Zavrieť

Porady

Ako nájsť účtovníka?

ami2 ami2

ami2 je offline (nepripojený) ami2

Dobrý deň. Prosím poraďte mi, ako nájsť dobrého účtovníka. Hľadám niekoho, kto nebude mechanicky vykonávať účtovnictvo. Hľadám človeka, ktorý vie viac ako ja. Vie poradiť, vie myslieť. Ako ho nájsť a aká je asi jeho cena/ myslím optimálna/?
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

ami2 Pozri príspevok
Dobrý deň. Prosím poraďte mi, ako nájsť dobrého účtovníka. Hľadám niekoho, kto nebude mechanicky vykonávať účtovnictvo. Hľadám človeka, ktorý vie viac ako ja. Vie poradiť, vie myslieť. Ako ho nájsť a aká je asi jeho cena/ myslím optimálna/?
Príspevok si nesprávne zaradila - patrí do sekcie inzercia. Aj tak doplň v akej oblasti podnikáš, region ... Možno sa ti niekto ozve. Či vie viac ako ty, zistíš veľmi rýchlo
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
nika224 nika224

nika224 je offline (nepripojený) nika224

Osobne si myslím, že dobrého účtovníka sa len tak ľahko nedá nájsť. Na pohovore nikdy nezistíš skutočné kvality. Môže Ti síce niekto "odprednášať", čím všetkým už prešiel a aké má skúsenosti a bude sa zdať, že je to ten správny, no nakoniec ho príjmete a zistíte, že je to presne ten typ človeka, ktorý len mechanicky vykonáva prácu. Skôr nájdete takého človeka cez doporučenie a potom je to skôr o tom, aby ste ho naozaj asi skôr lepšie zaplatili ako tam, kde momentálne pracuje. Na úradoch práce by som asi veľmi nehľadala. Aj keď netvrdím, že tam sa taký človek ocitnúť nemôže... Čo je opitmálne ocenenie - to veľa závisí od regiónu.
0 0
ami2 ami2

ami2 je offline (nepripojený) ami2

Príjmem aj odporúčania ak máte dobrú skúsenosť. Uprednostním človeka z môjho okolia, ale nieje podmienkou/ prešovský alebo košický kraj/. Ďakujem
Ospravedlnujem sa za zlé zaradenie. Chcela so skôr nájsť kritéria ako ste hľadali, alebo ako človeka otestovať.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

ami2 Pozri príspevok
Príjmem aj odporúčania ak máte dobrú skúsenosť. Uprednostním človeka z môjho okolia, ale nieje podmienkou/ prešovský alebo košický kraj/. Ďakujem
Ospravedlnujem sa za zlé zaradenie. Chcela so skôr nájsť kritéria ako ste hľadali, alebo ako človeka otestovať.
Som účtovníčka, a ak by som hľadala napr. nejakú výpomoc, ktorá by sa mi ozvala prostredníctvom PORADy, hodnotila by som ju aj podľa príspevkov na PORADe
0 0
horka horka

horka je offline (nepripojený) horka

Jednoznačne vyhrávajú referencie. To som zažila keď som sa osamostatnila, človek môže hovoriť čo chce ale referencie presvedčia.
0 0
ami2 ami2

ami2 je offline (nepripojený) ami2

Ja v podstate viem čo hľadám. Zaujímajú ma príjmy a výdavky, aktíva a pasíva mojho účtovníka. Podľa toho zistím aký dobrý je. Len mám obavu, že mi to nebude ochotný povedať.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ami2 Pozri príspevok
Ja v podstate viem čo hľadám. Zaujímajú ma príjmy a výdavky, aktíva a pasíva mojho účtovníka. Podľa toho zistím aký dobrý je. .
Priznám sa bez mučenia, akosi tomu nerozumiem.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

ami2 Pozri príspevok
Ja v podstate viem čo hľadám. Zaujímajú ma príjmy a výdavky, aktíva a pasíva mojho účtovníka. Podľa toho zistím aký dobrý je. Len mám obavu, že mi to nebude ochotný povedať.
ami, prepáč - to nie sú kritéria pre hodnotenie práce účtovníka. Ak má uzatvorené poistenie zodpovednosti za škodu, podľa výšky poistného zistíš jeho príjmy. A výdavky si môže uplatňovať aj paušálne - po tých klienta ozaj nič nie je ...
0 0
ami2 ami2

ami2 je offline (nepripojený) ami2

Ak nedokáže spravovať svoje peniaze, ako bude tie moje?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

ami2 Pozri príspevok
Ak nedokáže spravovať svoje peniaze, ako bude tie moje?
Nerozumiem - kedy je dobrý ? Keď sám platí vysoké alebo nízke dane ?
0 0
ami2 ami2

ami2 je offline (nepripojený) ami2

Keď sám dobre zarába a neplatí vysoké dane.
Musí však dodržiavať zákon, to je samozrejmé.
Naposledy upravil ami2 : 21.08.09 at 14:51 Dôvod: doplnenie
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ami2 Pozri príspevok
Keď sám dobre zarába a neplatí vysoké dane.
To je teda nesprávne kritérium na dobrého účtovníka. To, že niekto dobre zarába, ešte nie je zárukou kvalitne odvedenej práce, viď naši radní.
0 0
ami2 ami2

ami2 je offline (nepripojený) ami2

prečo?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

ami2 Pozri príspevok
prečo?
pretože štrukúra tvojich príjmov a výdavkov /neuviedla si predmet podnikania/, môže byť úplne iná ako účtovníkova. A do účtovníkových výdavkov ťa naozaj nič nie je - nie každý rok si kupuje počítačovú techniku alebo vybavenie kancelárie
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
ami2 Pozri príspevok
Ak nedokáže spravovať svoje peniaze, ako bude tie moje?
A prečo by mal spravovať tvoje peniaze? To bude s tebou chodiť po obchodoch a radiť ti, čo si môžeš kúpiť a čo nie?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

ami2 Pozri príspevok
Keď sám dobre zarába a neplatí vysoké dane.
Musí však dodržiavať zákon, to je samozrejmé.
nehľadáš účtovníka ale všeekonóma. Priznám sa, že s kritériom - koľko peňazí má účtovník a koľko z toho platí dane som sa ešte nestretla a nehovoriac o tom, že pri rôznych činnostiach, rôznych spôsoboch života, rôzne vysokej miery rizika podnikania /myslím tým, že každý ju má absolútne inú/ atď. atď. sú to absolútne nič nehovoriace čísla.
Ak chceš niekoho, kto Ti má spravovať čo najlepšie Tvoje financie- hľadaj referencie o jeho odbornosti, vzdelaní, spôsobu komunikácie a hlavne musíš byť Ty k nemu byť čo najúprimnejší a musíš mu dôverovať, pričom stav jeho financií je pre Teba absolútne nulový ukazovateľ.

P.s. Ak by si pri našom vstupnom pohovore požadoval "súvahu môjho finančného života" veru by sme ďalej nepokračovali. Posúdila by som Ťa o.i. ako klienta, ktorý nebude o mojej práci veľa vedieť, resp. za málo muziky bude chcieť všetko ....- ber to ako moju úprimnú, dobre mienenú radu a pri hľadaní dobrého účtovníka, ekonóma nepolož nikomu takúto otázku- je priam veľmi netaktná....
Naposledy upravil evina : 21.08.09 at 15:26
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
ami2 Pozri príspevok
Ja v podstate viem čo hľadám. Zaujímajú ma príjmy a výdavky, aktíva a pasíva mojho účtovníka. Podľa toho zistím aký dobrý je. Len mám obavu, že mi to nebude ochotný povedať.
Chcete nahradiť Daňový úrad ???
0 0
HankaS HankaS

HankaS je offline (nepripojený) HankaS

Česť takým účtovníkom, ktorí dodržiavajú pri účtovaní zákon, štátu dajú to čo majú dať a ani ten najsuper podnikateľ ich neprinúti urobiť niečo čo by nebolo v súlade so ´zákonom. Verte mi že takých poznám.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
ami2 Pozri príspevok
Ak nedokáže spravovať svoje peniaze, ako bude tie moje?
Prečo by mal on tvoje peniaze spravovať?
Hľadáš účtovníka, alebo finančného poradcu?.
0 0
Emilkaa Emilkaa

Emilkaa je offline (nepripojený) Emilkaa

vygugli:P
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať