Zavrieť

Porady

konzervovanie cesnaku

Chcel by som poprosiť o radu ako sa dá zakonzervovať cesnak.Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    To závisí od spôsobu ďalšieho použitia buď sa pomelie a pomieša zo soľou alebo sa dá zomletý do mrazničky alebo sa strúčiky sterilizujú v slanom, slano kyslom náleve

    adalbertus je offline (nepripojený) adalbertus

    adalbertus
    Pri zmrazovaní výrobkov obsahujúcich cesnak ho treba dať viac,pretože stráca svoju aromu a chuť.To je z odbornej literatúry.Takže sa zmraziť určite dá,možno bude chuťovo menej účinný,resp. bude ho treba dať trochu viac pri použití.Ja ho doma očistím ,dám do flašiek a zalejem olejom.Zostane po ňom výborný ochutený olej.Cesnak nesmie byť vodnatý,stalo sa mi už,že skvasil.

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    pavol54 Pozri príspevok
    To závisí od spôsobu ďalšieho použitia buď sa pomelie a pomieša zo soľou alebo sa dá zomletý do mrazničky alebo sa strúčiky sterilizujú v slanom, slano kyslom náleve
    Zaujalo ma to konzervovanie so soľou,len by som poprosil pomer cesnaku a soli.Ďakujem!

    stonka je offline (nepripojený) stonka

    stonka
    kozlíček Pozri príspevok
    Zaujalo ma to konzervovanie so soľou,len by som poprosil pomer cesnaku a soli.Ďakujem!
    Cesnaková pasta:
    na 1 kg rozpučeného alebo pomletého cesnaku pridáme 300-350g soli, dobre premiešame, natlačíme do zaváracích pohárov, vrch zasypeme soľou, uzavrieme a vložíme do chladničky.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    My cesnak štandardne vyrábame v pomere 50/50, pomlieť pomiešať dať do pohárov, uložiť na tmavom mieste, pretože vplyvom svetla dochádza k jeho tmavnutiu. Ale dá sa ísť až na pomer 80/20.

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Mozes aj zavarit:

    Pikantny cesnak:
    Nalev:2dl bieleho vina, 1dcl octu, 1 dcl vody, 50g krys. cukru, 1 KL soli-vsetko prevarit.
    Na dno pohara od detskej vyzivy dame trochu oleja 1 klincek, 1 bobkovy list, 3 gulicky noveho korenia, 1 feferonku, nasypeme olupany cesnak a zalejeme teplym nalevom. Pri teplote 85 stupnov sterilizujeme 15 minut.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Tak ako je v príspevku č.4, tiež ho zalievam olejom, mám ho uložený v chladničke, používam ho tak ako čerstvý, olej je výborný pri pečení zemiakových placiek.

    Borský je offline (nepripojený) Borský

    Verím sebe a každému iba raz ...viac Borský
    ja som dal očistené strúčiky celé do mrazničky v mikroténovom sáčku. Lepšie sa s nimi robí ako s pomletými.

    konzervovanie cesnaku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.