Zavrieť

Porady

betonovy podklad pod bazen

Prosim Vas pekne, kto mi vie poradit s otazkou dorabky betonu.. Mame nadzemny bazen, ktory je polozeny na betonovom podklade. Otec pri jeho zaliati don vlozil aj mrezovinu - neviem ako sa to odborne nazyva a problem je v tom, ze ho potrebujeme presunut asi o meter a pol. Nastava dilema, ci bude v mieste dorobenia odlisne sadat, praskat, alebo nieco obdobne. Bazen ma objem 18 kubikov, takze je to celkom velka zataz. Ak sa najde niekto ochotny a znaly temy, budem velmi rada. Zatial dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

    AndrejG
    Normalne dorobte aspon mensie zakladove pasy, zasekajte trochu to stareho betonu, potiahnite zelezo az tam a ked budete zalievat novu cast, tak sa to trosku prepoji. Pokial bude dost hruba doska, nemal by to byt problem.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    To bude asi problém.Takéto veci je dobré robiť zo zámkovej dlažby.Možno by pomohlo jeho rozpílenie na menšie kusy.

    Lianuska je offline (nepripojený) Lianuska

    Lianuska
    ďakujem veľmi pekne za rýchlu odpoveď.. aj sme si mysleli, že jediný spôsob bude dorobiť to aj so železom... čo sa týka hrúbky, nemal by to byť asi taký problém, pretože tá je hrubá tak 20cm.. Postačuje??

    AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

    AndrejG
    Staci. Inak ja som robil to iste a nespajal to zelezon, ale tam islo iba o pochodznu terasu, aj ked na jednej polovici je 500kg tazke prekrytie a nekleslo to, ale bazen to su desiatky ton, tam by som zelezo dal. Pekne navrtat diery do stareho betonu...

    betonovy podklad pod bazen

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.