Zavrieť

Porady

Čo všetko nám príde v mailoch ....

Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Verím,
že mnoho z nás dostáva denno denne maily. Mnohé sa dajú označiť za spamy na mnohých sa pobavíme.
Čo takto to hodiť do jednej témy. Aby sme vedeli čo momentálne letí v mailovej korešpondencii?

Mne dnes prišiel napríklad tento link ..

http://xman.idnes.cz/pet-nejstrasnej..._xman-styl_fro

Musím pripojiť varovanie.
Pozor nie je to vhodné pre slabšie žalúdky
Usporiadat
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

arizona Pozri príspevok
Mne dnes prišla takáto ptákovina
Mila ...
V uvode tohto mailu sa ti najprv chcem predstavit. Sme holandska tlaciaren vyrabajuca vsetky tlaciarenske mozné vyrobky. To ze sme tlaciaren neni nic zvlastne, takych je v Europe vela. Problem, alebo skor potesujuce na tomto fakte je, ze sme najlacnejsi v celej Europe a tato skutocnost priniesla tiez velky záujem Slovakov a Slovenskych podnikov o nas podnik a tlac vyrobkov. Aby sme boli najlacnejsi v Europe museli sme cely nas koncept premysliet a zosuladit velmi efektivne. Okrem on-line objednavacieho systemu cez samotnu tlac az po dopravu k zakaznikom. V západnej Europe sme to vinikajuco zvladli kde celu dopravu az k zakaznikom nám realizuje prepravna spolocnost GLS. Bohuzial neviem cez GLS to realizovat na Slovensku. GLS nam tovar (vacsinou v malej krabici dobre zabaleny tovar, ako letaky, reklamne materialy, atd) urceny pre Slovakov vie dorucit na akukolvek adresu v Rakusku. Odvoz z tejto adresy na Slovensko je mozne samotnym Slovenskym zakaznikom.

A teraz pride dovod preco ti pisem. Hladame niekoho v Rakusku, kto byva v blizkosti Slovenska a vedel by na svojej adrese prijat od GLS (vopred dame tel. vediet) balicek s tlaciarenskym vyrobkom a odovzdat Slovenskemu zákaznikovi. Samozrejme, ze moznosti nasej vzajomnej spoluprace sa mozu neskor rozsirit. Tuto ochotu by sme samozrejme po vzajomnej dohode financne odmenili.
Pokial mas záujem a moznost, daj mi prosim vediet. S pozdravom Peter ...

Toto akože čo ma byť za kofotinu?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

luigi72 Pozri príspevok
Toto akože čo ma byť za kofotinu?
Tiež nechápem !!! Taká "šikovná" spoločnosť si nevie zabezpečiť v 21. storočí dopravu tovaru?
Preto oslovujú jednotlivcov, aby im ich "reklamené predmety" prenášali cez hranice???
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

arizona Pozri príspevok
Tiež nechápem !!! Taká "šikovná" spoločnosť si nevie zabezpečiť v 21. storočí dopravu tovaru?
Preto oslovujú jednotlivcov, aby im ich "reklamené predmety" prenášali cez hranice???
Možno potrebujú prepraviť zopár lebiek
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

arizona Pozri príspevok
Tiež nechápem !!! Taká "šikovná" spoločnosť si nevie zabezpečiť v 21. storočí dopravu tovaru?
Preto oslovujú jednotlivcov, aby im ich "reklamené predmety" prenášali cez hranice???
Kto vie, čo bude v tých krabiciach...?

A to ti poslali na súkromný alebo firemný e-mail?

Včera v správach bolo, že našli balík z Argentíny (adresát bol v Košiciach), v ktorom bolo množstvo hadov a jašterov (pekne v dózach a hoblinách), asi pre nejakého chovateľa.
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
KDYŽ POZVEŠ MAMINKU NA OBĚD …

Ani nemusíš být matka, aby ses tím pobavila …

Kamil pozval svou matku na oběd.
Během jídla si Kamilova matka nemohla nevšimnout, jak krásná je Kamilova spolubydlící Lucie. Dlouho nemohla uvěřit, že vztah mezi Kamilem a Lucií je pouze platonický a její zvědavost se stále zvětšovala.
Během večera sledovala jejich vzájemné reakce a začala se zajímat, zda mezi Kamilem a Lucií nejde o něco více než vidí.
Jakoby Kamil četl její myšlenky, prohodil: „Vím co si teď určitě myslíš, ale ujišťuji tě, že Lucie a já jsme jen spolubydlící.
Asi o týden později přišla Lucie za Kamilem a říká mu: „Od té doby, co byla tvá matka u nás na večeři, nemůžu najít naši krásnou stříbrnou naběračku. Nepředpokládáš, že by ji vzala, že?“
Kamil řekl: „No, pochybuji o tom, ale pro jistotu jí pošlu e-mail. Tak si sednul a napsal:

Ahoj maminko,

víš, neříkám, že jsi vzala z našeho domu naběračku, ani neříkám ani, že jsi ji nevzala. Ale faktem zůstává, že od té doby, co jsi tu byla na oběd, jedna chybí.

Se srdečným pozdravem
Kamil

O několik dnů později dostal Kamil email od své matky, kde se píše:

Drahý synu,

víš, neříkám, že spíš s Lucií, ani neříkám ani, že s ní nespíš. Ale faktem zůstává, že kdyby Lucie spala ve své posteli, musela by tam tu naběračku již dávno najít.

Se srdečným pozdravem
Maminka

Ponaučení na dnešní den:

MAMINCE SE NIKDY NELŽE
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kazu Pozri príspevok
Možno potrebujú prepraviť zopár lebiek
Hlavne a najmä z Kolumbie ....

Taxa ....15 - 25 ale nie € , lež rokov natvrdo v Ilave , tí lepší , čo prenesú a jednu - dve viac , môžu fásnuť aj doživotko ...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Kazu Pozri príspevok
Možno potrebujú prepraviť zopár lebiek
buchač Pozri príspevok
Hlavne a najmä z Kolumbie ....

Taxa ....15 - 25 ale nie € , lež rokov natvrdo v Ilave , tí lepší , čo prenesú a jednu - dve viac , môžu fásnuť aj doživotko ...
....aké lebky? ....prázdne alebo plné? http://www.sme.sk/c/5037793/policia-...liona-eur.html
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

buchač Pozri príspevok
Hlavne a najmä z Kolumbie ....

Taxa ....15 - 25 ale nie € , lež rokov natvrdo v Ilave , tí lepší , čo prenesú a jednu - dve viac , môžu fásnuť aj doživotko ...
Tiež ma to prvé napadlo Veď to ich "vysvetlenie" bolo totálne primitívne! Hi, hi, že nevedia zabezpečiť dopravu !?
Žiaľ, už sa to nedozviem, lebo mail som zmazala
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alla66 Pozri príspevok
....aké lebky? ....prázdne alebo plné? http://www.sme.sk/c/5037793/policia-...liona-eur.html
Alenka , veď sme na PORADE , tu sa predpokladá , že prispievateľ má lebku plnú a preto každý vie , o čo v mojom príspevku ide , nebudem predsa dávať ako na podnose , nie sme v Hiltone ....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

alla66 Pozri príspevok
....aké lebky? ....prázdne alebo plné? http://www.sme.sk/c/5037793/policia-...liona-eur.html
Vraj živicové, takú zadržali nedávno colníci. Živica bola zhutnená práškom v hodnote vraj 450 tis. eur. Za to sa už oplatí hľadať poštárov, no nie?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Kazu Pozri príspevok
Vraj živicové, takú zadržali nedávno colníci. Živica bola zhutnená práškom v hodnote vraj 450 tis. eur. Za to sa už oplatí hľadať poštárov, no nie?
Poštárky nenosia ťažké zásielky, tá čaká na majiteľa na pošte aj s kukláčmi ...ponúknu odvoz a pomôžu balík odniesť domov
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mne toto prišlo dnes ráno..nasmiala som sa..
moravske vindousyN.jpg  
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Budovanie zivota
Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:22
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

Caute,

dostal som ponuku na 3 lístky na zapas Slovensko - Slovinsko 10. Oktobra. Zohnal mi ich jeden kamarat. Su to sponzorske firemne lístky, takze by ste neplatili ani cent.

Dajte mi, prosím, co najskor vediet, kto by mal záujem.

V prílohe je sektor, aby ste vedeli, kde to je.
tre_plat.jpg  
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobrá práca...
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

toto mi prislo ..hahaha
Naposledy upravil Danielle369 : 13.11.09 at 18:14
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

tesco gril
Naposledy upravil Danielle369 : 13.11.09 at 18:14
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
nedeľná pošta
Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:22
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
dan Pozri príspevok
tesco gril
No na tom by som si mäsko grilovala až po riadnej dezinfekcii, aj ked je to nad ohňom. Fuuuuuj
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať