Zavrieť

Porady

Domáce kino alebo Mini systém?

Zdravím, chcel by som od vás poradiť, že čo je lepšie.
Chcel by som to na to, aby som mohol z pc dať zvuk do jedného s týchto veci, ale neviem čo je lepšie, lebo nechcem na počítač kupovať reproduktory 2, lebo sa mi to zda byť slabé.
Ďakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Ja mam pc prepojeny cez kabel na mini system cez zvukový vystup na pc. Na vezi uz len zapnem aux a nie je s tym ziaden problem. Dobre riesenie, ked chces mat dobre ozvucenie z pc a nechces investovat do reroduktorov.

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Mám aj to aj to aj to. 2+1 k pc. Je to najlacnejšia cesta a hrá to dobre. Ja počúvam mp3 a rádiá na internete (Creative 2+1). Ak si chcem vychutnať riadny zvuk tak domáce kino ( mám 5,1 ) má určite lepší zvuk, ale je drahé. Minisystém je porovnateľný s dobrými pc repro. a cenovo ťa k pc vyjdu vyjdu lepšie. Tot moj nahlad na vec. Všetko je to len otázka penez. No a neposledná vec ťahanie káblov na prepojenie. Ked som nazrel do nemenovneho obchodu tak repro 2,1 cca 11 - 60€, mini systémy začali od 100€. Všetko však záleží čo si od toho sľubuješ. Dnes je možnostíííííííí.
    Naposledy upravil jojom : 05.09.09 at 13:31

    tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

    tomas67
    Ja rozmýšľam nad kúpením
    MHCEC99.CEL Sony Mini systémy

    je to mini system, stoji cca 300 €, je to dobra volba?, ma aj basak, celkovy vykon 350 W.

    koenzim je offline (nepripojený) koenzim

    koenzim
    Pokial ti ide len o "ozvucenie pocitaca", tak pc reproduktory v rovnakej cene budu hrat podstatne lepsie. Mini system by som ja osobne kupoval iba vtedy, ak by som ho chcel vyuzivat aj pri vypnutom pc (radio, cd, mp3)

    tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

    tomas67
    Práve že ja chcem mini system aj preto, že je tam budik, a ide mi aj o radio.
    A ked repraky, tak 5.1 alebo 7.1?
    Alebo boli by dobre tieto repraky?: 970115-0914 Logitech Repro Z-5500, 5.1 THX / 500 W RMS

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Pokial chces pocuvat radio aj pri vypnutom PC, tak su aj PC reproduktory s radiom, ale videl som len Sony 2.1. Inak skoro kazde radio ma aj online stream.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    tomas67 Pozri príspevok
    Práve že ja chcem mini system aj preto, že je tam budik, a ide mi aj o radio.
    A ked repraky, tak 5.1 alebo 7.1?
    Alebo boli by dobre tieto repraky?: 970115-0914 Logitech Repro Z-5500, 5.1 THX / 500 W RMS
    Co ked vypnu prud ??
    btw budik je v kazdom mobile

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Minisystem vypadá celkom dobre, aj repro Logitech. Rozdiel medzi 5,1 a 7,1 je podľa môjho názoru zanedbateľný, pretože sa len pridajú 2 suroundové repro ( Tu je niečo viac http://www.videonics.sk/index.php?page=6 ). Zober si nejaké svoje obľúbené cd a choď si dať obidve veci predviesť. Nezabudni čo má to alebo to naviac, cena, budík, 5,1 ai.

    tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

    tomas67
    A keby že sa mam rozhodnúť pre domace kino, tak ake je lepšie medzi týmito?:
    DAVDZ360WA.CE2 SONY Domace kino
    alebo
    DAVDZ560.CE2 SONY Domace kino?

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Z porovnania na obr. by som asi kúpil 560-ku. Ale ako som písal,najprv zvuková skúška, ďalšie + pre 560-ku je že nemusíš kupovať držiaky na stenu na predná repro. Osobne by som zobral 560-ku. Predajcovia píšu: 360 je reproduktorový systém a 560 je 5.1 reproduktorový systém. hm))

    tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

    tomas67
    Pôjdem kúpiť tu 560, aj mne sa od začiatku páčila, a ma to aj výhodu, že do druhej izby sa dá dať bezdrátovo dalši receiver, a zoberiem nejake cd alebo dvd, a poviem im nech mi to odskušaju tam, však na to asi mam právo!?

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Tie zostavy sa dajú kúpiť vo viacerých obchodoch. Takže keď nechcú peniaze nech si tovar držia v regáloch. Mne vždy keď som niečo požiadal na vyskúšanie tak mi to predviedli, čo ak to bude hrať ako šunt od predajcov na trhoch? Pozor na rozmery miestnosti, nábytku, kobercov atd to všetko bude meniť vlastnosti zvuku.

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Fero11 Pozri príspevok
    Co ked vypnu prud ??
    btw budik je v kazdom mobile
    , som mimo temy. Ospravedlňujem sa.

    1. NAjskôr Fotto Fero11.

    2. Už viem, písmená Fero, sa skrývajú v mene a priezvisku.

    3. Ale prečo 11?

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    super
    proroctvo .... fico bude premier 2 volebne obdobia a potom este 3 roky a az potom ho zhodia a zavru

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Chcem sa poradiť, kt. domáce kino.
    Sony BDV-E800 alebo HARMAN KARDON HS 350 BQ.
    Vďaka.
    (výhody, nevýhody...)

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Saaaaaaaaaaaaaaaaaakra ty mas 1000€ na kino ????
    Vedel by som si predstavit investovat 1000€ aj do niecoho ineho

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    Aj ja....inak ja som to doriesil tak ze som prepojil PC-DVi s 32" LCD-HDMI....obraz aj zvuk super kedze LCD dokaze robit akoze 5.1 sound...Pokial film ma zvuk 5.1 tak to tak naozaj aj pocut

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    No myslel som to nejak podobne, ze za 1000€ by som si kupil, respektive zlozil super tiche HTPC s DVB-S2 kartou, mozno s BR mechanikou atd ..... urcite by ma to vyslo pod 1000€

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    Jj .....to by som si teda nakupil poradny pc.....mojemu pc uz do prehravannia HD chyba iba dvojjadro........super vychladeni a tichy.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.