Zavrieť

Porady

Reštaurácia - ako to bolo pred krízou a ako to je teraz

vsetko ma boli :)
AHojte,

chcela by som oslovit vsetkych ktori vlastnia, prevadzkuju restauraciu alebo nieco restauracii podobne

1. Ake mate trzby a ci sa kriza odrazila na mesacnych trzbach?
2. Kolko mate cca denne zakaznikov a ci sa to krizou znizilo?
3. Ci sa v tejto dobe vobec oplati realizovat takyto biznis?
4. Ci sa vas nejakym inym sposob dotkla kriza ako je uvedene?
5. Ako dlho uz priblizne vediete restauracne zariadenie a aky tym jedal ponukate?
6. Ktore z jedal a napojov Vam robi najvacsie zisky?

Myslim ze takato stastika pomoze nielen mne ale aj ostatnym...priblizne si vytvorit obraz

Budem kazdemu jednemu vdacna
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mohla si pokračovať aj v staršej téme
http://www.porada.sk/t102397-p41-hos...ml#post1133754
alebo : http://www.porada.sk/t110570-kriza-p...-ju-velmi.html
0 0
bolacka bolacka

bolacka je offline (nepripojený) bolacka

vsetko ma boli :)

prepac, asi si nepochopila moju temu. Ja by som sa rada dozvedela hlavne vsetko ohladom restauracie, to ako ovplyvnila tento biznis kriza nieje primarne pre mna. Ak to v tom prispevku nie je jasne mea culpa...
..o restauracnom biznise som sa snazila najst nejaku podobnu temu, ale nenasla som..
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bolacka Pozri príspevok

prepac, asi si nepochopila moju temu. Ja by som sa rada dozvedela hlavne vsetko ohladom restauracie, to ako ovplyvnila tento biznis kriza nieje primarne pre mna. Ak to v tom prispevku nie je jasne mea culpa...
..o restauracnom biznise som sa snazila najst nejaku podobnu temu, ale nenasla som..
Ono je to skoro jedno v čom podnikáš

http://www.porada.sk/t105410-ako-pod...tml#post975530

Je kríza, je menej zákazníkov, menej tržieb atd. Chorá doba na podnikanie - kríza

Otázne je, aké straty máš a ako dlho si ochotný strácať peniaze.
Podstatné je či necháš zbankrotovať podnik, alebo aj rodinu.

Ratovať treba rodinu a peniaze, nenarobiť si zbytočné dlhy. Po kríze a s peniazmi sa ľahšie začína, ako bez peňazí a s dlhom na krku.
0 0
bolacka bolacka

bolacka je offline (nepripojený) bolacka

vsetko ma boli :)
prosim??
ako som napisala uz vyssie v tejto teme som nemala za ciel diskutovat o krize.
Mala som zaujem o nazory a skusenosti tych co maju restauracne zariadenia, ako im to islo, predtym a ako im to ide teraz ked je kriza. Aj keby kriza nebola. Restauracia si vie na seba pekne vyniest a mala statistika by minimalne mne pomohla...

..touto cestou by som rada poprosila vsetkych nech reaguju k veci. Dakujem
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja si dovolim povedat moj nazor ako spotrebitela,vsade sa hovori o krize ale nezda sa mi to-okolo nasho domu su 3 krcmy a 2 restauracie a ked si vecer chcem niekam sadnut s klientom,tak nemam sancu,vsetko je plne-a to nielen cez vikend.Takze neviem ci je to s tou krizou az take zle...
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Stanislav: Jest a pit sa bude vzdy. Ludia jednoducho si chcu dopriat posedenie v spolocnosti a niekde v tom svojom rozpocte si predsa len najdu zopar eur na pizzu ci pivo. Mladez podla mna krizu az tak nevnima ako problem. Pre nich je piatok, je sobota - uzit si na diske alebo zabavnom podniku sa predsa musi.
Ja podnikam v oblasti, kde si ludia uz viackrat rozmyslia ci si u mna nieco kupia alebo nie. Nezalezi ci mam vypredaj alebo nie. Pocitujem vahanie zakaznikov a ich ubytok. Kriza zavitala aj u mna.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

camozzi Pozri príspevok
Stanislav: Jest a pit sa bude vzdy. Ludia jednoducho si chcu dopriat posedenie v spolocnosti a niekde v tom svojom rozpocte si predsa len najdu zopar eur na pizzu ci pivo. Mladez podla mna krizu az tak nevnima ako problem. Pre nich je piatok, je sobota - uzit si na diske alebo zabavnom podniku sa predsa musi.
Ja podnikam v oblasti, kde si ludia uz viackrat rozmyslia ci si u mna nieco kupia alebo nie. Nezalezi ci mam vypredaj alebo nie. Pocitujem vahanie zakaznikov a ich ubytok. Kriza zavitala aj u mna.
Cammozi,ak sa mozem opytat,comu sa venujes??
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
kde je ta kriza?? akurat v mediach, dnes som bol v stavebninach a chvalili si ako sa im dari, potrebujeme nieco na dome porobit, obvolali niekolko stavebnych firiem a dokonca roka maju kopec roboty...
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Stanislav: obchod so sportovymi potrebami - obuv, oblecenie, vybavenie fiteness...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

camozzi Pozri príspevok
Stanislav: obchod so sportovymi potrebami - obuv, oblecenie, vybavenie fiteness...
Hmhm,tam asi fakt moze byt nejaka ta kriza,hmhm-ale neboj,to sa casom zlepsi,mne sa zda,ze uz sa to celkovo ubera k lepsiemu...
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Vdaka za povzbudenie
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
bolacka Pozri príspevok
prosim??
ako som napisala uz vyssie v tejto teme som nemala za ciel diskutovat o krize.
Mala som zaujem o nazory a skusenosti tych co maju restauracne zariadenia, ako im to islo, predtym a ako im to ide teraz ked je kriza. Aj keby kriza nebola. Restauracia si vie na seba pekne vyniest a mala statistika by minimalne mne pomohla...

..touto cestou by som rada poprosila vsetkych nech reaguju k veci. Dakujem

No, tak toto je ako direktíva "Z HORA..." Ak by ti pomohla štatistika, skús si vyjsť do terénu, alebo zaradiť sa slušne a neprikazovať, čo ty na to?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
camozzi a nerozmyslal si nad tym ze robis nieco zle? ja viem o ludoch ktorym sa napriklad dari, a robia to co ty... uplne najhorsie je povedat si je kriza tak sa nekupuje,.. aj tu vela ludi pisalo ze im nejdu stavebniny, ale dnes som videl presny opak, samozrejme to moze zalezat aj od regionu.
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Jasna vec, aj ja som uz hladal chyby na sebe a mam co vylepsovat Nehovorim, ze zivorim alebo ze prezivam z mesiaca na mesiac, skor som chcel povedat, ze zakaznici su opatrnejsi. Su tu aj dalsie faktory ako je konkurencia, reklama a podobne. Jednoducho ludia si uz akosi nedopraju v mojom obchode vsetko co by chceli. Aj ked su zakaznici, ktori nemaju problem nechat v obchode aj niekolko stovak eur. Chvala bohu
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

camozzi Pozri príspevok
Vdaka za povzbudenie
Za povzbudenie mam u teba 20%zlavu...
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Za povzbudenie mam u teba 20%zlavu...
OK, ale neplati na akciovy a vypredajovy tovar
0 0
bolacka bolacka

bolacka je offline (nepripojený) bolacka

vsetko ma boli :)
ondrejvla Pozri príspevok

No, tak toto je ako direktíva "Z HORA..." Ak by ti pomohla štatistika, skús si vyjsť do terénu, alebo zaradiť sa slušne a neprikazovať, čo ty na to?
prepac ale pokial viem tak som uviedla ze o to kazdeho PROSIM..nemam ani moc tu niekomu prikazat a zariadit to, aby tu kazdy pisal k veci.
Odkedy som na porade som si myslela ze ked je tema, diskusia bude k nej zvacsa vecna...
a)zle som formulovala temu a nikto nerozumiem o aku radu a pomoc ziadam
b)nieje tu nikto kto by mi vedel aspon na niektore otazky odpovedat
..nejake tie informacie uz mam ale predsalen som chcela vediet ci to aj v reali tak funguje, ci mam spravne informacie..
..ak by som obehavala vo svojom okoli restauracie je mala pravdepodobnost a ochota majitela odpovedat mi, pripadne neviem ci by som mala stastie na to aby som sa snim stretla. Zvolila som tuto formu, ale nabude sa mi zda ze porozmyslam ci budem niekde ziadat o pomoc...
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
musím sa zastať bolacky,
nechápem, prečo ste sa do nej tak pustili,
na porade nie som celý den, ale ked niečo potrebujem, tak tu vidím oveľa viac duplicitných tém ako je táto s krízou....
teraz jej nikto nebude odpovedať na zadanú tému, pretože všetci sa budú báť ako sa do nich pustíte...
toť vsjo...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
bolacka Pozri príspevok
prepac ale pokial viem tak som uviedla ze o to kazdeho PROSIM..nemam ani moc tu niekomu prikazat a zariadit to, aby tu kazdy pisal k veci.
Odkedy som na porade som si myslela ze ked je tema, diskusia bude k nej zvacsa vecna...
a)zle som formulovala temu a nikto nerozumiem o aku radu a pomoc ziadam
b)nieje tu nikto kto by mi vedel aspon na niektore otazky odpovedat
..nejake tie informacie uz mam ale predsalen som chcela vediet ci to aj v reali tak funguje, ci mam spravne informacie..
..ak by som obehavala vo svojom okoli restauracie je mala pravdepodobnost a ochota majitela odpovedat mi, pripadne neviem ci by som mala stastie na to aby som sa snim stretla. Zvolila som tuto formu, ale nabude sa mi zda ze porozmyslam ci budem niekde ziadat o pomoc...
Možno, keby si nebola uviedla to prosím?? boli by aj iné odpovede. Ja len toľko. Dohovorila som.
0 0
cabada cabada

cabada je offline (nepripojený) cabada

drak ktorý lieta v oblakoch - ryba ktorá pláva proti prúdu - piraňa jedna !!!:o) ...viac
bolacka Pozri príspevok
AHojte,

chcela by som oslovit vsetkych ktori vlastnia, prevadzkuju restauraciu alebo nieco restauracii podobne

1. Ake mate trzby a ci sa kriza odrazila na mesacnych trzbach?
2. Kolko mate cca denne zakaznikov a ci sa to krizou znizilo?
3. Ci sa v tejto dobe vobec oplati realizovat takyto biznis?
4. Ci sa vas nejakym inym sposob dotkla kriza ako je uvedene?
5. Ako dlho uz priblizne vediete restauracne zariadenie a aky tym jedal ponukate?
6. Ktore z jedal a napojov Vam robi najvacsie zisky?

Myslim ze takato stastika pomoze nielen mne ale aj ostatnym...priblizne si vytvorit obraz

Budem kazdemu jednemu vdacna

Pripájam sa, aj mňa by veľmi zaujímalo, aký máte "pohyb" v tejto oblasti.
Tiež začiatkom roka otvorím podobnú prevádzku a odpovede na navrhnuté otázky by ma tiež veľmi zaujímali.
Kto prevádzkuje reštauráciu, kaviareň .. a pod. a rád by sa s nami podelil o svoje skúsenosti ?
Díííky moc
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať