Zavrieť

Porady

Frolov dýchací trenažér - endogénne dýchanie

Ahojte,
mate niekto skúsenosti s Frolovým dýchacím trenažérom ?
Pravidlá a tipy
 • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
 • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
 • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
  Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
  Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
  Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
  ❤ Buďte priateľskí ❤
  Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
  Usporiadať podľa času

  silviaz je offline (nepripojený) silviaz

  silviaz
  no mna by to tiez zaujimalo. Planujem si ho kupit, lebo som fajciar
  nefajcim dlho nejakych sest rokov a max osem cigariet denne, ale nedari sa my s tym uplne prestat a pocula som ze pre fajciarov je to uplny zazrak.
  Tak ked niekto nieco viete tak piste prosim

  44mail je offline (nepripojený) 44mail

  44mail
  Pre tých čo o ňom nepočuli

  Frolov dýchací trenažér
  Pomocou tohto trenažéra sa docieľuje prechod na endogénne ( vnútorné ) dýchanie, ktoré je podobné dýchaniu veľrýb. V dôsledku transfonnácie doterajšieho spôsobu dýchania na dýchanie podľa tejto metódy dochádza k prudkému zvýšeniu množstva energie v organizme. V tomto prípade Vám nie je navrhovaný spôsob, ako zlepšiť obvyklé vonkajšie dýchanie, ale je Vám predložený k osvojeniu si principiálne nový spôsob dýchania, podľa ktorého takto môžete dýchať stále a bez trenažéra. To Vám umožni účinné liečenie onemocnení a ich prevenciu a taktiež celý Váš život nadobudne novú a lepšiu kvalitu, vrátane jeho značného predĺženia.

  V USA sa vykonáva ročne 600 tisíc operácií srdca a ciev. Je všeobecne známou skutočnosťou, že takéto operácie sú nebezpečné, drahé a zhoršujú kvalitu ďalšieho pacientovho života. Aterosklerózu nie je možné zastaviť touto operáciou. Postup podl'a našej metódy regeneruje srdce a cievny systém. Naša metóda je bezpečná, lacná a dáva záruku vysokej úspešnosti v procese uzdravenia a ďalšieho zlepšovania celkového zdravotného stavu.

  V dôsledku prechodu na endogénne dýchanie nadobúda organizmus nové vlastností, o ktorých vedci môžu len snívať. Množstvo voľných radikálov, s nadbytkom ktorých sú spájané príznaky starnutia a vznik rôznych nemocí, klesá 4 - 8 krát v porovnaní s priemerným množstvom. Teplota tela klesá o 1,2 - 1,5 stupňa C. Podľa prognóz je potom možné očakávať predlženie života približne o polovicu. Už dnes máme k dispozícii početné príklady skutočného omladenia ľudí s vekovým rozpätím 50 - 70 rokov. V týchto prípadoch nedochádza k prerušeniu pracovnej schopnosti a taktiež nie je potrebné zaraďovať špeciálny denný program ani špeciálnu diétu.

  Zoznam chorôb a potiaží, pri ktorých je dokázaný liečebný efekt použitím trenažéru endogénneho dýchania:

  - artérioskleróza
  - ischemické ochorenie srdca a mozgu
  - srdečná arytmia
  - vegetatívna kapilárna distónia
  - migréna
  - krehkosť kapilár
  - vysoký krvný tlak
  - hemoroidy
  - chronická bronchitída
  - pneumoskleróza (kalcifikácia pľúc)
  - zápal čeľustnej dutiny
  - zápal čelových dutín
  - nádcha
  - vredové ochorenia tráviaceho ústrojenstva
  - gastritída
  - vredová kolika
  - polycystóza ľadvín
  - nehnisavý zápal ľadvinových ciest
  - pyelonemtída
  - alergická psoriáza (Iupienka)
  - cukrovka
  - tromboflebitída
  - varixy (kŕčové žily)
  - mastopatie (chorobné stavy prsnej žľazy)
  - myómy
  - polypy
  - gynekologické ochorenia
  - neplodnosť žien
  - impotencia
  - osteochondróza
  - polyartritída
  - artróza
  - tuberkulóza
  - herpes
  - chrípkové ochorenia
  - chlamídia
  - paradentóza
  - ischias
  a iné choroby

  Zreteľné je i zníženie závislosti na alkohole a nikotíne.
  Pri endogénnom dýchaní sa bunky omladzujú a krv sa ozdravuje. Dýchanie je proces, ktorý prebieha v každej bunke s prítomnosťou kyslíka. Správne dýchanie je základom pre každý ozdravovací proces. Ľudia bežne dýchajú veľmi plytko a nie zhlboka, ako by bolo potrebné. Pri endogénnom, teda vnútornom type dýchania vstrebávame vzduch, ktorý zodpovedá nadmorskej výške 1600 - 2000 m. Ide teda o redší vzduch, ktorý núti organizmus k lepšej látkovej výmene. Nie je tajomstvom, že práve ľudia žijúci v týchto výškach sa bežne dožívajú sto aj viac rokov. Tiež sa všeobecne vie, že delfín, veľryba , ale aj morská korytnačka neochorejú na žiadnu degeneratívnu chorobu a dožívajú sa tiež vysokého veku. Majú dokonale vybudovaný imunitný systém .Dýchajú pritom pľúcami a vzduch nasávajú nad hladinou. Vedia s ním však dlho a efektívne hospodáriť. Endogénnym dýchaním sa v istom zmysle usilujeme napodobniť dýchanie morských cicavcov. Prístroj, ktorý nám pomôže naučiť sa takto dýchať - to je Frolov dýchací trenažér. Vynašiel ho ruský vedec a biochemik Frolov, ktorý si - podľa jeho slov - vnútorným dýchaním vyliečil rakovinu hrubého čreva, tuberkulózu a stratili sa mu bolesti pri srdci a v žalúdku. Známe sú prípady vyliečenia leukémie a tiež obnovenia potencie. V tkanivách sa totiž menia všetky bunky, činnosť orgánov sa zlepšuje, organizmus sa postupne detoxikuje. Najdôležitejšie je ale ozdravenie krvi, ktoré prebieha priebežne. Endogénne dýchanie pomáha pri riešení problémov s pľúcami, srdcom, cievami, štítnou žľazou, aj obličkami. A to je iba prvá fáza, pri ktorej orgány reagujú najrýchlejšie - ako prvé.V ďalšej etape liečenia dochádza k pozitívnemu pôsobeniu na žalúdok, črevá, ženské pohlavné orgány a prsné žľazy. Až v ďalšej fáze je významne ovplyvnená slinivka brušná, slezina, pečeň, žlčník, močový mechúr, prostata, periférne nervy , chrbtica, kĺby,pokožka, vlasy a zmyslové orgány. Väčšinou klesne aj telesná teplota o jeden a pol, až dva stupne Celsia. To je sprievodný znak správneho dýchania. Netreba sa zľaknúť, ba práve naopak. Trvale nižšia teplota tela významne predlžuje život.

  Frolov dýchací trenažér - endogénne dýchanie

  Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

  Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.