Zavrieť

Porady

Výber USB portu.

Dobrý podvečer všetkým. Poprosil by som o radu: Mám notebook, nainštalovaný Windows Vista Home Premium, spájam mobilné zariadenie Samsung Omnia prostredníctvom USB portu. Po pripojení mi vyhodí okno s upozornením že zariadenie Windows mobile remote adapter može dosiahnuť vyššiu rýchlosť, ak bude pripojené do vysokorýchlostného portu (neviem zatiaľ pridať obrázok, tak som sa pokúsil opísať to čo najpresnejšie). V notebooku mám tri USB porty, v každom jednom vyhodí toto okno s rovnakým upozornením. Správca zariadení nezaznamenáva žiadnu chybu. Ďakujem vopred.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dafo432 je offline (nepripojený) dafo432

    dafo432
    Presne tak .....
    Pravdepodobne mas starší PC s pripojením USB1.1 . Pričom vysokorýchlostné sa považuje USB 2.0 (najaktuálnejšie je už aj USB 3.0) .... kedže máš notebook tak to bude večí problem ..... na štandartne desktopové dosky sa dajú dokúpiť aj PCI karty ktoré ti rozšíria na USB 2.0 .... niekedy som to tak mal
    Neviem, čo myslíš pod pojmom "starší", je kupovaný približne pred polrokom, môj stolový PC kupovaný pre troma rokmi už má implementovanú technológiu USB 2.

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Ešte neznamená, ak máš USB dvojky, že pracujú tak, ako majú. Neviem, aký máš notebook, akú značku, pozri sa na stránkach výrobcu na podporu ovládačov, biosu, možno nejakého firmware....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.