Zavrieť

Porady

Odvolanie, zmena

Dobry den viete mi niekto poradit, dnes sme mali sud o uprave prav a povinnosti na mojho synceka. Nuz je to cele komplikovane ale prve pojednavanie bolo pred mesiacom, sudca bol nakloneny mne a teraz moje reci totalne odmietal a ked som chcela nieco povedat tak ma prerusil a mam pocit ze skor prdrzal otcovi ako mne .. aj ked sa uprava prav podarila a vyslo to v moj prospech preco by aj nie kedze sa o synceka staram a jeho bio o neho nezakopol rok a apol a teraz sa hraje na otecka co ma strasny zaujem .. dopadlo to tak ze ma narok na stretavanie 2x do mesiaca parnu sobotu od 10-12 na ihrisku lebo je to problem sa vobec stretnut .. vyzivne je 70eur aj napriek tomu ze syncek je alergik a ma ortopedicke problemy jednoducho sa otecko zahral na chudacika a je nezamestnany uz rok aj nieco a proste si robotu nevie najst tak aj preto sa mu takto vyslo v ustrety.
ale problem je ten ze po vyneseni rozsudku sa ma spytali ci sa vzdavam odvolania absolutne som nechapala o co ide, bola som totalne psychicky vycerpana a neschopna premysliet co sa ma vlastne pytaju a povedala som ze ano, no po tom co som si to cele uvedomila za dverami sudnej siene .. to je peklo neviete mi poradit ako sa toto da niak zrusit ? .. ja som absolutne necakala ze takuto otazku dostanem ved na odvolanie byvaju 2 tyzdne ..
mate niekto skusenosti s tymto ? dakujem krasne
Usporiadat
riccado riccado

riccado je offline (nepripojený) riccado

ty si sa neodvolala, ale vzdala moznosti odvolat. nakolko pises, ze sud nakoniec rozhodol v tvoj prospech, tym padom si nic nepokazila a vlastne ani nic menit nemusis. ak som teda spravne pochopil tvoj prispevok...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
elaurie elaurie

elaurie je offline (nepripojený) elaurie

A keby si sa nevzdala možnosti odvolať, mala by si nejake namietky voci rozsudku, pre ktore by si sa odvolala?
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

nizuva Pozri príspevok
problem je ten ze po vyneseni rozsudku sa ma spytali ci sa vzdavam odvolania absolutne som nechapala o co ide, bola som totalne psychicky vycerpana a neschopna premysliet co sa ma vlastne pytaju a povedala som ze ano, no po tom co som si to cele uvedomila za dverami sudnej siene .. to je peklo neviete mi poradit ako sa toto da niak zrusit ? .. ja som absolutne necakala ze takuto otazku dostanem ved na odvolanie byvaju 2 tyzdne ..
mate niekto skusenosti s tymto ? dakujem krasne
Zrušiť sa to už nedá, ale ak sa zmenia okolnosti (napr. on sa zamestná), môžeš znovu žiadať úpravu výživného.
0 0
nizuva nizuva

nizuva je offline (nepripojený) nizuva

dakujem no jasne ja mam namietky ex bol drogovo zavisly povedal ze bral drogy len prilezitostne no neviem ci sa da zohnat papier z liecebne kde sa odmietol liecit, napadol verejneho cinitela a odcudzil majetok spolocnosti v ktorej pracoval no povedal ze za to trestany nebol ale podmienka nieje trest ? ..
a zabudla som uviest niekolkokrat sa mi vyhrazal a je to clovek ktoreho sa bojim a ja sa s nim teraz mam stretavat akokeby nic .. rok a pol o svoje dieta nezakopol a teraz sa to cele otocilo proti mne .. ja som vyhrala akurat prava a povinnosti na svoje dietatko to je uplne normal
dakujem Maria ale o vyzivne tu vobec nejde to mi aj tak nebude platit ako treba
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
nizuva Pozri príspevok
dakujem no jasne ja mam namietky ex bol drogovo zavisly povedal ze bral drogy len prilezitostne no neviem ci sa da zohnat papier z liecebne kde sa odmietol liecit, napadol verejneho cinitela a odcudzil majetok spolocnosti v ktorej pracoval no povedal ze za to trestany nebol ale podmienka nieje trest ? ..
a zabudla som uviest niekolkokrat sa mi vyhrazal a je to clovek ktoreho sa bojim a ja sa s nim teraz mam stretavat akokeby nic .. rok a pol o svoje dieta nezakopol a teraz sa to cele otocilo proti mne .. ja som vyhrala akurat prava a povinnosti na svoje dietatko to je uplne normal
dakujem Maria ale o vyzivne tu vobec nejde to mi aj tak nebude platit ako
treba
O čo Ti, prosím Ťa, vlastne ide?

P.S. Aj sudcovi si opísala Tvojho ex presne, ako nám?
0 0
nizuva nizuva

nizuva je offline (nepripojený) nizuva

no praveze opisala lenze som si myslela ze sudy su neni skorumpovane a on to vsetko len prepocul normalne na to nereagoval a nedal to ani do zapisnice
a ide mi o to ze sa ho bojim a bojim sa toho celeho ako to dopadne co ked mi maleho zoberie ? .. ako v tom pripade reagovat ved ked pridu policajti tak uz bude za hranicami a maly sa vola ako on a tym padom mu nikto nic nemoze za hranicami
0 0
riccado riccado

riccado je offline (nepripojený) riccado

nizuva Pozri príspevok
no praveze opisala lenze som si myslela ze sudy su neni skorumpovane a on to vsetko len prepocul normalne na to nereagoval a nedal to ani do zapisnice
a ide mi o to ze sa ho bojim a bojim sa toho celeho ako to dopadne co ked mi maleho zoberie ? .. ako v tom pripade reagovat ved ked pridu policajti tak uz bude za hranicami a maly sa vola ako on a tym padom mu nikto nic nemoze za hranicami
zatial mu sudca prisudil 2 krat mesacne stretnut svojho syna na 2 hodiny. zda sa ti to vela? lebo mne nie...
ak nastanu dovody na zakaz styku, konaj, ale zatial mne tieto pocity, ze "co ak..." na to nestacia....
0 0
nizuva nizuva

nizuva je offline (nepripojený) nizuva

a to su neni dovody ze ma podmienku stal pred sudom mal ist do basy, ale samozrejme sa z toho vytocil ako aj teraz .. bral drogy neliecil sa sam o sebe vyhlasil ze je cisty no neviem ..
0 0
riccado riccado

riccado je offline (nepripojený) riccado

nizuva Pozri príspevok
a to su neni dovody ze ma podmienku stal pred sudom mal ist do basy, ale samozrejme sa z toho vytocil ako aj teraz .. bral drogy neliecil sa sam o sebe vyhlasil ze je cisty no neviem ..
si si ista, ze je drogovo zavisly? lebo ked si to len myslis, mozes sa aj mylit. samozrejme, ze ak je drogovo zavisly, to uz je ina debata...
ale v tomto treba mat velmi jasno...

a to, ze kradol, za to ho chces potrestat tym, ze by nemohol vidiet svojho syna?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
nizuva Pozri príspevok
a to su neni dovody ze ma podmienku stal pred sudom mal ist do basy, ale samozrejme sa z toho vytocil ako aj teraz .. bral drogy neliecil sa sam o sebe vyhlasil ze je cisty no neviem ..
Pokiaľ
pri stretnutí neubližuje Tebe a dieťaťu, tak Tebou uvádzané dôvody mohli ak - tak poslúžiť k urýchleniu rozvodu. A prosím netvrď, že narkoman sa len tak pred sudcom z niečoho vytočil, lebo mňa si práve teraz vcelku úspešne vytočila. Takže skús povedať, čo chceš dosiahnuť.
0 0
nizuva nizuva

nizuva je offline (nepripojený) nizuva

ale on svojho syna nevidel rok a pol a vobec o neho nejavil zaujem a neplatil na neho ..
a zavisly bol kedze bol v pezinku zavrety a odmietol sa liecit
a clovek o ktoreho sa jedna o sebe moze vyhlasit ze je cisty ? ..

a to ze ukradol majetok spolocnosti v ktorej pracoval a napadol verejneho cinitela a stal pred sudom mal ist do basy to su neni dovody ?
tak ja neviem ak to fakt takto funguje tak to je velmi zufale ...
0 0
riccado riccado

riccado je offline (nepripojený) riccado

chapem ta, ze citis krivdu, ale mozno je to taka subjektivna krivda. zly clovek nemusi byt aj zlym otcom. a mohol sa zmenit aj k lepsiemu a syna bude chodit navstevovat.
p.s.: ak sa nezmenil, tak nemaj vobec obavu, pretoze za synom aj tak nepride a je jedno, co je v rozsudku napisane...
0 0
nizuva nizuva

nizuva je offline (nepripojený) nizuva

a to vytocenie povedal ze len prilezitostne a vsetko islo tympadom bokom
hm tak ja sa s tym budem musiet zmierit ja som chcela syncekovi zmenit priezvisko kedze nesie priezvisko svojho otca, mam s tym problem ked idem na dovolenku a vsetko vlastne za maleho riesim ja a kedze o neho nejavil zaujem a neplatil tak som myslela ze sa to da .. ale to odmietli ze kedze ma zaujem ... a ake mam momentalne moznosti ? ked napr nepride na stretnutie nebude platit kolko krat toto vsetko aby som mohla nieco podat ? .. aby sa to cele zmenilo ?
0 0
nizuva nizuva

nizuva je offline (nepripojený) nizuva

chcem sa opytat ked ma niekto podmienku tak to nieje sudne trestany ? .. keby som na toto prisla nemenilo by to celu situaciu ? nemozem tieto doklady niako k tomuto procesu doplnit ?
0 0
riccado riccado

riccado je offline (nepripojený) riccado

nemyslim si, ze to, ze bol odsudeny za majetkovy trestny cin by malo mat vplyv na jeho styk so synom...
0 0
nizuva nizuva

nizuva je offline (nepripojený) nizuva

no ja len ze povedal ze nebol a pokial niekto klame da sa s tym potom nieco robit ?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
nizuva Pozri príspevok
no ja len ze povedal ze nebol a pokial niekto klame da sa s tym potom nieco robit ?
Podľa toho, koho klame. So všetkým sa dá vždy niečo robiť. Hlavne podľa toho, čo tým sleduješ.
0 0
riccado riccado

riccado je offline (nepripojený) riccado

podla mna sa teraz zbytocne oberas o kopu energie a nevyriesis tym nic.
kazdopadne ti drzim prsty, caka ta este vela starosti
0 0
nizuva nizuva

nizuva je offline (nepripojený) nizuva

dakujem krasne riccardo mas pravdu, asi sa radsej budem naplno venovat svojmu syncekovi a vykaslem sa na to cas ukaze .. a deti vela vycitia a spolieham sa na to ze moja laska je dost silna na to aby sa mi raz neotocil chrbtom

danila oklamal sudcu ze nebol sudne trestany klamal na sude .. a ma podmienku to znamena ze trestany bol .
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
nizuva Pozri príspevok
dakujem krasne riccardo mas pravdu, asi sa radsej budem naplno venovat svojmu syncekovi a vykaslem sa na to cas ukaze .. a deti vela vycitia a spolieham sa na to ze moja laska je dost silna na to aby sa mi raz neotocil chrbtom

danila oklamal sudcu ze nebol sudne trestany klamal na sude .. a ma podmienku to znamena ze trestany bol .
Vieš, nizuva, ja Ti tiež želám, aby si s energiou narábala obozretne. Synček ju vycicia nadoraz, a Ty pre neho musíš dýchať za dvoch. Mňa len mrzí, a veľmi mrzí, že riccado uznal neschopnosť sudcu. Predpokladám, že je právnik, a vie občas, čo my nevieme. Asi na tom niečo bude, že sú neschopní tí naši nezávislí? Lebo pokiaľ ja mám skúsenosti, tak sudca bez haldy papierov, potvrdení, posudkov, výpisov z registra trestov nehne ani brvou. Takže teraz už som schopná uveriť, že máš vo všetkom, ale vo všetkom pravdu, a oprávnene cítiš nespravodlivosť. Vo sne by ma nenapadlo, že sudca je manipulovateľný drístami kohokoľvek. Prajem Ti všetko dobré.
0 0
Načítať ďalšie