Zavrieť

Porady

čínske sklady na Vajnorskej

Prosím Vás aké sú otváracie hodiny v čínskych skladoch na starej Vajnorskej v BA?
Usporiadat
genium genium

genium je offline (nepripojený) genium

ahoj, tak rôzne ale od 8 alebo 9 hodiny bývajú už otvorené skoro všetky...
0 0
anabela30 anabela30

anabela30 je offline (nepripojený) anabela30

Dobry den chcem sa opytat ci niekto nevie poradit kde nakupit lacne sportove oblecenie v Ba?
0 0
Pacino Pacino

Pacino je offline (nepripojený) Pacino

Som obyčajný jednoduchý človek s normalnymi dňami a snami. ...viac
anabela30 Pozri príspevok
Dobry den chcem sa opytat ci niekto nevie poradit kde nakupit lacne sportove oblecenie v Ba?
však to máš v názve témy...Takže stará vajnorská...tam je tých skladov neúrekom...
0 0
elmajka elmajka

elmajka je offline (nepripojený) elmajka

Ahojte, neviete náhodou niekto či tie čínske sklady ešte stále fungujú a aké podmienky nákupo sú v nich / či sa treba zaregistrovať na živnosť, nakúpiť môže až trebárs od sumy 1.000,- €, napr. či tam môže ísť nakúpiť aj obyč.človek rodinný nákup/
0 0
kezeso kezeso

kezeso je offline (nepripojený) kezeso

obchodník
Minimálny limit je zvyčajne 100 €, ale sú to veľkosklady, aby si sa necítila zle...na rodinný nákup by som tam nechodil, treba živnostenský list.
0 0
majus221 majus221

majus221 je offline (nepripojený) majus221

Ahojte. Chcela by som sa spýtať, či niekto náhodou neviete poradiť či sa tam v tých veľkoskladoch dajú nakúpiť aj hračky. Ďakujem. Email - majuss221@azet.sk
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
ahojky ..

Ano dajú aj hračky.

od plyšákov až po Disneyovky ... Cars , a tie detské imageovky .. :-)
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Nazov témy vo mne evokuje domnienku,že Čína ma v Bratislave nejaké územie

podobne ako časť Ruska-Kaliningrad v Poľsku.
0 0
majus221 majus221

majus221 je offline (nepripojený) majus221

Ahojte. Chcela by som sa spýtať ako to vlastne na tej starej vajnorskej funguje??Keby som tam chcela ísť žo živnostenským listom iba obzrieť ceny dalo by sa to??Ak by mi niekto vedel poradiť bola by som veľmi rada. E-mail: majuss221@azet.sk
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

majus221 Pozri príspevok
Ahojte. Chcela by som sa spýtať ako to vlastne na tej starej vajnorskej funguje??Keby som tam chcela ísť žo živnostenským listom iba obzrieť ceny dalo by sa to??Ak by mi niekto vedel poradiť bola by som veľmi rada. E-mail: majuss221@azet.sk
dalo, ale lepšie je nakupovať v pešti alebo v prahe (prípadne brno)
0 0
majus221 majus221

majus221 je offline (nepripojený) majus221

Srska prosím ťa a to je kde v pešti alebo v prahe, brno, je to lepšie cenovo??a na tej starej vajnorskej pýtajú aj DIČ kartičku, alebo stačí len živnostenský list? Ďakujem
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

majus221 Pozri príspevok
Srska prosím ťa a to je kde v pešti alebo v prahe, brno, je to lepšie cenovo??a na tej starej vajnorskej pýtajú aj DIČ kartičku, alebo stačí len živnostenský list? Ďakujem
v pešti a prahe to je cenovo výhodnejšie a v brne trochu drahšie lebo z 90% je to už druhá ruka. v china town na sv v ba potrebuješ len love
0 0
majus221 majus221

majus221 je offline (nepripojený) majus221

a ako je to v pešti s faktúrami za tovar??to chápem že love, ale hovoríš že sa tam dá ísť len poobzerať tie ceny, či musíš hneď už nakupovať??
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

majus221 Pozri príspevok
a ako je to v pešti s faktúrami za tovar??to chápem že love, ale hovoríš že sa tam dá ísť len poobzerať tie ceny, či musíš hneď už nakupovať??
tvoje sú love - ich je tovar. takže tak. kukať, porovnať a potom kúpiť. ako česi aj slováci voľakedy na mexiko pľaci vo viedni alebo teraz obyvatelia ba v hainburgu
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a na faktúry v pešti aj prahe zabudni
0 0
majus221 majus221

majus221 je offline (nepripojený) majus221

takže ak tomu dobre rozumiem, tak ako to mám naplánované, že sa tam pôjdem len pozrieť a niekedy o týždeň nakúpiť to asi nefunguje či??
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

majus221 Pozri príspevok
takže ak tomu dobre rozumiem, tak ako to mám naplánované, že sa tam pôjdem len pozrieť a niekedy o týždeň nakúpiť to asi nefunguje či??
keď nejdeš autom z čiernej nad tisou - tak to tak môžeš realizovať
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

majus221 Pozri príspevok
takže ak tomu dobre rozumiem, tak ako to mám naplánované, že sa tam pôjdem len pozrieť a niekedy o týždeň nakúpiť to asi nefunguje či??
ja tam kupujem len ryžu - 10 kg/14 eur
0 0
majus221 majus221

majus221 je offline (nepripojený) majus221

tak to je super. Veľmi mi to pomohlo. Nejdem tam s čiernej nad tisou ale z oravy to nieje tiež najbližšie ale chcem to tam ísť cenovo obzrieť a uvidím. Ale ďakujem za tvoje rady
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

majus221 Pozri príspevok
tak to je super. Veľmi mi to pomohlo. Nejdem tam s čiernej nad tisou ale z oravy to nieje tiež najbližšie ale chcem to tam ísť cenovo obzrieť a uvidím. Ale ďakujem za tvoje rady
no nevím majuš - okolo ca a aj smerom hore na oravu to je už dlhodobo obsadené ca dílermi
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať