Zavrieť

Porady

aku znacku naradia ?

zdravim ,chcem si kupit nake naradie priklepovku,karbobrusku,okruznu pilu a tak ... by som sa spytal na Vas nazor aka znacka je najspolahlivejsia najlepsia podla Vas.zatial sa rozhodujem medzi DeWaltom a Makitou mozno este Bosch,Hilti som vyradil kvoli trosku prehnanym cenam
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

misomiso
Neviem ci je to mozne povedat o uctovnom softe, ale naradie je najlepsie Protool.

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

luigi72
Zalezi na tom, ci to chces pouzivat profesionalne alebo len ako hobby.
V tom prvom pripade zvol radsej drahsiu, ale spolahlivu znacku. S Bosh-om mam ja osobne dobre skusenosti, tak isto aj s DeWalt-om.

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA ekopo
misomiso Pozri príspevok
Neviem ci je to mozne povedat o uctovnom softe, ale naradie je najlepsie Protool.
...a o tom to je, mám dobré skúsenosti s iným náradím...
je to len tvoj subjektívny názor
všetky spomenuté značky majú niečo do seba

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

vulxy
misomiso Pozri príspevok
Neviem ci je to mozne povedat o uctovnom softe, ale naradie je najlepsie Protool.
zeby ten protool bol taky skvely....porovnal som cenu 1300w okruzna pila 410€ Bosch ma 1200w za 125€

myfleetwood je offline (nepripojený) myfleetwood

myfleetwood
Este by stali za zmienku znacky Metabo a Festo z profi naradia, a Skill z lacnejsieho ale celkom funkcneho naradia.

húžva je offline (nepripojený) húžva

húžva
zeby ten protool bol taky skvely....porovnal som cenu 1300w okruzna pila 410€ Bosch ma 1200w za 125€


Prootol je profi rada narexu, a Bosch má tiež radu profi a hobby, takže ten rozdiel v cene by mohol byť akceptovateľný ak je tá "boška" hobby.

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
vulxy Pozri príspevok
zdravim ,chcem si kupit nake naradie priklepovku,karbobrusku,okruznu pilu a tak ... by som sa spytal na Vas nazor aka znacka je najspolahlivejsia najlepsia podla Vas.zatial sa rozhodujem medzi DeWaltom a Makitou mozno este Bosch,Hilti som vyradil kvoli trosku prehnanym cenam
Ešte pre upresnenie - chceš to pre osobnú potrebu (domácnosť), alebo to potrebuješ ako profesionálne náradie (napr. ak si živnostník)?

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

vulxy
Chobot Pozri príspevok
Ešte pre upresnenie - chceš to pre osobnú potrebu (domácnosť), alebo to potrebuješ ako profesionálne náradie (napr. ak si živnostník)?
myslel som samozrejme na professionalne naradie,na domace kutenie staci aj znacka TESCO

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

misomiso
vulxy Pozri príspevok
zeby ten protool bol taky skvely....porovnal som cenu 1300w okruzna pila 410€ Bosch ma 1200w za 125€
húžva Pozri príspevok

Protool je este velmi lacny na to, ako je dobry.

Prootol je profi rada narexu,
Ono to je trocha naopak. To je ako keby si napisal, ze Mercdes je profi rad Kie len preto, ze maju spolocne servisy. Narex skrachoval, resp. bol kupeny nejakym Festoolom a tam je nejake prepojenie na Protool.

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Vylúčený člen Laco-monter
Ja hovorím,že Einhell je kompromis výkonu,ceny a kvality

pre normálneho používateľa,ktorý nepotrebuje dusiť el. naradie 10 hodín denne v ťažkom zábere .

Na ťažké práce HILTI.
Naposledy upravil Laco-monter : 14.02.10 at 10:43

tmhwk je offline (nepripojený) tmhwk

tmhwk
Náradia pod značkou Parkside, objavujúce sa v predajniach LIDL v ich pravidelných akciách, majú veľmi slušnú kvalitu za veľmi dobrú cenu. Myslím to úplne vážne. Častokrát s trojročnou zárukou. Rozhodne lepšia kúpa ako najlacnejšie veci z hobby marketov, v porovnateľnej cene.

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Vylúčený člen Laco-monter
tmhwk Pozri príspevok
Náradia pod značkou Parkside, objavujúce sa v predajniach LIDL v ich pravidelných akciách, majú veľmi slušnú kvalitu za veľmi dobrú cenu. Myslím to úplne vážne. Častokrát s trojročnou zárukou. Rozhodne lepšia kúpa ako najlacnejšie veci z hobby marketov, v porovnateľnej cene.
Suhlasím , identicky to isté náradie sa dobre predáva aj v LIDL-i v Nemecku

a tam sú INAK zhýčkaní zákazníci .

Len škoda,že toho náradia chodí do LIDL-u tak málo, ak chceš niečo vychytiť z akcie,tak tam musíš byť už o 8-mej ráno

inak niet šanca.

tmhwk je offline (nepripojený) tmhwk

tmhwk
Laco-monter Pozri príspevok
Suhlasím , identicky to isté náradie sa dobre predáva aj v LIDL-i v Nemecku

a tam sú INAK zhýčkaní zákazníci .

Len škoda,že toho náradia chodí do LIDL-u tak málo, ak chceš niečo vychytiť z akcie,tak tam musíš byť už o 8-mej ráno

inak niet šanca.
Ano, bezne stoja uz pred osmou dochodcovia vo fronte a cakaju na otvorenie predajne, aby mohli zo vsetkeho kupit niekolko kusov, ktovie co s tym robia. Ale kopu krat sa mi stane ze vela veci je k dispozicii aj niekoko dni po oficialnom skonceni akcie. Zavisi asi od konkretnej predajne.

autoholik je offline (nepripojený) autoholik

autoholik
ja by som len dodal, ze ak neznackova racna stoji 15€ a znackova 50€, radsej siahnem na tu neznackovu. Ak sa do dvoch rokov pokazi, idem ju reklamovat (uz som v ente dvakrat takto uspesne obisiel). Ak sa pokazi po 5-tich rokoch, ked na nej mam trubku z lesenia a skacem po nej, kupim si rovnaku a stale som v pluse oproti jednej znackovej
mal som vo svojej zbierke aj veci ako bosch, ale dakujem pekne...vydrzali to co čína alebo iny low-end.
Ak je naradie len na domace pouzitie, ale nie len raz za rok, suhlasim s nazormi vyssie - einhell, parkside a podobne.
Hiltka je samozrejme uz kapitola sama o sebe, ktora stoji za to
Ked náradie tak Bosch. Bosch ma 3 roky zaruku a servis vyzdvihnutie priamo vas doma. Ja by som ine ani nekupoval. Raz sa mi pokazilo kladivo a za 3 dni bolo opravene doma
Naposledy upravil arizona : 30.09.15 at 18:30 Dôvod: vymazanie reklamy

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.