Zavrieť

Porady

Internetový obchod s tlačovými zostavami pre Pohodu

Uvažujem nad prevádzkovaním internetového obchodu s tlačovými zostavami pre Pohodu. Touto cestou by som si rád urobil prieskum, aký máte na to názor, či je po niečom takom dopyt a aké by ste odporúčali ceny, aby boli prijateľné.

Vychádzam zo situácie, že v súčasnosti podľa mojich informácií takýto obchod s ponukou existujúcich zostáv neexistuje. Ak má zákazník záujem, môže si objednať zostavu napr. u firmy Stormware, kde sa k požiadavke pristupuje individuálne a zaplatí za zostavu od 16 do cca. 135 € bez DPH podľa časovej náročnosti úpravy zostavy. Vidím príležitosť v tom, že v internetovom obchode by sa mohli zostavy predávať lacnejšie s tým, že keď si danú zostavu kúpi viac zákazníkov, tak sa to môže niekoľkonásobne vrátiť.

Rád by som bol, keby ste sa vyjadrili, či by ste mali záujem v takomto obchode nakupovať, a aká cenová úroveň by bola pre vás akceptovateľná. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

    Ziarowka
    Ja by som túto možnosť uvítala.... mám aj ja niekoľko zostáv, s ktorými som sa veľmi natrápila, ale nie je to to pravé orechové... ale použiteľné . ale tým som chcela povedať, že by som si kľudne stiahla nejaké užitočné zostavky z netu.... bez námahy

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    Ziarowka Pozri príspevok
    Ja by som túto možnosť uvítala.... mám aj ja niekoľko zostáv, s ktorými som sa veľmi natrápila, ale nie je to to pravé orechové... ale použiteľné . ale tým som chcela povedať, že by som si kľudne stiahla nejaké užitočné zostavky z netu.... bez námahy
    Tak jeden zákazník je dosť málo, tak realizáciu tejto myšlienky zatiaľ odkladám. Momentálne pracujem na softvéri, ktorý by zabezpečoval import údajov z prenosného terminálu so snímačom na čiarové kódy a automatické vystavenie príjemky /výdajky / inventúry.

    ludo_centrum Pozri príspevok
    a co je to ta "Pohoda"?
    Účtovný a skladový softvér.

    Internetový obchod s tlačovými zostavami pre Pohodu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.