Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

macoil Pozri príspevok
pripájam sa s problémem www.downloads-portal.sk , tý istý ludia, tie iste podmieky
ano, aj o tomto webe som sa docital, to by sa dalo tiez napadnut, ze predavaju freeware soft bez vedomia autorov.
0 0
macoil macoil

macoil je offline (nepripojený) macoil

Tu asi pomôže len reklama v lampárni na Markíze....
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Bral by som, ked registrovat a zvysit si tak popularitu. ale platit za to, to je moc.
Takze ako ludia, ako to budeme riesit, uzivatelka hena22 mi poslala Odmietnutie faktury.Poslal som im to tam, na support je zbytocne to posielat, mne sa to vracalo ako nedorucitelne. Info@neviem co uz.sk zatial som nedostal odpoved. Takze zajtra to posielam doporucene postou...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Pozerám,že sa nám tu objavil ďalší problém s nejakou pyramídovou hrou...
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

macoil Pozri príspevok
Tu asi pomôže len reklama v lampárni na Markíze....
tiez ma to napadlo, idem tam napisat, a nielen tam, ale aj do stv a jojky.
0 0
hena22 hena22

hena22 je offline (nepripojený) hena22

Terike11 Pozri príspevok
dakujem , moc hena22. A čo myslíš ako to dopadne ? mám niečo zaplaitť či nič alebo ako budeš postupovať ty? pošle len ten dopis zatial?
zatiaľ neplať nič, uvidíš čo odpíšu. Možno sa to tým listom vybaví a dotyční iba skúšajú, kto im na tú faktúru skočí.... Ak budú trvať na úhrade, najlepšie urobíte, keď sa všetci traja skontaktujete a dohodnete si spoločný postup. Podľa mňa už len 1,08%-ný denný úrok odporuje dobrým mravom, takže solídna firma to asi nebude. Ak budú trvať na svojom, ja by som to skúsila hrať na "bezdôvodné obohatenie" z ich strany
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Reklamu mali na Facebooku, tam som videl sutaz o eBook reader, tak ze skusim. Text si ale uz nepamatam, ale bolo tam asi toto: registruj sa a hraj o cenu. len nejak inak zaobalene
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hena22 Pozri príspevok
zatiaľ neplať nič, uvidíš čo odpíšu. Možno sa to tým listom vybaví a dotyční iba skúšajú, kto im na tú faktúru skočí.... Ak budú trvať na úhrade, najlepšie urobíte, keď sa všetci traja skontaktujete a dohodnete si spoločný postup. Podľa mňa už len 1,08%-ný denný úrok odporuje dobrým mravom, takže solídna firma to asi nebude. Ak budú trvať na svojom, ja by som to skúsila hrať na "bezdôvodné obohatenie" z ich strany
1,08% denný úrok? To je aký ročný úrok-
0 0
macoil macoil

macoil je offline (nepripojený) macoil

V markíze už podnet majú....
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
pre zaujimavost majitelom domen je "Reklama GLobal s.r.o." a firmma co vystavuje faktury je Pro Content s.r.o..

http://foaf.sk/firmy/134973
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
macoil Pozri príspevok
Ďakujem za navedenie na info. Sú to tý istý ludia, a zaujímavé je že spoločnost vznikla 7.7.2009 kedy aj tie basne portal. To bude čisto podvod, nepomohlo by trestne oznamenie, alebo reklama v markíze?
reklama by im určite pomohla Určite si myslel lampáreň. Na tvojom mieste by som napísal. Skontaktuj sa zo všetkými ľudmi čo o tom sem písali a nejak to skúste. Ikeď poďla mňa nerobia nič protiprávne. dobre vedeli, že si takmer nikto nečíta obchodné podmienky a vidina získania darčeka zadarmo bola dostatočná motivácia niekam sa registrovať. Oni svoje podmienky uviedli a ty si snimi súhlasil, teda si s nimi podpísal zmluvu. Aj keď to bude v lampárni platit budete musiet ajtak, ale aspon to može poslužit ako varovanie pre ostatnych.
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Viete co je ironia osudu?
Varujem svojich kamaratov, aj ludi na nete aby nevstupovali do takychto veci. Napr. Partners Group, OVB, Svet financii, Fin centrum a ine, aj pyramidy rozne co su...a sam sa necham nalakat do toho svojou nepozornostou
0 0
daja36 daja36

daja36 je offline (nepripojený) daja36

Ahojte,

tak pridavam sa k poskodenym, mam presne takyto isty problem. Rano mi prisiel mail, kvazi faktrura na zaplatenie 60 Eur, pri com som tu stranku navstivila len raz a to 13.8. Mam aj ja napisat na tu komisiu? alebo co je potrebne spravit?
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Otvoril som si fakturu v adobe acrobat reader 9.2 sk, a ten mi vypisal ze je problem s digitalnym podpisom!!!
Takze ide o jednoznacny podvrh.
Naposledy upravil erik.aragorn : 03.11.09 at 12:46
podvrh.jpg  
0 0
Terike11 Terike11

Terike11 je offline (nepripojený) Terike11

Ja mám strach že mi ani vôbec neodpíšu , nezaplatím a pošlu na mna exekútora ... može sa to stať??
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

napisal som aj na stranku relacie lamparen jojky, ... zacali sa tam hromadit staznosti ludi na tento podvod ...
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

Citat citat a este raz citat.

Uplne naspodu

Kliknutím na tlačítko "Registrovať" žiadam download-portal.sk, o sprístupnenie prístupu k databáze programov. Pokiaľ požadujete registráciu na súťažné akcie vyznačte registráciu. Aby sa zabránilo zneužitiu a zámernému zadávaniu chybných údajov, bude Vaša IP-Adresa [77.234.242.192] a poskytovateľ internetu [ppp-77-234-242-192.dsidata.sk] pri použití uložená. Na základe tejto IP adresy je možné identifikovať danú osobu cez Vášho poskytovateľa Internetu. Kliknutím na tlačítko "Registrovať" akceptujete uzatvorenie zmluvy s našou spoločnosťou na 24 mesiacov. Dohodnutá cena za prístup k poskytovaným informáciám, na základe tejto zmluvy činí 5 EUR mesačne so splatnosťou 12 mesiacov predom, splatenie a prístup podľa Všeobecných obchodných a užívateľských podmienok, všeobecných užívateľských informácií. Prehlasujem týmto, že som spôsobilý /á/ na uzatvorenie tohto právneho vzťahu a súhlasím podľa § 65 zák.č.610/2003 Z.z. v platnom znení, so zasielaním informácií a ponúk.
0 0
LucasT_603 LucasT_603

LucasT_603 je offline (nepripojený) LucasT_603

Ahojte,
tak sa zdá, že som našiel ľudí s rovnakým problémom. Dnes ráno prvé, čo som si našiel v mailovej schránke bola spomínaná faktúra na 60 eur. Portál som navštívil len raz, v deň registrácie 3.8.2009. Situácia sa mi komplikuje tým, že som prevažnú časť roka v Brne- študujúci, pracujúci. Za vlastnú hlúposť som ochotný zaplatiť alikvótnu sumu za tie tri mesiace " využívania", ale ani o cent naviac. Tiež som sa nechal zlákať reklamou na súťaž. Za tých 11 rokov, čo využívam internet sa mi doposiaľ nestala takáto vec. Registrácia na žiadnej stránke nebola podmienená súhlasom s úhradou, preto asi ten ľahkovážny prístup z mojej strany...
.
Vo štvrtok budem doma v Prievidzi ( čítam, že je tu viacej poškodených z PD), tak odošlem doporučený dopis vo veci odstúpenia od zmluvy.
.
Na pováženie je, že prevádzkovateľ píše v obchodných podmienkach o autorských právach. Nie je práve on tým, ktorý porušuje tieto práva, nakoľko sú na tom portáli zverejnené básne od slovenských básnikov. Nie som vzdelaný v oblasti právnej problematiky, každopádne mi to príde prinajmenšom zarážajúce.
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

LucasT_603, to aj mne napadlo, kde oni zobrali autorske prava na basnikov, a pochybujem ze im to niekto dal, vacsina basnikov je rado ze sa ich basne citaju aj zadarmo na internete a pre zacinajucich ani nehovorim.
Ja nie som ale ochotny im za to platit
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
http://www.zoznamdomen.sk/vlastnik_domen/REKL-0026/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať