Zavrieť

Porady

Vratenie penazi od banky za jednorazovy prikaz

Dobry den.
Chcem sa opytat, ci je mozne, ze by mi banka vratila peniaze za prikaz, ktorym som zaplatil za objednavku, ale objednavany tovar mi nebol dodany. Zil som par rokov v Anglicku a viem, ze tam to bolo mozne a banka si potom tieto peniaze nejakym sposobom vymahala sama.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    gazza215 Pozri príspevok
    Dobry den.
    Chcem sa opytat, ci je mozne, ze by mi banka vratila peniaze za prikaz, ktorym som zaplatil za objednavku, ale objednavany tovar mi nebol dodany. Zil som par rokov v Anglicku a viem, ze tam to bolo mozne a banka si potom tieto peniaze nejakym sposobom vymahala sama.
    Nie,neda sa to ked si to platil prevodom z uctu,s tym banka uz nic nema.Da sa to iba v pripade platby kreditkou...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    gazza215 Pozri príspevok
    Dobry den.
    Chcem sa opytat, ci je mozne, ze by mi banka vratila peniaze za prikaz, ktorym som zaplatil za objednavku, ale objednavany tovar mi nebol dodany. Zil som par rokov v Anglicku a viem, ze tam to bolo mozne a banka si potom tieto peniaze nejakym sposobom vymahala sama.
    Alebo sa to dá v tom prípade, keby banka urobila chybu a platbu by poslala buď na zlý účet alebo v inej sume. Teda vtedy, keď urobila niečo iné, než si jej prikázal, keby to bola jej chyba.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Chobot Pozri príspevok
    Alebo sa to dá v tom prípade, keby banka urobila chybu a platbu by poslala buď na zlý účet alebo v inej sume. Teda vtedy, keď urobila niečo iné, než si jej prikázal, keby to bola jej chyba.
    Ja len dokoncim...ale to asi nieje tento pripad.

    Vratenie penazi od banky za jednorazovy prikaz

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.