Zavrieť

Porady

Co robite po veceroch s partnerom ?

Anketa: Co robievate po veceroch najcastejsie ?

Počet hlasujúcich
26. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • pozerame telku

    12 46.15%
  • spime

    1 3.85%
  • ideme na pivo

    1 3.85%
  • nieco ine

    12 46.15%
Mam taky problem ze zena sa mi stazuje ze nechce sediet po veceroch a cez vikendy doma. ze chce daco robit. Tak sa vas pytam co robievate po veceroch s partnerom ? Kam chodite ? co robite ? A co cez vikendy ? Naozaj vam dakujem za kazdu inspiraciu lebo mna napadlo len ist na pivo, do kina, na plavaren a viac ma nic nenapada a zaujimalo by ma co robia ostatny ludia ze nesedia kazdy den doma ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    kralcak Pozri príspevok
    Mam taky problem ze zena sa mi stazuje ze nechce sediet po veceroch a cez vikendy doma. ze chce daco robit. Tak sa vas pytam co robievate po veceroch s partnerom ? Kam chodite ? co robite ? A co cez vikendy ? Naozaj vam dakujem za kazdu inspiraciu lebo mna napadlo len ist na pivo, do kina, na plavaren a viac ma nic nenapada a zaujimalo by ma co robia ostatny ludia ze nesedia kazdy den doma ...
    Neverím, že ťa nenapadlo nič iné! Keby si sa opýtal môjho muža, určite by povedal niečo, čo vôbec neuvádzaš vo svojom príspevku

    kralcak je offline (nepripojený) kralcak

    kralcak
    to je problem ze sedime stale za pocitacmi a uz viac nechce .... chce robit daco ineho ...

    frederyka je offline (nepripojený) frederyka

    frederyka
    Zaregistruj manželku na stránke www.porada a budeš mať pokoj. Kamarátky si nevedia vynachváliť túto stránku. Tiež som sa k nej dostala vďaka Zuzke. Dik

    kralcak je offline (nepripojený) kralcak

    kralcak
    jj stranka je dobra ale ona nechce uz viacej sediet za pocitacom ... ma pocit ze zabija svoj zivot sedenim za pc

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    kralcak Pozri príspevok
    Mam taky problem ze zena sa mi stazuje ze nechce sediet po veceroch a cez vikendy doma. ze chce daco robit. Tak sa vas pytam co robievate po veceroch s partnerom ? Kam chodite ? co robite ? A co cez vikendy ? Naozaj vam dakujem za kazdu inspiraciu lebo mna napadlo len ist na pivo, do kina, na plavaren a viac ma nic nenapada a zaujimalo by ma co robia ostatny ludia ze nesedia kazdy den doma ...
    Kúpte si nehnuteľnosť a začnite s rekonštrukciou...všetok voľný čas a víkendy /nepočítam financie a nervy/ vám "zhltne" chalúpka, záhradka, alebo chatka

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    kralcak Pozri príspevok
    to je problem ze sedime stale za pocitacmi a uz viac nechce .... chce robit daco ineho ...
    A čo kúpiť si záhradku, alebo chalupu? ...je to super relax

    kralcak je offline (nepripojený) kralcak

    kralcak
    no my sme teraz v irsku a mame tu prenajaty dom. ALe mne slo skor o to ze co robite ked pridete obaja narobeny z prace. Ze ci ozaj vsetci sedite pred PC alebo TV ... a ak nie tak co robite ? A co robite ked mate volny vikend ? Kam idete ? CO podnikate ?

    kralcak je offline (nepripojený) kralcak

    kralcak
    alla66 Pozri príspevok
    Kúpte si nehnuteľnosť a začnite s rekonštrukciou...všetok voľný čas a víkendy /nepočítam financie a nervy/ vám "zhltne" chalúpka, záhradka, alebo chatka
    no ja by som chcel vediet ako stravit volny cas s partnerom a pri tom nepracovat skor take oddychove aktivity co robite ...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    chodievajte každý večer na romantické prechádzky, zmrzlinu... sem tam zájdite do kina, na dobrú večeru alebo si kúpte nejakú dobrú spoločenskú hru.chodte do baru na drink...alebo si kúpte zvieratko a máte o zábavu na dlhé roky postarané

    Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

    Darina1234
    Ako traviť volny šas s partnerom, vela zavisi od veku a od spoločných zaujmov. my, ked už citime, že prace a hlavne počitača a filmov je už dosť, ja sa venujem zahrade, spolu chodime na bycikle, rýchla chodza alebo beh, proste volny čas travime v prirode,

    Beella je offline (nepripojený) Beella

    Beella
    Máme deťúrence, takže nejaké aktivity smerom von sú zriedkavé a nám veľmi vzácne.
    Hráme scrabble, karty alebo domino.
    Otvoríme fľašu vína, druhú.... a kecáme, rozoberieme celú rodinku, susedov a uchechtávame sa. A stále máme pocit, že noc je mladá, tak "otvor ešte jednu" ... Toto najradšej vonku na záhrade, v čase, keď už aj komáre ťahali spať
    Pustíme si dobré devečko.
    Grilujeme, kamaráti si u nás často podávajú kľučku. Je tu Záhorí úžasne. Kľud, pokoj, mnohým to pripomína ich detstvo u babky, či tetky.
    Alebo sa každý natiahneme na jeho strane sedačky a čítame.
    A v tých vzácnych chvíľach mimo domu si užívame kino, divadlo, dobrú večeru. Plaváreň, korčuľovanie /letné aj zimné/, bicyklovanie sú také klasické denné rodinné aktivity u nás. Jaj a samozrejme les a hríby

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Ako travime volny cas my? Zalezi aj od toho, kolko nam ostane energie. Ak sme vycerpani, tak relaxujeme ( citame, opalujeme sa, pocuvame dobru hudbu ), ak mame dostatok energie tak aktivne: bicyklovanie, rychla chodza, posilnovna, sem-tam vylet s fotografovanim, vylet na nejaky hrad ( my konkretne na Pajstun ),
    kupalisko - termalne, zbieram liecive bylinky, divadlo, v zime lyzovanie, samostudium AJ, atd.
    Nie vsetky aktivity ( v dobrom slova zmysle ) zdielame spolu, mame rozlicne zaluby, takze nie vzdy sme spolu, respektujeme aj takyto sposob travenia volneho casu.

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    My sme po 50-tke, takže dosť často sme aj pri televízore a každý v inej izbe, spolu pozrieme správy a potom chceme mať aj svoj kľud, ale cez víkendy si radi zájdeme do prírody, na huby, alebo len tak na prechádzku lesom, prípadne zájdeme na nejaký hrad. Teraz sme boli na Ľubovnianskom aj skanzen sme si pozreli a kostolík, zašli tam na obed a bolo nám príjemne. Tiež sa stretávame s priateľmi pri spoločných grilovačkách alebo vonku pri pivečku a to do neskorých nočných hodín, pri ohníčku a je nám fajn.

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    U nás sú to najčastejšie prechádzky, večerné rozhovory pri ohníku, vínku pod hviezdami, to máme obaja radi, chodíme spolu aj na futbal, hasičské súťaže, sem tam prežijeme víkend mimo domu, strávime ho plávaním, alebo splavíme nejakú rieku, bicyklovaním, turistikou urobíme výstup na nejaký kopček, teraz napr. plánujeme Kriváň, alebo navštívime koncert, kino, zámok,.... Najradšej tieto voľné dni trávime s deťmi pokiaľ je to možné. Najčastejšie však len v trojici s najmladším synom. Zajtra napr. navštívime výstavu fotografií v Senici. Fotografie od mladej dievčinky Ľubky, pochádzajúcej zo Senice. Výstava má názov "Antarktída". Čiže robíme len samé jednoduché veci a tešíme sa z nich

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    kralcak Pozri príspevok
    no ja by som chcel vediet ako stravit volny cas s partnerom a pri tom nepracovat skor take oddychove aktivity co robite ...
    Ahojky kralcak podľa toho čo píšeš predpokladám, že ste mladý manželský bezdetný pár a teraz ste v sychravom Irsku . Mám drobnú radu... a verím že nie najhoršiu. V predošlých príspevkoch Ti dali mnohé tipy a nie zlé. A ani tak si zatiaľ Ty sám nevieš vybrať a ak je do tejto témy zapojená aj manželka ani ona si vybrať nevie
    Zoberte si obaja v jeden večer papiere a perá, každý nech si napíše svoju predstavu čo by chcel po večeroch robiť ale nepracovať. Táto činnosť Vám zaberie dosť času a zároveň sa pobavíte. Druhú zábavu budete mať potom pri porovnávaní a zosúlaďovaní činností, ktorú chce robiť jeden alebo druhý a zistíte na čo má chuť ktorí. Môže to byť pre Vás aj smiešne(pri viacerých témach čo ste napísali obaja) a znova utečie čas. Potom si z výsledkov urobíte plán činností ktorý večer ako tráviť.

    Zuzitka je offline (nepripojený) Zuzitka

    Zuzitka
    Ak má žena vzťah ku zvieratám, kúpila by som jej psíka. Zamiluje sa doňho a môžete sa mu spoločne venovať. Je úžasné mať doma psíka, je to člen rodiny, my si bez psíkov nevieme život predstaviť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.