Zavrieť

Porady

V akej banke si zalozit ucet

Dobry den!

V akej banke by ste mi odporucili zalozit si podnikatelsky ucet? Zacinam s podnikanim, potrebujem interenet banking, platby cez internet a co najlepsi pomer sluzieb kvalita/cena.

Dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    mckapco
    Dobry den!

    V akej banke by ste mi odporucili zalozit si podnikatelsky ucet? Zacinam s podnikanim, potrebujem interenet banking, platby cez internet a co najlepsi pomer sluzieb kvalita/cena.

    Dakujem!
    Asi najlepší spôsob je prejsť niekoľko vytypovaných a konzultovať svoje požiadavky s ich poskytovanými produktami

    aknelh je offline (nepripojený) aknelh

    aknelh
    Ja mám internet banking v Tatra Banke a veľmi sa mi páči. Je rýchly a vidieť tam hneď všetky zmeny...

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    teraz už máš internetbanking skoro v každej banke.. treba si ich asi všetky obehať.. aspoň na nete... a porovnať ceny.. každá banka má iné poplatky...

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    ja som zakladala účet v SOBOTU, potrebovala som to dosť súrne, preto to do pondelku počkať nemohlo... hoci viaceré banky sú v sobotu otvorené, tu nefungovalo to a preto sa účet založiť nedal, hentam ono a preto mali ponuku služieb v sobotu obmedzenú, tam celý systém a podla mna boli otvorení zbytočne... takže som účet otvorila (hoci som tam pôvodne ani nechcela) v Tatrabanke, tí mali v sobotu všetko "pojazdné"...
    ináč, internetbanking využívam vo VUB, Tatrabanke, aj v SLSP - ten sa mi páči menej.
    no, ja som napalena z Tatrabanky, som odtial nedavno odisla, pretoze zdrazuju neustale poplatky.za zrusenie BU si zapytali 500sk, ine banky maju od 200do350 sk. Internet banking maju sice dobry - ale pozor, maju velmi caste technicke prestavky, najma vecer a cez vikendy - to znamena,ze nie je mozne vtedy riadne pracovat s IB.
    Najhorsi IB ma podla mojho nazoru Ludova banka....
    teraz som vliezla do Dexie, IB maju celkom dobry,poplatky nizsie, za zrusenie BU 200 sk... no, nechcem ich prechvalit, ved uvidime...
    Mám známeho, ktorý sa zaoberá prieskumom bánk.Na Slovensku v tejto dobe je jedno aká je to banka pretože všetky majú tie isté produkty a podmienky pripomína to zas starú dobu.banka Vám nikdy nedá výhody aby ste boli spokojní ako klient ale aby bola spokojná banka tak je jedno kde bude účet.

    Janna je offline (nepripojený) Janna

    Janna
    Pokiaľ budeš podnikať zo zahraničím - uhrádzať faktúry do zahraničia, treba zistiť aké sú za to poplatky. My máme účet v UniBanke, ale aj v ČSOB. ČSOB využívam len na prevody do zahraničia, lebo tá má jednoznačne nižšie poplatky pri týchto prevodoch ako UniBanka. Tiež obe banky majú internetbanking, využívam a je celkom v pohode.

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    marcelaStanakova
    Mám známeho, ktorý sa zaoberá prieskumom bánk.Na Slovensku v tejto dobe je jedno aká je to banka pretože všetky majú tie isté produkty a podmienky pripomína to zas starú dobu.banka Vám nikdy nedá výhody aby ste boli spokojní ako klient ale aby bola spokojná banka tak je jedno kde bude účet.
    Ak myslíš že všetky banky ponúkajú nejaký účet a nejaký prevod medzi bankami tak v tomto sú rovnaké ale inak sú medzi nimi dosť veľké rozdiely-treba si spočítať čo budem cez banku robiť a aké typy úkonov a podľa toho si vybrať-rozdiel je v kvalite a a na cene môžeš ušetriť niekoľko tisíc Sk

    Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

    Luba2
    Asi pred mesiacom bola v SMEčku celá strana porovnávačka podnikateľských účtov v jednotlivých bankách. Boli tam zadané konkrétne rovnaké operácie a ceny. Skús si nájsť ich stránku a nájsť to.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.