Zavrieť

Porady

Preprava a predaj nebalenych potravin.

Zdravim vsetkych.
Potrebujem poradit - mam peniaze ale neviem co mam robit Ale nie len sa smejem. Chcel by som dovazat nebalene potraviny a predavat prevadzkam bez toho aby som ich niekde uskladnoval ak nepocitam auto na prepravu. Potrebujem poradit ake hyg. predpisy musim splnat ja , ake auto .... co vsetko musim mat okrem zdravot. preukazu. Dalej ci mozem predavat tieto vyrobky pod mojou hlavickou alebo musim uvadzat vyrobcu .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Skús napísať sem: http://www.agroforum.sk/index.php
    Je to síce o pôdohospodárste ale je tam aj sekcia potravinárstvo. Dúfam že Ti poradia.

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    belo72 Pozri príspevok
    Tolko rad naraz ako to zvladnem
    špeciálne auto s certifikátom ťa vyjde mailand.......... záleží či aj chladenie potrebuješ alebo len skriňu........ /taku "na chleba" /. ja som začínal s holou dodávkou a tu sme na zimu zateplily ... boli to kvety

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Adekvátne by som použil nasledujúce ustanovenia zákona 152/1995 o potravinách
    § 11 Preprava potravín
    Ten, kto prepravuje potraviny a zložky na ich výrobu, je povinný dodržiavať ustanovenia osobitného predpisu2a) a

    a) zabezpečiť prepravu potravín a zložiek na ich výrobu v spôsobilých a vhodne vybavených dopravných a paletizačných prostriedkoch takým spôsobom, aby sa zachovala ich bezpečnosť a kvalita,
    b) dbať na čistotu dopravných a paletizačných prostriedkov a vykonávať ich dezinfekciu,
    c) používať pri preprave len také dopravné a paletizačné prostriedky, ktorých steny a ostatné časti, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, sú z nekorodujúceho materiálu a ani inak negatívne neovplyvňujú bezpečnosť alebo kvalitu potravín a sú hladké, ľahko čistiteľné a dezinfikovateľné,
    d) zabezpečiť účinnú ochranu prepravovaných potravín pred hlodavcami, vtákmi, hmyzom, prachom a iným znečistením a prepravovať ich za takých podmienok, aby sa v priebehu prepravy nezvýšila alebo neznížila ich teplota, ktorá by mohla negatívne ovplyvniť bezpečnosť a kvalitu potravín.

    2a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 852/2004 z 29. apríla 2004 o hygiene potravín (Mimoriadne vydanie Ú. v. EÚ, kap. 13/zv. 34) v platnom znení.

    belo72 je offline (nepripojený) belo72

    belo72
    jojom Pozri príspevok
    Adekvátne by som použil nasledujúce ustanovenia zákona 152/1995 o potravinách
    § 11 Preprava potravín
    Ten, kto prepravuje potraviny a zložky na ich výrobu, je povinný dodržiavať ustanovenia osobitného predpisu2a) a

    a) zabezpečiť prepravu potravín a zložiek na ich výrobu v spôsobilých a vhodne vybavených dopravných a paletizačných prostriedkoch takým spôsobom, aby sa zachovala ich bezpečnosť a kvalita,
    b) dbať na čistotu dopravných a paletizačných prostriedkov a vykonávať ich dezinfekciu,
    c) používať pri preprave len také dopravné a paletizačné prostriedky, ktorých steny a ostatné časti, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, sú z nekorodujúceho materiálu a ani inak negatívne neovplyvňujú bezpečnosť alebo kvalitu potravín a sú hladké, ľahko čistiteľné a dezinfikovateľné,
    d) zabezpečiť účinnú ochranu prepravovaných potravín pred hlodavcami, vtákmi, hmyzom, prachom a iným znečistením a prepravovať ich za takých podmienok, aby sa v priebehu prepravy nezvýšila alebo neznížila ich teplota, ktorá by mohla negatívne ovplyvniť bezpečnosť a kvalitu potravín.

    2a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 852/2004 z 29. apríla 2004 o hygiene potravín (Mimoriadne vydanie Ú. v. EÚ, kap. 13/zv. 34) v platnom znení.

    Vdaka . Nevie niekto ci potrebujem vypracovat aj HACCP , pripadne nejaku evidenciu? Ake povolenie potrebujem od hygieny ?

    Preprava a predaj nebalenych potravin.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.