní a je nám fajn ale aj vtedy ak sme chorí unavení a cítime sa zle.
Naposledy upravil Chobot : 12.04.10 at 22:30
Usporiadat
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Veru, napríklad taký voňavý mätový, s medom, je dobrý aj na chvíle pohody, aj ako liek.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

rozum Pozri príspevok
Čaj si dáme keď sme zdravý,šťastný a je nám fajn ale aj vtedý ak sme chorý unavený a cítime sa zle.
U nás taká obyčaj-pije sa len pigi čaj...
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Výborný je aj harmančekový, ale aj zelený.Treba vedieť ho aj správne pripraviť vtedy chutí najlepšie.
5wq4uQ8w.gif  
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
rozum Pozri príspevok
Čaj si dáme keď sme zdravý,šťastný a je nám fajn ale aj vtedý ak sme chorý unavený a cítime sa zle.
Dobrá téma, ja mám rada pohánkový čaj, je veľmi dobrý a hlavne podieľa sa na spevňovaní ciev a tiež nikdy neodmietnem zázvorový čaj s citrónom, prehreje a chuťove je tiež fajn.Hlavne cez zimu je u nás obľúbený.

Cez celý rok je fajn medovkový, je upokojujúci a z čerstvej medovky aj chutný.
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Pigi čaj má stále inú chuť a každá krabička ktorú kúpiťe inak chutí,lebo sa vyrába zo zvyškou čajov vraj.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

rozum Pozri príspevok
Pigi čaj má stále inú chuť a každá krabička ktorú kúpiťe inak chutí,lebo sa vyrába zo zvyškou čajov vraj.
Nieje pravda,pigi čaj je legenda...
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

Na dlhe zimne večery skuste si zavarit tento cajik, vyborny
http://www.ajina-kucharka.wz.cz/zava...-zimni_caj.htm
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
Veru, napríklad taký voňavý mätový, s medom, je dobrý aj na chvíle pohody, aj ako liek.
Olinka a ja mám aj rád "čajík" z hrozna alebo ríbyzlu,hmhm
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

rozum Pozri príspevok
Pigi čaj má stále inú chuť a každá krabička ktorú kúpiťe inak chutí,lebo sa vyrába zo zvyškou čajov vraj.
Ešte som to vylepšila, že som do krabičky od pigi čaju poprekladala všetky zvyšné vrecúška.Samozrejme s tým, že veď zbadám, čo si varím. Potom som dostala chuť na Pigy čaj,schmatla škatuľku do práce a nestačím sa čudovať, akú zmes som si tam namiešala - čo vrecúško, to dačo iné - mäta, urologický, ovocný, roibos.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
Ešte som to vylepšila, že som do krabičky od pigi čaju poprekladala všetky zvyšné vrecúška.Samozrejme s tým, že veď zbadám, čo si varím. Potom som dostala chuť na Pigy čaj,schmatla škatuľku do práce a nestačím sa čudovať, akú zmes som si tam namiešala - čo vrecúško, to dačo iné - mäta, urologický, ovocný, roibos.
Pri tomto ma napadol jeden starý vtip, ale radšej ho nenapíšem nebudem kaziť morálku mladistvým...
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Dav Pozri príspevok
Ešte som to vylepšila, že som do krabičky od pigi čaju poprekladala všetky zvyšné vrecúška.Samozrejme s tým, že veď zbadám, čo si varím. Potom som dostala chuť na Pigy čaj,schmatla škatuľku do práce a nestačím sa čudovať, akú zmes som si tam namiešala - čo vrecúško, to dačo iné - mäta, urologický, ovocný, roibos.
tak to si mala dobrú zmes čaju.Ja občas kúpim aj Lipton rôzne druhy niekedy sa kupoval len v tuzexe.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

rozum Pozri príspevok
tak to si mala dobrú zmes čaju.Ja občas kúpim aj Lipton rôzne druhy niekedy sa kupoval len v tuzexe.
ty jeeedna kapitalistka...Takže čaj od Lipton-u? A nestačil by ti z baliarní a obchodu Poprad?
Sorry za mrník...
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ty jeeedna kapitalistka...Takže čaj od Lipton-u? A nestačil by ti z baliarní a obchodu Poprad?
Sorry za mrník...

Zdravýýýýýýýý kapitalizmus nikomu ešťe neublížil len škoda že k nám nedorazil.
Naposledy upravil rozum : 19.08.09 at 21:23
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Milujem zelený, hlavne s jazmínom Ale tiež biely. Ten je najjemnejší. No, bylinkové takmer všetky. Používam ich aj namiesto tabletiek. Tabletku som neužila už asi 10 rokov. Napr. na bolesť zubov a zápaly v ústnej dutine, fakt vrelo doporučujem šalviu lekársku /"babské ucho"/. Na noc si dávam kamilkový s medom.
O čaji by som sa vedela baviť hodiny...
Niekde som si prečítala, že som bola v minulom živote bylinkárka v Číne. Tak to by aj sedelo
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

O čajoch sa viem baviť aj ja, hlavne bylinky, ktore rada zbieram, poznam ich, pre panov napriklad odporučam čaj z vrbovky .... robi zazraky s prostaou a podobne.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

A už ste niekedy pili čaj zo neviem ako sa to povie po slovensky, ale po česky sa to volá zemežlč? Mne to babka v detstve neviem prečo varila a ja som to tajne vylieval do kvetiny...-béééé
Ale varila aj dobré čaje, napr. šípkovo-lubovníkový, a pod.
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Zelený čaj pijem asi 4 roky a je výborný, ale chcela by som vedieť ako sa správne pripravuje.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Darina1234 Pozri príspevok
O čajoch sa viem baviť aj ja, hlavne bylinky, ktore rada zbieram, poznam ich, pre panov napriklad odporučam čaj z vrbovky .... robi zazraky s prostaou a podobne.
konkretizuj bližšie-čo za zázraky???
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

No ta takzvana mužnost ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Darina1234 Pozri príspevok
No ta takzvana mužnost ...
no ale to nemá nič s prostatou spoločné,hmhm-, aha ty myslíš namiesto viagry, ehmehm
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať