Zavrieť

Porady

mam peniaze a chcel by som začat podnikat v internetovej sfere poradte

chcel by som mat svoj internetovy obchod a el nemam velmi prehlad v com by bolo dobre podnikat cez net, s čim mat intern. obchod ak by ste mali dobry napad tak mi ho napiste dakujem vsetkym.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    V prvom rade si kukni článok o eshopoch všeobecne, napr.:
    http://webzurnal.cz/marketing/jak-provozovat-e-shop/

    Pri rozmýšľaní nad sortimentom si uvedom, že super oroginálny tovar nie je vždy záruka úspechu:
    http://www.podnikanivusa.com/2009/08...enci-nebo-bez/

    No a predávať je najlepšie niečo čo poznáš a s čím máš skúsenosť - napr. ak ako spotrebiteľ.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    ja tomu nerozumiem preco sa vela ludi pyta co ma predavat, ved to je prave na tom podnikani to zaujimave. To chces aby ini za teba rozhodovali? ak nemas jasno v takej zakladnej veci tak potom neodporucam podnikat.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    v prvom rade ťa to, čo budeš robiť musí baviť. A mal by si o tom mať aj akú takú vedomosť.

    belo72 je offline (nepripojený) belo72

    belo72
    Cez net by bolo dobre podnikat v tom co by dobre islo a to keby som vedel /a myslim ze nie len ja / tak s tym zacnem robit ja Nehnevaj sa ale uvedom si na co sa pytas. A navyse vcera som tu zavesil do novej temy novy produkt pre tych co nevedia s cim zacat ako jednu z moznosti a okamzite temu zrusili ako reklamu .

    Don133 je offline (nepripojený) Don133

    Don133
    Internetový obchod dnes založiš za par € , dostanes hotovu stránku...a mozes sa realizovat ...etc. ..... Ale polož si ešte pár otázok:
    1. budeš mat sklad alebo budeš nakupovať v inom e-shope?
    2. ako budeš požadovať platbu?
    3. riešenie reklamácií?
    4. .....
    takže, ked Ti ma e-shop fungovať tak to nieje len o tom, čo predavaš

    čo budeš predávať vystihol belo72.... predstav si ten chaos žeby všetci, čo podali LOTO uhádli všetky čísla )))

    zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

    zubro85
    nechapem preco si (skoro) vsetci zacinajuci myslia ze mat internetovy obchod je ta najlepsia forma podnikania

    Don133 je offline (nepripojený) Don133

    Don133
    zubro85 Pozri príspevok
    nechapem preco si (skoro) vsetci zacinajuci myslia ze mat internetovy obchod je ta najlepsia forma podnikania
    lebo je to "in"

    palmati je offline (nepripojený) palmati

    palmati
    Najprv by som si ujasnil co si pod internetovym podnikanim predstavujem predaj tovarov a sluzieb je len ta najjednoduchsia forma vedenie internetoveho portalu to je zas uplne ina rovina Predaj znalosti informacii dalsia poloha Predaj umenia portaly pre cestovanie vyuzitie volneho casu su dalsie moznosti.
    Pre investora je najvhodnejsie podporit mladych dravych ludi s napadmi zalozit E-Company rozvinut ju az ma dostatocnu navstevnost aby bola zaujimava pre inzerciu co je potom dalsi casto ten najpodstatnejsi prijem a potom to cele predate ako fungujucu spolocnost niekomu inemu a ist do penzie v mladom veku.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    palmati Pozri príspevok
    Najprv by som si ujasnil co si pod internetovym podnikanim predstavujem predaj tovarov a sluzieb je len ta najjednoduchsia forma vedenie internetoveho portalu to je zas uplne ina rovina Predaj znalosti informacii dalsia poloha Predaj umenia portaly pre cestovanie vyuzitie volneho casu su dalsie moznosti.
    Pre investora je najvhodnejsie podporit mladych dravych ludi s napadmi zalozit E-Company rozvinut ju az ma dostatocnu navstevnost aby bola zaujimava pre inzerciu co je potom dalsi casto ten najpodstatnejsi prijem a potom to cele predate ako fungujucu spolocnost niekomu inemu a ist do penzie v mladom veku.
    Tak toto je ina ruzova na tych okuliaroch. To je uz skor taka magentova aku ma t-mobile..

    tengi je offline (nepripojený) tengi

    šťastne ženatý podnikateľ :o) ...viac tengi
    neviem, či by som vravel o ružovej , poznám tucet ľudí, ktorí to urobili týmto štýlom.

    K téme:
    nepochopím, keď sa niekto pýta, čo má predávať, alebo aký predmet podnikania robiť... Ten kto má na túto otázku odpoveď, tak je drahšia ako zlato a určite ju nebude zverejňovať.

    Všetko sa začína nápadom, ale nie vždy sa to končí úspechom. (žiaľ)

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    zubro85 Pozri príspevok
    nechapem preco si (skoro) vsetci zacinajuci myslia ze mat internetovy obchod je ta najlepsia forma podnikania
    Pretoze my sme nezazili ten legendarny pad akcii dotcomov, takze u nas sa doposial nemali na com popalit.

    belo72 je offline (nepripojený) belo72

    belo72
    Vsichni su uz v Mexiku ..... Nepotrebuju pokladnu ani vstavat do prace otvarat obchod vsetko sa robi samo asi tak nejak si to predstavuju Co sa tyka predaja na nete je presadit sa na trhu hadam najtazsi biznis .

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Don133 Pozri príspevok
    Internetový obchod dnes založiš za par € , dostanes hotovu stránku...a mozes sa realizovat ...etc. ..... Ale polož si ešte pár otázok:
    1. budeš mat sklad alebo budeš nakupovať v inom e-shope?
    2. ako budeš požadovať platbu?
    3. riešenie reklamácií?
    4. .....
    takže, ked Ti ma e-shop fungovať tak to nieje len o tom, čo predavaš

    čo budeš predávať vystihol belo72.... predstav si ten chaos žeby všetci, čo podali LOTO uhádli všetky čísla )))
    Veru tak. Ja som v roku 2006 kupil cez eshop digitalny kompakt. 4 mesiace pred skončením zaruky som pristroj vyreklamoval v autorizovanom servise. Predajca ma mesiac natahoval s financnym vysporiadanim. Tak som napisal na obchodnu inšpekciu, e-mail. Predajca dostal pokutu a peniaze som mal na účte o 3 dni od nahlasenia na obchodnú inšpekciu. Už skončili časy niečo predavať bez zodpovednosti a náväznosti na platný reklamačný poriadok.
    Naposledy upravil duves : 09.10.09 at 14:48

    jele je offline (nepripojený) jele

    jele
    Ja mam zase napady - patenty a hladam investora. Novy napad zarucuje bezkonkuencnost. Mozno by vas nieco oslovilo. Ak mate zaujem o blizsie info, kontaktujte ma na pavolnemeszavinacgmail.com

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    jele Pozri príspevok
    Ja mam zase napady - patenty a hladam investora. Novy napad zarucuje bezkonkuencnost. Mozno by vas nieco oslovilo. Ak mate zaujem o blizsie info, kontaktujte ma na pavolnemeszavinacgmail.com
    Čo najbližší pribuzní? Nechcu zafinancovať ten super bezkonkurennčný nápad?

    dorah34 je offline (nepripojený) dorah34

    dorah34
    Don133 Pozri príspevok
    lebo je to "in"
    lebo je to lacnejsie ako kamenak predsa. hlavne v BA. a trend je jasny...kym nakupuje na slovensku cez internet 7% ludi, tak ma kazdy novy e-shop sancu

    Lenka N. je offline (nepripojený) Lenka N.

    Lenka N.
    Zavádzanie nových internetových technológií pre malé a stredné podniky? Je to cez network, u nás nové. Ak máš záujem, daj vedieť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.