Zavrieť

Porady

môj priateľ je nižší

Ahojte, vlastne nechcem ani tak poradiť, ale chcem vedieť názor aj iných ľudí a nie len mojej rodiny.Mám priateľa , vekovo sme na tom rovnako, máme každý 25 , ale problém je vo výške. Priateľ je nižší o 2-3 cm ako ja. Pre mňa to nie je problém a neprekáža mi to a dokonca to neprekáža ani jemu, ale mojim rodičom ano. Povedali mi , že sa to nehodí, aby bol partner nižší od partnerky, že ako budeme spolu chodiť do spoločnosti a podobné veci.Ja ho milujem a nechcem ho stratiť a nechcem sa ho ani vzdať a on ma tiež nechce stratiť.
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Držte sa za ruky a do spoločnosti rodičov neberte
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Anka, vôbec neber ohľady na svoje okolie. Môj muž je rovnako vysoký ako ja a absolútne nemám problém cupkať pri ňom v štekličkách a štekliskách - a nemienim sa ich vzdať, ja pri ňom ako žirafa a on pri mne ako mladší brat.
Veď porozumenie medzi dvoma ľuďmi nezávisí od výšky, ale od úplne iných atribútov bóžinečku.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Anka24 Pozri príspevok
Ahojte, vlastne nechcem ani tak poradiť, ale chcem vedieť názor aj iných ľudí a nie len mojej rodiny.Mám priateľa , vekovo sme na tom rovnako, máme každý 25 , ale problém je vo výške. Priateľ je nižší o 2-3 cm ako ja. Pre mňa to nie je problém a neprekáža mi to a dokonca to neprekáža ani jemu, ale mojim rodičom ano. Povedali mi , že sa to nehodí, aby bol partner nižší od partnerky, že ako budeme spolu chodiť do spoločnosti a podobné veci.Ja ho milujem a nechcem ho stratiť a nechcem sa ho ani vzdať a on ma tiež nechce stratiť.
Poznáš ten známy slogan? Ak ho miluješ, nie je čo riešiť. Mimochodom, aj môj brat má od seba vyššiu manželku a žijú pekne spolu už 26 rokov a nikdy nám to ako rodine nevadilo, ani jednému členovi, jednoducho sme to brali ako fakt.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Anka24 Pozri príspevok
neprekáža mi to a dokonca to neprekáža ani jemu, ale mojim rodičom ano.
Odpoved najdes lahko. Staci ak sa zamysli nad tym, ci s nim budes zit ty, alebo tvoji rodicia.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anka24 Pozri príspevok
Ahojte, vlastne nechcem ani tak poradiť, ale chcem vedieť názor aj iných ľudí a nie len mojej rodiny.Mám priateľa , vekovo sme na tom rovnako, máme každý 25 , ale problém je vo výške. Priateľ je nižší o 2-3 cm ako ja. Pre mňa to nie je problém a neprekáža mi to a dokonca to neprekáža ani jemu, ale mojim rodičom ano. Povedali mi , že sa to nehodí, aby bol partner nižší od partnerky, že ako budeme spolu chodiť do spoločnosti a podobné veci.Ja ho milujem a nechcem ho stratiť a nechcem sa ho ani vzdať a on ma tiež nechce stratiť.
A v posteli ?

Ako , ako .......?

Nemvadí ........?????
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

buchač Pozri príspevok
A v posteli ?

Ako , ako .......?

Nemvadí ........?????
Ty Juro jeden !!!
0 0
Watson Watson

Watson je offline (nepripojený) Watson

Danushka, teraz nie si rozhorčená?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Moja nevesta je vyššia od môjho syna nielen o 2-3 cm.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

buchač Pozri príspevok
A v posteli ?

Ako , ako .......?

Nemvadí ........?????
danushka Pozri príspevok
Ty Juro jeden !!!
Watson Pozri príspevok
Danushka, teraz nie si rozhorčená?

Nespomínam si, že by som sa akokoľvek negatívne stavala k ľudskej sexualite. Je úplne prirodzená .
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Už zasa mrník
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Paula Re: môj priateľ je nižší

--------------------------------------------------------------------------------
Už zasa mrník
Dokonca s "d"
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Anka24 Pozri príspevok
Ahojte, vlastne nechcem ani tak poradiť, ale chcem vedieť názor aj iných ľudí a nie len mojej rodiny.Mám priateľa , vekovo sme na tom rovnako, máme každý 25 , ale problém je vo výške. Priateľ je nižší o 2-3 cm ako ja. Pre mňa to nie je problém a neprekáža mi to a dokonca to neprekáža ani jemu, ale mojim rodičom ano. Povedali mi , že sa to nehodí, aby bol partner nižší od partnerky, že ako budeme spolu chodiť do spoločnosti a podobné veci.Ja ho milujem a nechcem ho stratiť a nechcem sa ho ani vzdať a on ma tiež nechce stratiť.
Viem, že aj páni nosia topánky na opätkoch. čo tak skúsiť sa poobzerať po takej obuvi, ... ako sa povie sviatočnej na návštevy k rodičom aby nemali pocit, že priateľ je nižší ako ty. ... a aby nebránili Vašej láske.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Anka24 Pozri príspevok
rodičom ano. Povedali mi , že sa to nehodí, aby bol partner nižší od partnerky, že ako budeme spolu chodiť do spoločnosti a podobné veci.Ja ho milujem a nechcem ho stratiť a nechcem sa ho ani vzdať a on ma tiež nechce stratiť.
Dôležité je zvýraznené !
PS : Mimochodom , veď to ani prezidentom nevadí, alebo áno?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
danushka Pozri príspevok
Ty Juro jeden !!!
Vedel som , že sa to zonačí , takže teraz vážne ...

Anka24
Junior Member
Členom od: 02-08-08
Príspevky: 5

Ahojte, vlastne nechcem ani tak poradiť, ale chcem vedieť názor aj iných ľudí a nie len mojej rodiny.Mám priateľa , vekovo sme na tom rovnako, máme každý 25 , ale problém je vo výške. Priateľ je nižší o 2-3 cm ako ja. Pre mňa to nie je problém a neprekáža mi to a dokonca to neprekáža ani jemu, ale mojim rodičom ano. Povedali mi , že sa to nehodí, aby bol partner nižší od partnerky, že ako budeme spolu chodiť do spoločnosti a podobné veci.Ja ho milujem a nechcem ho stratiť a nechcem sa ho ani vzdať a on ma tiež nechce stratiť.
- mládeži to neprekáža , veď sa jedná o menší rozdiel vo výške ...
- čo je hlavné , tvrdia , že sa majú radi ...
- zvyšok je o ostatnom , tí čo už majú deti , vedia , o čom hovorím

Problém nie je vo výške , problém je v názore ....mám síce len jeden krk , ale aj ten dám ho do pľacu s tým , že ten problém sa vyskytol v hlave Tvojej mamy ....

Hm , rodičom prekáža to i ono , ale hlavne tá výška , ....ČO POVEDIA V SPOLOČNOSTI .....

TAk ja Ti teda poviem , čo povedia v spoločnosti , ale tie rozdeľujem na dve skupiny , celebritnú a normálnu / povedzme / ....Tú prvú by som mal niekde , tá druhá sa bude tancovať , jesť , piť , proste zabávať a na tie prkotiny ohľadom nejakého rozdielu vo výške nebudú mať ani potuchy , ak si zladíte obuv ...v opačnom garde , on opätky , Ty niečo nižšie ...

Hm , ak sa zadarí a obaja váš vzťah , povedzme , dovediete k zdarnému koncu , tak rodičia možno budú radi , ak ste sa vyondiali na názor VYŠŠEJ SPOLOČNOSTI
a boha budú velebiť , že niekto NIŽŠÍ im bude môcť podať pomocnú ruku v starobe ....aspoň sa nebude musieť tak nízko zohýňať ....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Aj môj budúci šógor je od manželky o niečo nižší, najskôr sa jeho mama na to divne pozerala, ale asi iba zo začiatku, Teraz to nikomu ani nenapadne, dokonca nám to nepríde divné ani keď idú vedľa seba.
No a čo!?! Bodaj by šťastný vzťah záležal iba na výškovom rozdiele... ach jo... tie svokry...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Láska a porozumenie je na prvom mieste, výška nie je dôležitá.Nicole Kidman: Tom CruiseJuraj Mokrý, Diana MórováAdriana Sklenaříková, Christian Karembeu - prekonali predsudky Nela Kočišová, Peter Kočiš - opätky nadovšetko Eva Pappová, Robo Papp - vedia sa dobre postaviťPaľo Habera, Daniela Peštová - vymenil nižšiu za vyššiuIvana Chýlková, Jan Kraus - svojský párik
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Su to len zbytocne predsudky, dolezite je, ze to nevadi vam obom, vtedy je to v poriadku a rodina? ta si nakoniec urcite zvykne.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

...no a čo , že je nižší. Hlavne, že si rozumiete....a ja mám dokonca nižších mužov radšej... sú takí iný....asi som mala šťastie na takých, ktorí zo svojej výšky nerobia problém
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Nikto nie je taký veľký, aby nemohol byť najmenší a nikto nie je taký malý, aby nemohol byť najväčší.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona


Tento pár bol dlhé roky označovaný ako "najkrajší párik Hollywoodu...nikto si ani neuvedomoval, ich veľký rozdiel vo výške.
Určite aj preto, lebo oni dvaja sa nad to povzniesli a nevadilo im to

Keď to nevadí Vám dvom, tak prečo nie? Veď 2-3 cm sú takmer neviditeľné
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať