Zavrieť

Porady

ako dostať potkana?

Ešte v jari sme vymurovali za kotercami vonkajšie búdky. Sú murované. Majú betonový základ. Majú ešte vnútorné steny a vyberateľnú vnútornú priečku. podlaha je drevená. Pre lepšiu izoláciu sme použili polystyrén. Zistili sme, že sa do týchto medzipriestorov (múr-vn.stena) dostali potkany. Narátal som ich tam aj zo 10. No neviem ako by som ich mohol dostať von. Ak by som dal otravu a uzavrel by som to, najskôr by tam asi smrdelo. A pre psov by to asi bola výzva ako sa k nim dostať. Otázka: ako ich dostať von bez toho aby som to pracne všetko zase rozoberal a bil ich hlava nehlava. ...... Máte niekto skúsenosti s týmto?????

V´daka
Usporiadat
Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
Je to síce trošku náročnejšie na čas , poprípade na peniaze , ale čo tak zaobstarať si vzduchovku ..?

Ceny sa pohybujú od - inzeráty :

http://www.google.sk/search?hl=sk&cl...da%C5%A5&meta=

alebo - nové
http://www.merkuria.net/index.php?ma...index&cPath=45

Inak , ak skončíš so škodnou , využiješ na fasa relax.....
Jeeeeej, paradne bambitky. A to vzduchovky este stale funguju na tie stare dobre diabolky, ci gulicky ako onehdaj Slavie?

Kokso si ma dostal Buchac, idem kupovat pusku. http://www.merkuria.net/index.php?ma...roducts_id=637 . Potkany nemam, ale nejake zozeniem
Naposledy upravil taiko : 24.10.13 at 08:53
1 1
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

asi na Diabolky, tak nejako sa volali tie náboje....
0 1
kunik kunik

kunik je offline (nepripojený) kunik

Ja som si kupil novu vzduchovku zn.Ruger s optikou, samozrejme som dal na strelnicu nastrelit aby bola presna a taktiez sam si kupil prierazne diabolky su spicate a prestrelia aj niekolko milimetrovy plech, fakt ucinne.Uz som ich supol sest a jak hovorite su vypatlany.Najprv som sedel a caka ako blbec, podaril sa jeden za tri hodiny potom som dosiel na to ze idu k miske s granulami rano naobed a podvecer.Stacilo le n obcas cez okno nakuknut a ked so zbadal pohyb potichucku som pootvoril dvere a v stoji vdaka optike je dole.Som zvedavy kolko ich tam este bude su tiez pod obroskou psou budov.Moji by ich dostali, ale tiez sa tam nedostanu.V kazdom pripade to budem musiet na jar vybrat a pod budou vybetonovat.Taktiez budu dam na nozky aby som po dnu videl.Chladu sa nebijim je izolovana a ma v podlahe el.vykurovanie.No teraz mam zabavku zadarmo polovacka.
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

niekolko mm plech .....zo vzduchovkou )
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

skús plašič na hlodavce, na internete je veľká ponuka, len neviem, ako by to vnímali psi, zatiaľ ich nedaj do voliéry
0 0
kunik kunik

kunik je offline (nepripojený) kunik

Iste vies aky je hruby sat tanier, tak ten som durch supol z 20 metrou, fakt je to supa tie spicate broky.A hafani ked su vo voliere je aj tak stale otvorena, ved musia mat pohyb ked strazia pozemok, vtedy ten smrad nevylezie, vie ze je to otazka sekund a ma to za sebou.Takze cakam a ciham,uz tam je aj tak asi len jeden zufalec, lebo nie je vobec taky pohyb ako predtym.Supol som ich sest.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

to bude tak max. 1mm...
ale ok...na potkana ideál....
ô
tiež sme tak dedkovi "pomáhali" pred 30 rokmi
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nič sa mu nestane....ani keby bol potkan otrávený...

staraj sa oň, taký pes je poklad...
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Begina
Presne si to opísala Amstrad, viem o tom, že yorkširáci boli kedysi špeciálne na potkany. Teraz, keď niekomu o tom vravím, tak sa každý čuduje a nevie si predstaviť, ako si taký rozkošný psík poradí s potkanom. No ja musim zajtra rozhodne urobiť nejaké video, ako loví potkaníky ten môj. Dnes sa mu zase darilo. A zakaždým príde ku mne s úlovkom v papuli, ale len tak na dva metre okolo mňa prejde, akože: pozri, čo mám a uteká preč, aby som mu to náhodou nezobrala a tam to zožerie, teda nasúka do seba, pfffffffffffffffffffuj. Len ma tak strasie vždy. Aj tak ho pochválim.
aha..

a jazvečík sa vie zmeniť na yorkšíra ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...blá, blá, blá....
0 2
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Begina,keď sa nudíš,choď svojho psa ospevovať na nejaký psovský web........Nemám nič proti psom,ale kto je zvedavý na to,že ten tvoj žere potkany...fuj
3 3
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

toto tu už nie je o tom,ako sa zbaviť potkana,toto tu je už o Begininom psovi.
O to mi išlo.
1 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Supr nápady, u nás sa o to stará pes. A a potkan nie je smrad, ale živý tvor ako ty, len je u teba momentálne v nespravnom čase na nesprávnom mieste. Asi som ti veľmi nepomohla, aj tie kvéry sú ok.
1 0
viking004 viking004

viking004 je offline (nepripojený) viking004

PR agentúra Blueinfo.sk - efektívny reklama na internete ...viac
použite plašič odpudzovač potkanov kúpil som ho na www.vymazanareklama.sk
Naposledy upravil kopretinka : 13.12.19 at 20:18 Dôvod: Reklama
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

viking004
použite plašič odpudzovač potkanov kúpil som ho na www.vymazanareklama.sk
Ty si ho nekúpil,ty ho predávaš.Reklamu na svoj eshop si daj niekde inde.
1 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Ja som mu dal papkať a zastrelil ho.
1 2
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Na potkany sú najlepšie obyčajné piráty delobuchy. Zapáliť hodiť do diery a potkan sa tam už nikdy nevráti. Veľmi dobre reagujú aj na to keď im piráty hodíte do miestnosti ,šopy, chlieva kde sa zdržiavajú.Pozor na požiar.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kúpiť lepidlo na potkany vytlačiť na dosku, ktorá je pred vstupom ku krmivu (obilie s kŕmnym koncentrátom) ráno ho prilepeného ubiť lopatou. lepšia varianta je, mať zo dve mačky
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Potkana dostaneš v chovateľských potrebách. Aj morča alebo iné zvery.
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať