Zavrieť

Porady

Príspevok z úradu praca

dobry den, chcem sa opytat . Ak moj priatel mal zivnost ktora bola uplne zrusena dnom 1.3 2009 momentalne nie je na urade ale je dobrovolny platca. Je mozne ked by siel na úrad bol tam minimalne 3-4 mesiace mal by potom narok na prispevok na podnikanie ak uz raz zivnost mal ale ju uplne zrusil?????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    bosorka11 Pozri príspevok
    dobry den, chcem sa opytat . Ak moj priatel mal zivnost ktora bola uplne zrusena dnom 1.3 2009 momentalne nie je na urade ale je dobrovolny platca. Je mozne ked by siel na úrad bol tam minimalne 3-4 mesiace mal by potom narok na prispevok na podnikanie ak uz raz zivnost mal ale ju uplne zrusil?????
    Dostal už predtým z UPSVaR príspevok na samostatne zárobkovú činnosť ?

    krttik je offline (nepripojený) krttik

    krttik
    Neexistuje dotacia pre podnikatelov? ale len pre zaciatocnikov z uradu prace??? Momentalne som v strate a potreboval by som zakupit stroj.
    Kde sa da taka dotácia ziadat. vdaka

    krttik je offline (nepripojený) krttik

    krttik
    Neexistuje dotacia pre podnikatelov? ale len pre zaciatocnikov, ktorí nachvílu vypadnu z evidencie uradu prace??? Momentalne som v strate a pôzičku si uz brat nechcem, jednu som vzal aby som to udrzal nad vodou. potreboval by som zakupit kovoobrabací stroj, ktorí by nejaky zisk priniesol - mozno.
    Kde sa da taka dotácia ziadat. vdaka

    Príspevok z úradu praca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.