Zavrieť

Porady

rodicovska dovolenka.predlzena rodicovska dovolenka, odvody

zdravim vas, chcela by som sa opytat na takuto vec, momentalne som na rodicovskej dovolenke do 4.11. popritom pracujem ako osobna asistentka ZTP chalanovi, som riadne zahlasena na danovom urade. mam takuto otazku 4.11.2009 sa mi konci Rd mozem Rd predlzit do 6rokov veku dietata / nemame zdravotne problemy/ len v skolke mi nevyhoveli a nechcu mi zobrat maleho do skolky od januara preto uvazujem o predlzeni RD respektive co mam urobit pretoze naozaj neviem. viem ze sa mam v socil.poist. zahlasit ako osobna asistentka aby za mna dalej odvadzali odvody lenze neviem co zo zdravotnou poistovnou ako to je. alebo ist na predlzenu RD vtedy odvadza stat nejake odvody alebo ako to vlastne je? velmi pekne dakujem za kazdu radu!!!!! jana prosim ak by mi vedel niekto poradit dajte mi vediet! dakujem velmi pekne. janulicek
Naposledy upravil janulicek34 : 25.08.09 at 07:48
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    rodicovska dovolenka.predlzena rodicovska dovolenka, odvody

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.