Zavrieť

Porady

Aký obklad za kuchynskú linku

Ahoj poraďací,
chcem radu aký obklad za kuchynskú linku, tuším sa teraz dávajú nejaké obklady zo skla. Ak máte niečo na inšpiráciu budem vďačná.
Usporiadat
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Pre inšpiráciu:
Ja som si po 15 rokoch teraz dala prerobiť svoju bielu kuchyňu takto.
Rozhodla som sa pre žlto - zelenú kombináciu. Teraz je veľmi peklný výber všetkého. Korpusy boli dobre, tak som dala meniť len dvierka na linke a obklad: kachličky so sklenenou mozaikou (a tu bol problém, pretože sa tam musí dávať biele lepidlo, aby to pekne vyniklo). Dvojdres s odkvapovačom mi montovali neskôr, lebo s ním meškali, ale len jeden týždeň.
9218_1111914286715_1492626141_277752_6488492_n.jpg  
9218_1111914206713_1492626141_277750_1713962_n.jpg  
9218_1111910246614_1492626141_277653_737985_n.jpg  
1/1
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
josiph68 josiph68

josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

klasické sklo,z jednej strany nastriekané a nalepené silikonom.farbu si vyberieš,akú chceš.ak sa mi podarilo vložiť obrázok,tak sme lepili čierne a biele sklo.
kuchyna 009.jpg  
0 0
Candy Candy

Candy je offline (nepripojený) Candy

josiph68 Pozri príspevok
klasické sklo,z jednej strany nastriekané a nalepené silikonom.farbu si vyberieš,akú chceš.ak sa mi podarilo vložiť obrázok,tak sme lepili čierne a biele sklo.
Ako ste riešili prechod medzi stenou a pracovnou doskou?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Myslíte sklenenú mozaiku?
http://www.sklenenemozaiky.sk/index.php.htm
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Vlastak Pozri príspevok
Ahoj poraďací,
chcem radu aký obklad za kuchynskú linku, tuším sa teraz dávajú nejaké obklady zo skla. Ak máte niečo na inšpiráciu budem vďačná.
A už máš kuchynskú linku? Lebo o tom nepíšeš, ani že akú... Obklad by mal s ňou harmonizovať. Priateľ si teraz dáva mramorovú pracovnú dosku a obklad z rovnakého materiálu....
0 0
josiph68 josiph68

josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

sklo položíš-postavíš priamo na pracovnú dosku a použiješ vodnu lištu.proste všetko sa dá spraviť.
0 0
Dizajna Dizajna

Dizajna je offline (nepripojený) Dizajna

Odporúčam prečítať si článok o kladení sklenenej zásteny, nájdeš tu aj mnoho iných praktických rád ohľadom zariaďovania.
Nemôžem poslať priamy link, lebo mám málo príspevkov, tak aspoň takto (pridaj si "www" a si tam):
dobremag.net/kuchynska-zastena-zo-skla/
0 0
Vlastak Vlastak

Vlastak je offline (nepripojený) Vlastak

Ďakujem všetkým až teraz som sa dostala k PC , kuchynskú linku ešte nemám vyberám a vyberám a neviem ???? Ešte otázka k tomu sklu aká hrúbka môže byť ?
0 0
Dizajna Dizajna

Dizajna je offline (nepripojený) Dizajna

V múdrych knihách píšu, že 4 - 6 mm, asi je vhodnejšie 6 mm, malo by byť odolnejšie proti teplu a úderom. Najvhodnejšie je ovšem skočiť do sklenárstva alebo kuchynského štúdia, kde ti lepšie poradia, ale na to teraz zjavne nemáš čas
0 0
josiph68 josiph68

josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

nepotrebuješ poradiť od kuchynského štúdia,4-6mm.-súhlas,problém bude asi ,kto ti ho nastrieka.ja som lepil 4mm.
0 0
Vlastak Vlastak

Vlastak je offline (nepripojený) Vlastak

josiph68 Pozri príspevok
nepotrebuješ poradiť od kuchynského štúdia,4-6mm.-súhlas,problém bude asi ,kto ti ho nastrieka.ja som lepil 4mm.
Josiph 68 môžem sa opýtať čím si ho nastriekal a lepil. Stačí iba nalepiť alebo musí byť v nejakej lište ?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

nemôže to sklo prasknúť, kde sa dá zohnať, tiež uvažujem, že by som chcela vymeniť obkladačky za sklo.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Vola sa to tusim Lakobel:

http://www.inwood.sk/lang/sk/pg/vsta...erial_lakobel/

Tiez to budem davat, paci sa mi to.. je to take veselsie a lahsie na udrzbu... Teraz mam kachlicky, a uz ich nechcem, spini sa nielen sparovacka, ale ak je kachlicka nejako povrchovo upravena, tazko sa potom tazko cisti...
Naposledy upravil zk24 : 18.11.10 at 12:17
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

veď práve, mne sa už tiež zunovali obkladačky, tak špekulujem. musí to namontovať nejaký odborník, alebo aj sami, kde sa to dá kúpiť, len sa bojím, keď ťuknem s niečím aby to neprasklo.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

sybila3 Pozri príspevok
veď práve, mne sa už tiež zunovali obkladačky, tak špekulujem. musí to namontovať nejaký odborník, alebo aj sami, kde sa to dá kúpiť, len sa bojím, keď ťuknem s niečím aby to neprasklo.

nemyslim si ze to praskne, ono to neni prave sklo, je to nieco medzi plexisklom a sklom...
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

aha, dá sa to prilepiť aj na obkladačky? ešte by ma zaujímalo, kde to zoženiem? dík
0 0
jjakr jjakr

jjakr je offline (nepripojený) jjakr

žena
pod sklo si môžeš dať tapetu, napríklad v takom vzore aké máš stoličky...alebo aká sa Ti páči
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

sybila3 Pozri príspevok
aha, dá sa to prilepiť aj na obkladačky? ešte by ma zaujímalo, kde to zoženiem? dík

Take ciste to sklo zozenies aj v tom www.inwood.sk (maju aj kamenny obchod) a vzorkovane zasteny som nasla aj v IKEA.. vola sa to nastenny panel, maju rozne vzory:

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/ca...kitchen/19121/

V Ikea to ma ale rozmer cca 50*60cm a musis ich lepit viac vedla seba, ja osobne by som bola za jeden velky kus, aby sa do medzier nemohla dostavat spina...

A v nejakom programe co chodi na ČT, kde prerabaju byty a domy som videla raz ze to nelepili na stenu, ale uz na nejaky existujuci obklad, takze asi je vsetko mozne...
0 0
adelakle adelakle

adelakle je offline (nepripojený) adelakle

Nemate niekto skusenosti s lepenim laminatovej dosky miesto kachliciek, vo vzore ako je pracovna doska. Neviem kde to mozem zohnat, aby to bolo tenke, nie ako doska.
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

adelakle Pozri príspevok
Nemate niekto skusenosti s lepenim laminatovej dosky miesto kachliciek, vo vzore ako je pracovna doska. Neviem kde to mozem zohnat, aby to bolo tenke, nie ako doska.
My máme zástenu vo vzore pracovnej dosky, je prišrobovaná a nie lepená. Šroby nie je vobec vidiet'.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať