Zavrieť

Porady

vinne mušky

Chcem sa spytat,ci ma niekto nejaky recept na vyhubenie tzv. vinnich mušiek.Totizto asi ako sa ochladilo,tak nam nalkietali dovnutra a nemozeme sa ich zbavit.Poradte...
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Jaj, ale to sú Vlasti iné, to sú potom asi žemlovkovité . Prosím, nezabiť a nezakopať ma . Sa polepším, dobrú nôcku .
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Paula Pozri príspevok
Jaj, ale to sú Vlasti iné, to sú potom asi žemlovkovité . Prosím, nezabiť a nezakopať ma . Sa polepším, dobrú nôcku .
Dobré pobavenie k začiatku môjho pracovania.....
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
ondrejvla Pozri príspevok
No počkajte dievčence, až vám budú muchy žrať škoricu aj s jablkami, to vám nebude do smiechu ani jednej
Vlasti veď moje vínne chcú asi zožrať mňa...lebo sadajú aj na mňa..nie som ovocie, nie som škorica...tak som čo?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Daniela si fajn človek, veď nevieš, že mušky idú na všetko dobré.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Leni privádzaš ma do rozpakov.....
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Vlasti veď moje vínne chcú asi zožrať mňa...lebo sadajú aj na mňa..nie som ovocie, nie som škorica...tak som čo?
Danka, asi im voniaš po dobrom ovocí... alebo je to parfum?
0 0
nati22 nati22

nati22 je offline (nepripojený) nati22

Baby teraz vážne, ja už mám s vinnými muškami problém mesiac a nasťahovali sa mi do kvetináčov. už som si kvety striekala jarovou vodou, potom nejakým postrekom na mušky ani to mi nepomohlo. V každom kvetináči mám nastrihané žlté lepkavé pásy aby sa mi tam nachytali ale stále ma znervózňujú a nechcú nás opustiť. už uvažujem o tom, že vyhodím napadnuté kochle s kvetmi, ale keď oni sú všade. Poraďte, čo mám robiť?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať