Zavrieť

Porady

Slovakia energy s.r.o.

Má niekto skúsenosti s firmou Slovakia energy s.r.o.? Podpísal niekto s nimi zmluvu? A potom ju chcel zrušiť? Dá sa s nimi skontaktovať?
Prosím, napíšte akekoľvek informácie.
Ďakujem.
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Alexande Alexande

Alexande je offline (nepripojený) Alexande

Ja som celkom spokojný, správanie ich obchodníka bolo v poriadku, správal veľmi slušne a všetko my vysvetlil, hlavne mi sľúbil nižšie ceny. Preto som ku Slovakia Energy prešiel a vyplatilo sa mi to platím menej ako pred tým.
1 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Kontakt nájdeš tu: http://www.slovakiaenergy.sk/
0 0
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

My mame tu skusenost.ze moj svokor s nimi podpisal zmluvu,lebo ho namotali ake je to super vyhodne atd....ale moj muz ked si to potom prestudoval tak prisiel k zaveru ze radcsej s nimi zmluvu zrusime a tak im poslal ziadost o zrusenie zmluvy....uz prisla odpoved ze zmluvu zrusili,ale 20 eurovy poplatok nam uz asi nevratia....asi tak....najlepsie je to,ze oni garantuju super ceny len do konca roka a potom nevedia ako to bude dalej....a pobocku maju len v Blave a potom az v Cechach....teda aspon myslim ze tak to hovoril moj manzel,ja som sa tomu nejak moc nevenovala.....
0 0
kamakorka kamakorka

kamakorka je offline (nepripojený) kamakorka

a ako ste formulovali žiadosť o zrušenie zmluvy? Lebo svokra to tiež podpísala minulý týždeň vo štvrtok, tak to chcem rýchlo zrušiť.
0 0
kamakorka kamakorka

kamakorka je offline (nepripojený) kamakorka

a za čo ste platili tých 20 EUR?
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

kamakorka Pozri príspevok
a ako ste formulovali žiadosť o zrušenie zmluvy? Lebo svokra to tiež podpísala minulý týždeň vo štvrtok, tak to chcem rýchlo zrušiť.
myslím, že táto téma tu už bola rozoberaná...
napriek tomu - klienti mali tiež s nimi zmluvu - keď ju chceli zrušiť, zistili, že majú polročnú výpovednú lehotu
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

už som to aj našla:

http://www.porada.sk/t115999-slovaki...elektriny.html

fakt sa tu už nikto neobťažuje hľadať?
0 0
mojik mojik

mojik je offline (nepripojený) mojik

ak do 30 dní pošlete žiadosť o zrušenie tak vám to zrušia v pohode. napísala som im že chcem zrušiť s nimi dodávku el. energie a číslo zmluvy.
0 0
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

Tych 20 eur sme platili ako aktivacny poplatok......Ale ako manzel formuloval ziadost o zrusenie zmluvy ti nepoviem,lebo nie je momentalne doma.....ale bolo to do toho mesiaca tak asi preto s tym neboli problemy,ako tu uz niekto pisal.....
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
A musím dodať, že keď som si mala možnosť prečítať ich podmienky, nedalo mi nezasmiať sa nad podmienkou, že ak máte dohodnutú dobu určitú - aj tak ste povinný aj napriek presne dohodnutej dobe, myslím, že dokonca 2 mesiace vopred písomne napísať, že trváte na skončení, ak nie, tak sa automaticky mení na dobu neurčitú s výpovednou ? pol roka??? neviem isto. Len ma zarazilo, že nestačí dohodnúť dátum skončenia.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mne volali až domov... Vraj ponúkajú dodávku lacnejšej elektriny a zdalo sa mi, že pani na druhej strane linky je mierne vytočená, keď som jej povedala, že radšej počkám, aké skúsenosti budú mať druhí a potom uvidím. Volala mi dokonca 3x.
Ak to bude také super výhodné a elektrinu budeme mať fakt lacnejšiu, tak si myslím, že nebude problém si k nim zavolať a zmluvu s nimi podpísať.
Zatiaľ im ale veľmi neverím...
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
Bionda Pozri príspevok
A musím dodať, že keď som si mala možnosť prečítať ich podmienky, nedalo mi nezasmiať sa nad podmienkou, že ak máte dohodnutú dobu určitú - aj tak ste povinný aj napriek presne dohodnutej dobe, myslím, že dokonca 2 mesiace vopred písomne napísať, že trváte na skončení, ak nie, tak sa automaticky mení na dobu neurčitú s výpovednou ? pol roka??? neviem isto. Len ma zarazilo, že nestačí dohodnúť dátum skončenia.
Tak takýto ťah má napríklad aj distribútor a to dokonca aj schválený od URSO vo vzťahu k veľkoodberateľom. Tam totiž dohodnuté kapacity na obdobie 12 nasledovných mesiacov platia automaticky aj ďalej aj napriek presne dohodnutej dobe platnosti, ak ich písomne včas a dopredu nepožiadate o zmenu. Majú teda dobrý a silný vzor s podporou a odobrením štátneho regulátora.
0 0
jankokr jankokr

jankokr je offline (nepripojený) jankokr

kamakorka Pozri príspevok
Má niekto skúsenosti s firmou Slovakia energy s.r.o.? Podpísal niekto s nimi zmluvu? A potom ju chcel zrušiť? Dá sa s nimi skontaktovať?
Prosím, napíšte akekoľvek informácie.
Ďakujem.
Skúsenosť s firmou nemám, nakoľko som od zmluvy odstúpil v stanovenej lehote.

Zmluvu podpísal môj otec po tom, čo mu neodborne vyškolená externá pracovníčka firmy poskytla skreslené informácie.

Samozrejme sme zmluvu v stanovenej lehote vypovedali a to na základe všeobecných obchodných podmienok (VOP) Rámcovej Zmluvy . Konkrétne VOP písmeno "D" čl. 12 .

Na neodborný postup zamestnankyne som telefonicky upozornil na ich infolinke : +421(0)2 5920 9000 (v pracovných dňoch od 8.00 do 18.00 h)
ďalšie kontakty sú na oficiálnej stránke firmy Slovakia Energy
0 0
chamajda chamajda

chamajda je offline (nepripojený) chamajda

Dnes boli aj u našich starých rodičov a samozrejme im podpísali. Dočítal som sa tu, že sa to dá zrušiť do mesiaca. Akou zmluvou presne? V tomto sa nevyznám vôbec. Ďakujem
0 0
jankokr jankokr

jankokr je offline (nepripojený) jankokr

chamajda Pozri príspevok
Dnes boli aj u našich starých rodičov a samozrejme im podpísali. Dočítal som sa tu, že sa to dá zrušiť do mesiaca. Akou zmluvou presne? V tomto sa nevyznám vôbec. Ďakujem
Stačí ak napíšete " Žiadosť o zrušenie zmluvy" a odošlete ju doporučene na adresu Slovakia Energy s.r.o
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
jankokr Pozri príspevok
Stačí ak napíšete " Žiadosť o zrušenie zmluvy" a odošlete ju doporučene na adresu Slovakia Energy s.r.o
Ak máte na niečo nárok, tak o to sa nežiada. Text je teda "Ruším..." samozrejme v ďalšom texte musí byť špecifikácia čo rušíte. To znamená zmluva číslo, názov a dátum, toho čo rušíte.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Na Markíze má byť dnes v správach reportáž o firme, s ktorou majú ľudia porobené zmluvy na odber elektriny, pritom tá firma nemá potrebné povolenia. Budem to pozerať a napíšem viac...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pripájam link:

http://tvnoviny.sk/spravy/ekonomika/...-neplatte.html
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Dali na TV M. naozaj super návod ... neplatiť... asi začnem lutovať, že ja s nimi nemám zmluvu. A o pár rokov exekútor vezme byt, za takú radu v danej reportaži.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať