Zavrieť

Porady

noty pre klavír

noty na klavír

Môj brat sa pripravuje na prijímacie skúšky na konzervatórium. Hľadám pre neho noty:

2. Praktické skúšky v odbornom zameraní hra na klavíri
Etudy: Czerny op. 299, Cramer op. 10
(voľný výber dvoch kontrastných etud)

J.S. Bach: Dvoj a trojhlasné invencie (dve invencie)

Jedna časť sonáty alebo sonatíny z obdobia klasicizmu
(Haydn, Mozart, Beethoven)

Ak mi vie niekto poradiť, kde na nete by som to zohnala, budem veľmi rada. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Olivia6 je offline (nepripojený) Olivia6

    Olivia6
    Skús pozrieť Hudobniny Amadeo, majú internetovú stránku (ktorú tu nemôžem reklamovať, ale po zadaní do vyhľadávača je bez problémov k nájdeniu), noty posielajú aj na dobierku, mám skúsenosti.

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    Môj brat má urobiť referát o hre Ruslana a Ľudmila od Glinku a na nete som našla len veľmi málo informácií. Mám na mysli podrobnejší rozbor tohto diela. A pomohol by aj predklad v slovenčine. Našla som ho len v ruštine a angličtine.

    Vďaka

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    hľadám noty pre klavír Odmusť mi láska - Elán a Bonsoir mademoiselle - Olympic, nikde na nete som ich nenašla.

    Vďaka

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Kabaka123 Pozri príspevok
    hľadám noty pre klavír Odmusť mi láska - Elán a Bonsoir mademoiselle - Olympic, nikde na nete som ich nenašla.

    Vďaka
    Máme doma aj jedny, aj druhé (v knihe "ELÁN komplet" a "99 písní Olympicu") - ale bohužiaľ nemám doma skener.

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    buchač Pozri príspevok
    http://www.mojenoty.cz/ O noty v této sekci si musíš napsat uživateli, který je má ve svém seznamu.
    ďakujem veľmi pekne, na tú stránku som sa dostal už predtým, a napísala som všetkým, ktorí tie noty majú, ale zatiaľ sa neozvali. Ešte raz sa im pripomeniem, ale vďaka

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    Blankake Pozri príspevok
    Máme doma aj jedny, aj druhé (v knihe "ELÁN komplet" a "99 písní Olympicu") - ale bohužiaľ nemám doma skener.
    tak to je smola, ja v robote skener mám, ale ak by si mal nejakého šikovného kamoša....so skenerom...

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Kabaka123 Pozri príspevok
    tak to je smola, ja v robote skener mám, ale ak by si mal nejakého šikovného kamoša....so skenerom...
    Pokúsim sa... ale asi až budúci týždeň.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Skúsila som tie noty prefotiť foťákom - je to pre Teba dostatočne čitateľné?

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    Slayer666 Pozri príspevok
    Bezkonkurence najlepsi zdroj, aky som zatial nasiel.

    http://imslp.org/

    chyba krásy je, že slovenské a ani české pesničky, reps. noty sa tam nenachádzajú, alebo ja som ich aspoň nenašla

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    Kabaka123 Pozri príspevok
    chyba krásy je, že slovenské a ani české pesničky, reps. noty sa tam nenachádzajú, alebo ja som ich aspoň nenašla
    Ani americke, anglicke, nemecke, svedske....ani jazz, blues...to je totiz na vaznu hudbu.

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    sima33310 Pozri príspevok
    NOTY ZADARMO........NA KLAVR..........POZNATE DAKE STRANKY?
    imslp.org
    Uz som to tu ale raz pisal. No pomohlo by, ak by si upresnila, o aku hudbu sa zaujimas.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Kabaka123 Pozri príspevok
    hľadám noty pre klavír Odmusť mi láska - Elán a Bonsoir mademoiselle - Olympic, nikde na nete som ich nenašla.

    Vďaka
    Skús....

    Bon soir mademoiselle Paris Olympic Piano kaculenkas
    Nápověda: O noty v této sekci si musíš napsat uživateli, který je má ve svém seznamu.
    http://www.mojenoty.cz/pager.php?pag...15afc824a3cc18

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.