Zavrieť

Porady

Príhovor rodiča na stužkovej

žena
Prosím, kto mi pomôže. Potrebujem predniesť na stužkovej svojho syna príhovor za rodičov. Na internete som nič nenašla. Budem veľmi vďačná, ja si ho upravím len potrebujem nejaký základ.
Usporiadat
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

aaandrea Pozri príspevok
Dobry den,

viaceri ma oslovuju ohladom prihovoru na stuzkovu, takze pripajam svoj vlanajsi
Andrejka, mohla by si to priložiť ešte raz, zrejme sa to nepodarilo, ja tu nevidím žiadnu prílohu. Alebo mi to prosím ťa pošli na ss. Čaká nás to tiež tento týždeň, tak budem veľmi vďačná, aspoň nejakú inšpiráciu chytiť. Ďakujem pekne.
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

[QUOTE=tonkat;1565395]Andrejka, mohla by si to priložiť ešte raz, zrejme sa to nepodarilo, ja tu nevidím žiadnu prílohu. Alebo mi to prosím ťa pošli na ss. Čaká nás to tiež tento týždeň, tak budem veľmi vďačná, aspoň nejakú inšpiráciu chytiť. Ďakujem pekne.[/QUOTE]


Ak môžem poprosiť, tak radšej sem...
0 0
aaandrea aaandrea

aaandrea je offline (nepripojený) aaandrea

dobry vecer,

tak skusam pripojit este raz

andrea
3 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

SRdečná vďaka.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
kaco11 Pozri príspevok
Môj osobný názor je, že je úplne jedno čo povieš. Decká sa teší /môj názor/ najviac to, že je to konečne niečo, čo si môžu sami organizovať. Nikto im do toho nezasahuje. Konečne majú alebo budú mať 18. Konečne vypadnú zo školy. My sme sa napríklad najviac tešili /čo sa týka príhovorov/, keď nám triedna poškrtala naše príhovory, že sú strašne srdcervúce a že nemôžeme dopustiť aby tam všetci plakali. Najust sme ich prečítali. Bolo to krásne. A znova hovorím, je jedno čo povieš. Ak si to nepovedala resp.rodičia nepovedali svojim deťom za 18 rokov jeden príhovor to nenapraví. Pokiaľ ste nepovedali svojim deťom, že ich milujete, že ste na nich hrdí, že sú to najdrahšie čo na svete máte, že sa vždy budú mať kam vrátiť, ak toto nevedia tak potom je všetko zbytočné. Ináč je veľmi vhodné a neutrálne vybrať si nejaký výstižný citát niekoho a ten prečítať či povedať. Rozviť pár vetami a to je všetko. Môj názor.
Asi to jedno nie je kto tam čo povie. Sama to v texte potvrdzuješ. Treba sa k tomu postaviť zodpovedne, keď dostala tú česť predniesť príhovor. Tiež môj názor.
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Nakoľko pred rokom aj vďaka Vám som spolu s dcérou niečo dala dokopy aj ja, prikladám ak to ešte niekomu pomôže. Tento príhovor mal úspech, rozplakal mamičky aj učiteľky a vraj nebol až tak nudný (výrok môjho syna).
3 0
mama11 mama11

mama11 je offline (nepripojený) mama11

tak už to počkalo aj mňa, čoskoro ma čaká príhovor na stužkovej môjho syna.....chcem napísať niečo aj sama, i keď nejaká tá "injekcia" by dosť pomohla. Máte niekto niečo nové ohľadom tejto témy? Ďakujeeeeem
0 0
dadkadf dadkadf

dadkadf je offline (nepripojený) dadkadf

Zdravím Vás, mohla by som poprosiť o zaslanie nejakého námetu ne príhovor rodiča na stužkovej? Vopred pekne ďakujem

filipska@slovanet.sk
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať