Zavrieť

Porady

záhradný domček s prístreškom

Ahoj , vie mi nikto poradiť?
Chcela by som kúpiť záhradný domček 2x3 s prístreškom na drevo v obstojnej cene.
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    tak prepač asi som sa zle vyjadrila ja chcem záhradný domček na náradie a ten prístrešok má slúžiť na úschovu dreva

    boure je offline (nepripojený) boure

    boure
    Ja tak,to by som odporucil teda ked uz tak pristresok pristavit k tomu domecku...anebo to postavit cele...

    IvanaL je offline (nepripojený) IvanaL

    IvanaL
    Ahoj,
    zaujal ma Tvoj príspevok, tiež by som potrebovala niečo podobné.
    Máš nejaké nové info ?

    ra.cermak je offline (nepripojený) ra.cermak

    ra.cermak
    Nevím jak se to vyplatí u vás ale u nás je lepší si ho nechat postavit od nějaké firmy která dělá dřevostavby

    mazanova je offline (nepripojený) mazanova

    mazanova
    Sleduj inzertné portály: napr.:avizo, hyperinzercia, bazos...
    my sme tiež na chalupu v ktorej po zrekonštruovaní a zriadení minipenzionu nezostalo na náradie, stroje a pod. miesta, tak som začala na inzercii sledovať aj túto "komoditu" a čuduj sa svete, náhodou po krátkom čase som našla domček - dokonca blízko 35km od našej dediny (to je dôležité - lebo prevoz je drahý), pôvodne to bol predajný stánok (videopožičovňa) a teraz to mali domáci ako stav. búda na stavbe nového domu... cenu sme zjednali z 300 na 200 euro... niekedy sa pritrafí, treba surfovať a byť trpezlivý...

    ono79 je offline (nepripojený) ono79

    ono79
    súhlasím s inzerciou je to dobrý nápad, lebo naši chalani u nás v obci, ktorí sú ozaj šikovní a robia veľmi pekné stavby z dreva a hlavne teraz fičiace prístrešky, posedy, celé sedacie súpravy a iný záhradný nábytok, podľa mňa sú drahí. Prečo? Pretože asi to robia na mieru, ale tam sa to predražuje asi hlavne tým, že to nedáte vyrobiť naraz, lebo sami neviete čo všetko tam chcete mať. A tak je ozaj inzercia najlepšie riešenie, alebo potom vlastné priloženie rúk k dielu, kde sa nebudete pozerať na prevedenie, ale na funkčnosť. Samozrejme, že vstávať s tým že sa pozerám na amatérsku robotu (tak veľmi som sa snažil ) a funkčné to je, ale mohlo by byť aj krajšie, tak to sa s tým už musíme vysporiadať každý za seba. Pokiaľ som v danej veci úplne ľavý, tak to riešim za peniaze. Ak si viem pomôcť, možno niečo ušetrím ale niekedy v konečnom dôsledku to preplatím. TAkže viac krát meraj, a raz rež...
    Názor

    záhradný domček s prístreškom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.