Zavrieť

Porady

vyziva bez cukru

Mate niekto skusenosti so zavaranim jablkovej vyzivy bez cukru? Pocula som, ze casom skysne, ze cukor funguje ako konzervant. Je to pravda? Ak ano, ake najmensie mnozstvo cukru pridat, aby vydrzala aspon do leta? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bupi je offline (nepripojený) bupi

    bupi
    Robim uplne bez prisladzovania. Septembrove vyzivy su kyslejsie, sladucke su uz tie od novembra, decembrove a januarove.

    majasles je offline (nepripojený) majasles

    majasles
    Tak si po troch rokoch mozem odpovedat, ze vyziva bez cukru bez problemov vydrzi. Aj bez akychkolvek inych sladidiel.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    majasles Pozri príspevok
    Mate niekto skusenosti so zavaranim jablkovej vyzivy bez cukru? Pocula som, ze casom skysne, ze cukor funguje ako konzervant. Je to pravda? Ak ano, ake najmensie mnozstvo cukru pridat, aby vydrzala aspon do leta? Dakujem.
    Vôbec Ti neskysne bez cukru. Dobre očistíš jablká, aby tam nebol ani kúštik hnilého, rozmixuješ s troškou vody, dáš variť a varíš 1/2 hodiny - hodinu, podľa toho aké to chceš mať husté. Ja používam sladidlo Tablet Sweeteners, má 1200 tabliet a je aj na tepelné použitie / taká guľatá, asi 12 cm vysoká krabička s vyobrazenou šálkou kávy/. Sladidla dáš podľa chuti a aby to bolo ešte lepšie, pridáš 1 vanilkový cukor. Naleješ do pohárikov a dáš sterilizovať. Nikdy sa mi výživa nepokazila.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.