Zavrieť

Porady

chcem otvorit subor .xsd

Prosim o pomoc! Stiahla som si z netu subor s koncovkou .xsd a nejde mi nicim otvorit...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    napr viac info tu http://filext.com/file-extension/xsd

    a po slovensky je to len "schéma" a väčšinou ho otvorí microsoft visual studio prípadne notepad

    ladykika je offline (nepripojený) ladykika

    ladykika
    mpca ďakujem. Veľmi mi to síce nepomohlo, keďže neviem anglicky, ale medzičasom mi kamarátka poslala link na free stiahnutie prehliadača, v ktorom som to otvorila. Ale ďakujem za snahu ;-)

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ladykika Pozri príspevok
    mpca ďakujem. Veľmi mi to síce nepomohlo, keďže neviem anglicky, ale medzičasom mi kamarátka poslala link na free stiahnutie prehliadača, v ktorom som to otvorila. Ale ďakujem za snahu ;-)
    A mohla si napísať, čo za prehliadač to je, čo keď niekto v budúcnosti bude chcieť tiež otvoriť taký súbor....

    Porada nie je len o prijímaní rád, ale aj o poskytnutí rady, aj keď len takej maličkosti.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Prosím pomôžte mi.

    Potrebovala som pozrieť jedno RZZP z r. 2008, ktoré som mala uložené vo svojich dokumentoch.
    Naskočila mi tabuľka, že mám staršiu verziu 602 xml file tak som dala nainštalovať novú - no zmizli mi všetky údaje v uložených RZZP od r. 2005
    som zúfalá - ak viete pomôžte mi prosím.

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Melnick Pozri príspevok
    Prosím pomôžte mi.

    Potrebovala som pozrieť jedno RZZP z r. 2008, ktoré som mala uložené vo svojich dokumentoch.
    Naskočila mi tabuľka, že mám staršiu verziu 602 xml file tak som dala nainštalovať novú - no zmizli mi všetky údaje v uložených RZZP od r. 2005
    som zúfalá - ak viete pomôžte mi prosím.

    Majka, ja všetky rzzp vytvorené cez 602XML Filler dávam uložiť do formátu pdf. A mám istotu, že sa mi to nestratí.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Melnick Pozri príspevok
    A čo v prípade, že som neuložila do PDF
    ... a máš aspoň zálohu zálohu tých xml súborov? Ak áno, treba nimi nahradiť znehodnotené súbory.

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Majka, ak nemáš zálohu xml súboru, toto sa dalo ukladať v 602XML FILTER až od roku 2008 obávam sa ,že je to nadobro stratené.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.